19 апреля в 16:31

Данія купує українську зброю для ЗСУ

Данія стає першою країною у світі, яка купує зброю для ЗСУ у українських виробників

У рамках нового пакету військової допомоги Данія виділила 200 млн крон (понад 1,1 млрд грн, або $28,5 млн) на закупівлю озброєння та військової техніки для ЗСУ у українських виробників. Про це повідомляє Міністерство з питань стратегічних галузей промисловості.

“Це перше і поки що безпрецедентне рішення – коли вироби військового призначення для Сил оборони України закуповуються в українських виробників за кошти іншої держави”, – зазначили у відомстві.

Водночас наразі невідомо, хто саме отримав контракт і що саме купує Данія для ЗСУ.

Тим часом, міністр Олександр Камишін зазначив, що можливості українського оборонно-промислового комплексу вже втричі перевищують можливості українського бюджету.

“Спроможність українського ОПК становить близько $20 млрд. Водночас Україна має лише $6 млрд на закупівлю озброєння. Грубо кажучи, у нас працює лише третина усіх станків, які наявні в країні, бо грошей не вистачає, щоб забезпечити замовленнями решту”, — сказав він.

Мета України – зібрати $10 млрд на виробництво української зброї цього року
показать весь текст
автор L-i-s-a-92af 19 апреля в 17:07
Ответ дляKorsika999
Да, мы видели ее мимику при этом🤔
Цікаво,що ви,виявляється,фан дружини українського президента)
Я особисто вдячна кожному,хто привертає увагу світу до війни в Україні і необхідності допомогти перемогти рф
LudaSHS 19 апреля в 17:08
Ответ дляliss
Тоесть деньги бросают на расч счет предприятия конкретно и целенаправленно, боясь что если дадут транш не конкретно целевой , он уйдет вникуда )))?!
По проекту’’ ZBROYARI: Manufacturing Freedom ’ именно производителю. Так поняла
автор L-i-s-a-92af 19 апреля в 17:11
Ответ дляСhanelKa
Я тільки ЗА
Ще б дипломатів нам побільше достойних
Де ж їх взяти,коли всі вчилися і працевлаштовувалися в моз по-блату?
mymoly 19 апреля в 17:09
Ответ дляlyudai
Наоборот, это отказ от схем.
Правильно делают, что датчане сами напрямую делают заказ и оплачивают оружие. А то живые деньги у нас расходятся на что попало: схемы, откаты, воровство и т.д.
А мені не ясно, рашка виробляє военне озброєння як не в себе, то до неї питань нема? Є питання тільки до України
Jave 19 апреля в 17:09
Ответ дляKorsika999
Да, мы видели ее мимику при этом🤔
А яка міміка у неї була? Ржала як і Арестович в Ірпені?
5 2
автор L-i-s-a-92af 19 апреля в 17:10
Ответ дляСвітланкаОК
Мені одна бариня на днях чечню в приклад ставила 🤣
Я теж постійно читаю від росіян,як вони чудово Маріуполь відбудували
А те,що перед цим вбили десятки тисяч цивільних,жінок і дітей,то не враховується у них
LudaSHS 19 апреля в 17:10
Ответ дляliss
Тоже до конца не понимаю схему .. это гос предприятие или частное ? Кто участник тендера был ? Тендер был прозрачный ?
В публичном пространстве фирмы. и кто , и где не назовут, наверное
Jave 19 апреля в 17:11
Ответ дляLudaSHS
В публичном пространстве фирмы. и кто , и где не назовут, наверное
І добре, виробники і так потерпають і не тільки від ракетних ударів, а й від влади, дій СБУ
СhanelKa 19 апреля в 17:12
Ответ дляL-i-s-a-92af
Де ж їх взяти,коли всі вчилися і працевлаштовувалися в моз по-блату?
Таки дипломи і призначення (за сало ) відкашлюються роками
Добре, що Данілов не знає толком англійську, хоч Молдові з російською не пропаде
lyudai 19 апреля в 17:12
Ответ дляKorsika999
Только ядерной бомбы у нас нет. А у рашки есть
Ядерные бомбы тоже умеют делать ’нештатный сход’.
А, ну да. ’Как мученики...’ (С)
5 1
ReNITA 19 апреля в 17:12
Ответ дляmymoly
Дитячий садок. Прилетит вдруг волшебнік і в одну мить ваше життя станет таким, як було до війни. Такого ніколи не буде, не мрійте
А вы во что верите? в то что наши партнёры заинтересованы в сильной, процветающей победившей Украине, всё нам дадут после 2 лет пустых *изделок и обеспокоений потому что вот эти крохи ничего не меняют, верите в то, что ещё чуть-чуть и мы выйдем на границы 22 года, при этом сохранив экономику, хоть какое-то население, которое патриотично настроено и в состоянии и желании відбудовувати, производить здесь потомство , а рф в ужасе отступит или вообще развалится?
