Вишнёвая Леди• 19 апреля 2024

Посоветуйте книги

Посоветуйте книги, где собирается компания людей (ну или не совсем людей, если это фентези) и отправляется спасать мир, искать сокровища или что угодно еще. И чтоб интересное, конечно!
Властелин колец не предлагать)
Спасибо заранее!
Пухнасті штани• 19 апреля 2024
Давно читала Зоряний метелик (Бернар Вербер) тоді справила враження

Підмітайло• 19 апреля 2024
Колесо часу Джордана
14 томів, які є цільною історією
Ирина Овс• 19 апреля 2024
Роббін Гобб цикл з 26 книг : Світ Ельдерлінгів´
Для мене це одне з найкращих, що читала
автор Вишнёвая Леди • 19 апреля 2024
Ответ дляПідмітайло
Колесо часу Джордана
14 томів, які є цільною історією
А воно цікаве там далі? Я колись першу книгу читала, то не захопило.
автор Вишнёвая Леди • 19 апреля 2024
Ответ дляИрина Овс
Для мене це одне з найкращих, що читала
Їх аж 26? Я думала, десь 12, ніби все читала.
Підмітайло• 19 апреля 2024
Ответ дляВишнёвая Леди
Мені було дуже цікаво.
Робин Гобб, яку вам теж радять я була не в змозі подужати - дуже багато води, моря та океани. Таке відчуття, що переглядаєш турецький сериал на 200 серій. Але там цикл складається з окремих частин. Можна все не читати.
Тішуся неперетішуся• 19 апреля 2024
’Путешествие к центру Земли’ Жюля Верна.
’Затерянный мир’ Артура Конана Дойла.
Ирина Овс• 19 апреля 2024
Ответ дляВишнёвая Леди
Так, їх 26
Ирина Овс• 19 апреля 2024
Ответ дляПідмітайло
Мені було дуже цікаво.
Ось там де було багато води, я пропускала, цього не багато. Одужала всі книги. Все в них логічно йде. І всі сюжетні лінії вкінці так логічно сплелися, що аж дух захватило від розуміння того, як це все можна було разом об´єднати. Воно того варте. Читайте. Обов´язково до кінця

Підмітайло• 19 апреля 2024
Ответ дляИрина Овс
Небагато?
небагато для тіх, хто додивився Санта-Барбару до останньої серії
Ирина Овс• 19 апреля 2024
Ответ дляПідмітайло
Небагато?
Ви себе позиціонуєте спеціалістом в тому, в чому зовсім не розбираєтеся. Не читали і фукаєте. Ваш рівень, здається, Донцова. Там все швиденько, все зрозуміло і сторінок десь 250?
Підмітайло• 19 апреля 2024
Ответ дляИрина Овс
Ваш рівень, це мені не здається - пережовувати нескінченне жіноче чтиво у жентезі-обгортці.
Мені ж вистачило перших трьох томів, щоб зрозуміти про писанину Гобб усе.
Yzona• 16 мая 2024
Хроніки Ехо Макс Фрай, Дюна Герберта, Відьмак Сапковського, Волкодав, Гіперіон - останні дві не пам´ятаю піб авторів...
Yzona• 16 мая 2024
Хтось щось схоже мені б порадив:)?
автор Вишнёвая Леди • 16 мая 2024
Ответ дляYzona
Хтось щось схоже мені б порадив:)?
Посмотрите цикл Ходящие в ночи. Первая книга Жнецы страданий вроде. Я три книги на одном дыхании прочла.