Ніколи не збрешу• 19 апреля 2024

Такий дивний колега

Є один колега, який постійно заходить до мене на відділ поспілкуватись. Коли я лише влаштувалась, то він весь час сидів в мене на відділі, хоча сам працює не там. Моя колега постійно мене підколює, каже, що це мій прихильник, що я йому подобаюсь. Моя колега теж симпатична, але з нею він навіть не знайомий. Інші колеги йому постійно кажуть, а що ти тут робиш. Як думаєте, я йому можу подобатись чи просто скучно?
Тримбулька• 19 апреля 2024
Ответ дляНіколи не збрешу
Є
Покажите

ПрипоРошенная• 19 апреля 2024
Ответ дляНіколи не збрешу
Постійно заходить, тому і цікавить
не цікавтесь. у вас є хлопець, вам має бути байдуже
Корсет_на_шурупах• 19 апреля 2024
Ответ дляНіколи не збрешу
Є
Ну тогда к чему эти вопросы? Надо сказать Валера да ты меня задрал, иди работать и дай мне поработать тоже!
Корсет_на_шурупах• 19 апреля 2024
Ответ дляНіколи не збрешу
Є
Значит не перспективный
автор Ніколи не збрешу • 19 апреля 2024
Ответ дляКорсет_на_шурупах
Значит не перспективный
Перспективний, але я люблю подобатись чоловікам, навіть нічого не хотячи з ними
Куда ж без меня• 19 апреля 2024
Автор, вам тут каждые пару дней советуют за фатой бежать. Что, еще не купили? Скучно, уныло и без малейших проблесков оригинальности. Не надоело еще?
Корсет_на_шурупах• 19 апреля 2024
Ответ дляНіколи не збрешу
Ну вы ж видите что ухажер с него никакой. Кроме разговоров это бесперспективняк

автор Ніколи не збрешу • 19 апреля 2024
Ответ дляТримбулька
Покажите
Як?
автор Ніколи не збрешу • 19 апреля 2024
Ответ дляКорсет_на_шурупах
Та я не планую з ним нічого))
автор Ніколи не збрешу • 19 апреля 2024
Ответ дляКорсет_на_шурупах
Я спробую
Бабка-ежика• 19 апреля 2024
А другие готовы терпеть его присутствие?
Может все остальные работают и ему не к кому ходить
автор Ніколи не збрешу • 19 апреля 2024
Ответ дляБабка-ежика
В мене на відділі небагато колег, всього два та часто їх немає. Я теж працюю, а він стоїть.
Радостина• 19 апреля 2024
Ответ дляНіколи не збрешу
Страшно представить, если это ’желаемое за действительное’ оправдается и этих мужчин станет, как минимум, двое...
Амбец форуму!