И это ВЫ заявляете о чьем-то волшебном мышлении?)))
7 6
diana32 19 апреля в 17:12
Ответ дляliss
Тоже до конца не понимаю схему .. это гос предприятие или частное ? Кто участник тендера был ? Тендер был прозрачный ?
Неизвестно каким боком подана новость...последнее время много новостей в стиле’ вы не так поняли нам никто ничего не обещал ’ в итоге
Jave 19 апреля в 17:13
Ответ дляLudaSHS
В публичном пространстве фирмы. и кто , и где не назовут, наверное
Бутусов запропонував якомусь ПП, який багато допомагає ЗСУ написати про нього, на що ПП попросив не згадувати його тому що як не ракета та владний рекет прийде
mymoly 19 апреля в 17:14
Ответ дляReNITA
А вы во что верите? в то что наши партнёры заинтересованы в сильной, процветающей победившей Украине, всё нам дадут после 2 лет пустых *изделок и обеспокоений потому что вот эти крохи ничего не меняют, верите в то, что ещё чуть-чуть и мы выйдем на границы 22 года, при этом сохранив экономику, хоть какое-то население, которое патриотично настроено и в состоянии и желании відбудовувати, производить здесь потомство , а рф в ужасе отступит или вообще развалится?
И это ВЫ заявляете о чьем-то волшебном мышлении?)))
Я не хочу бути Абхазією Придністров´єм та КНДР. І так надіятися треба в першу чергу лише на себе. Я так завжди робила
LudaSHS 19 апреля в 17:14
Ответ дляJave
Бутусов запропонував якомусь ПП, який багато допомагає ЗСУ написати про нього, на що ПП попросив не згадувати його тому що як не ракета та владний рекет прийде
Да я видела пост в ленте. Там успешный бизнес почти на фронтовой и волонтерят много, попросили Бутусова не светить
А то ’ прийдут к нам’..
Jave 19 апреля в 17:14
Ответ дляReNITA
А вы во что верите? в то что наши партнёры заинтересованы в сильной, процветающей победившей Украине, всё нам дадут после 2 лет пустых *изделок и обеспокоений потому что вот эти крохи ничего не меняют, верите в то, что ещё чуть-чуть и мы выйдем на границы 22 года, при этом сохранив экономику, хоть какое-то население, которое патриотично настроено и в состоянии и желании відбудовувати, производить здесь потомство , а рф в ужасе отступит или вообще развалится?
И это ВЫ заявляете о чьем-то волшебном мышлении?)))
І повернуться біженці, точніше їм не дозволять залишатися в Європі, всі додому відбудовувати країну
1 1
Jave 19 апреля в 17:15
Ответ дляLudaSHS
Да я видела пост в ленте. Там успешный бизнес почти на фронтовой и волонтерят много, попросили Бутусова не светить
А то ’ прийдут к нам’..
Так, саме про цей пост я говорю
СhanelKa 19 апреля в 17:15
Ответ дляJave
А яка міміка у неї була? Ржала як і Арестович в Ірпені?
вона красива жінка, не політик
Вибачимо
1 1
Olga Zelenyak 19 апреля в 17:17
Ответ дляBlossom__
Производство оружия в Украине? То есть это частный сектор, а не государственный? А если был бы государственный, то ничего покупать не нужно было бы. Странная новость и странная схема.
Действительно. На гос предприятиях же все бесплатно работают и делают все и бесплатных комплектующих, поэтому было бы бесплатно.
5 2
автор L-i-s-a-92af 19 апреля в 17:17
Ответ дляСhanelKa
Таки дипломи і призначення (за сало ) відкашлюються роками
Добре, що Данілов не знає толком англійську, хоч Молдові з російською не пропаде
Після цієї дами,мене вже нічого не дивує
1 1
lyudai 19 апреля в 17:18
Ответ дляliss
Тоже до конца не понимаю схему .. это гос предприятие или частное ? Кто участник тендера был ? Тендер был прозрачный ?
Думаете, европейцы дают деньги просто так что ли? Перед тем как дать, они проверят, перепроверят, а потом проверят проверяющего. Там люди умеют вести счет своим деньгам.
3 1
mymoly 19 апреля в 17:18
Ответ дляL-i-s-a-92af
Після цієї дами,мене вже нічого не дивує
Це ж було при янику?
Jave 19 апреля в 17:19
Ответ дляСhanelKa
вона красива жінка, не політик
Вибачимо
Жесть.. видно як їй боляче про це говорити
1 1 1
автор L-i-s-a-92af 19 апреля в 17:20
Україна вже виробляє зброю спільно з Rheinmetall

’Створене спільне виробництво з Rheinmetall. Це підприємство, яке на сьогодні зареєстроване у Німеччині, але воно має виробничі потужності у багатьох країнах світу. Йде виробництво великої номенклатури озброєння і військової техніки. Без створення спільних підприємств, використовуючи комплектуючі, які постачаються нам з-за кордону, кінцеве виробництво знаходиться в Україні

Виробництво відбувається на території країн-партнерів за допомогою українських комплектуючих.
4 1 1
автор L-i-s-a-92af 19 апреля в 17:33
1000 БПЛА на рік для ЗСУ

Німецький виробник дронів Quantum-Systems відкрив ще один завод в Україні, — пресслужба компанії.

До кінця року на ньому працюватиме ~100 осіб. Quantum Systems інвестує €6 млн протягом наступних 2 років. Для компанії це є вотум довіри до України та свідчить про власну прихильність надавати довгострокову підтримку в захисті країни.
4 1
автор L-i-s-a-92af 19 апреля в 17:36
Україна виготовила дрон з дальністю польоту 3000 км. Він може долетіти до Сибіру, — The Economist
7 1
mar_mar 19 апреля в 17:36
Ответ дляLudaSHS
Да
Кстати, в пропорции -много
Вони нам недавно і 1 млрд євро допомоги дали, враховуючи їхню кількість населення, це рівно 60 млрд від США. Скандинави взагалі радують, як на мене вони найбільш адекватні з усій Європі.
автор L-i-s-a-92af 19 апреля в 17:38
Вже цього місяця наша промисловість уперше видає 10 «Богдан» (прим. САУ) , у травні й далі – ще більше, - Володимир Зеленський

Частка власного виробництва постійно зростає. Держава укладає з нашими підприємствами серйозні, тривалі контракти, які дають прогнозованість, можливість набирати людей і залучати інвестиції, - додав президент
4 1
Begi -d913 19 апреля в 17:48
Ответ дляСhanelKa
Олена тут вже майже живе.
В Беварі два дня тому сиділа дуже щаслива
Вот с....ка, а главное довольная какая, пока у нас тут такое ...
7 1
LudaSHS 19 апреля в 17:49
Ответ дляL-i-s-a-92af
Україна виготовила дрон з дальністю польоту 3000 км. Він може долетіти до Сибіру, — The Economist
Там стаття є про наш Нептун на 1000 км
Вони косяком пішли для західної аудиторії, ці статті