Раздражевская• вчера в 10:55
Миттєві кредити, мікро кредити, факторинг
Хтось працював, працює в таких організаціях. Небанківські фінансові установи. Це неетично?
Як там атмосфера в колективі, що за люди? Я так розумію, що це напівбандитська діяльність.
Не будь КакСвета• вчера в 10:56
подруга працювала - дуже велика текучка, на мій погляд - неетично
Вероятненько• вчера в 10:56
Это дно. Нужно быть гнидой, типа тцкунов. Только нечесть подобным занимается.
Дело было давно• вчера в 11:02
Работала в ломбарде 7 лет. Не сетевом. Обычная работа, много обычных людей что-то закладывает до зп, потом выкупают с %. Меньше - приходят продать ювелирку (нужнее деньги, надоело, не модно, нашли, не хочу кольцо - хочу сапоги и тд).
Раздражевская
• вчера в 11:04
Ответ дляВероятненько
Дякую, теж так думаю. Вчора послала культурно HR, сказавши, що вважаю неетичним працювати в такій компанії. Факторингом займаються. Його відповідь - не знаю навіть, що вам сказати.
А ще вляпалася - перед сном відгукнулася на одну вакансію, не вдаючись з подробиці, погодилася на співбесіду по телефону. А потім переглянула сайт, річний звіт за 2025 рік і просто в шоці. Як відмовитися від співбесіди красиво, чи можна і некрасиво?
Дякую.
Ответ дляРаздражевская
Дякую.
’Сорі, захворіла, лікуватимуся довго, на співбесіду не зможу прийти’
Можна просто написати в якийсь месенджер, не дзвонити
Крапипопка• вчера в 11:07
Ответ дляviter33
Який ви неуважний і брехливий юрист)
Раздражевская
• вчера в 11:07
Ответ дляviter33
По телефону мала бути.
Вероятненько• вчера в 11:07
Ответ дляРаздражевская
Дякую.
Я недавно попала на офисников - предлагали россиянам предлагать инвестиции. Послала открытым текстом. Вы можете просто сказать, что не актуально. Там настолько непорядочные люди работают, что лучше и не злить.
Вероятненько• вчера в 11:09
Ответ дляviter33
Майже 2 роки займався викупом і стягненням боргів
Робота як робота (юриста)
З боржниками спілкувалися інші працівники - колишні поліцейські, працювали ефективно, але і умови для боржників були супер
Робота як робота (юриста)
Первая тварь пошла. Как я таких мразей презираю. Такое и в тцкуны побежит.
Раздражевская
• вчера в 11:10
Ответ дляВероятненько
Я вже погодилася на дзвінок, а потім вирішила підготуватися до співбесіди, завітала на їх сайт і просто випала в осад ((((
Раздражевская
• вчера в 11:11
Ответ дляviter33
Я про те, що напишіть у месенджер ейчару, що захворіли
Якщо не можете передзвонити і сказати це
Не можу, телефон прихований)))
Вероятненько• вчера в 11:11
Ответ дляviter33
Дивно
Як брати позики під 10 000% річних - так бігом беруть
Як віддавати - так ’Как я таких мразей презираю’
дуже дивно
Все ты знаешь. Не ерничай.
Раздражевская
• вчера в 11:11
Ответ дляВероятненько
Навіщо ви так (((( Не знаєте людину і таке пишете.
Раздражевская
• вчера в 11:13
Ответ дляviter33
Ой, з працедавцями, де ’телефон прихований’ краще не зв’язуватися
Повно сюрпризів і не завжди приємні(((
Та це вже просто дрібниця порівняно з їх діяльністю.
Вероятненько• вчера в 11:13
Ответ дляРаздражевская
Там нормальный работать не будет. Дай бог таких гнид не знать и не встречать.
Раздражевская
• вчера в 11:17
Ответ дляviter33
Якщо спілкування з клієнтами - робота не для всіх.
М’яко скажемо
Ні, посада інша - аудит, комплаєнс, методолог, ризик-менеджер. За вимогами НБУ намагаються якось ’причесатичя’, зараз багато таких вакансій.
Там кредити - просто шахрайські, розраховано або на людей у відчаї, або недалеких.
Ответ дляРаздражевская
Якщо не працюєте з боржниками напряму - не бачу проблем
Все одно ж хтось робитиме цю роботу
Любви вам!• вчера в 11:23
Ответ дляВероятненько
И как только у нее хватает времени срать во всех темах …
Раздражевская
• вчера в 11:24
Ответ дляviter33
Все одно ж хтось робитиме цю роботу
Яка різниця, чи напряму, чи ні. Суть одна - обдерти людей. Береш 5 тис.на рік, а повертаєш 23. Це нормально?
Ответ дляРаздражевская
Якщо людина прочитала умови кредитування , поставила ’пташку’, що з ними ознайомлена і взяла на таких умовах, фін.компанія нарахувала %% відповідно до умов кредитування - так, це нормально
БезВзяток• вчера в 11:30
Ответ дляРаздражевская
Не можу, телефон прихований)))
боже, как все сложно
когда она вам позвонит - скажите, извините, мне уже не актуально
или можете формально на вопросы поотвечать, а потом задать свой - я ожидаю зарплату 4000 уе, какой у вас уровень оплаты?
Раздражевская
• вчера в 11:33
Ответ дляviter33
Ні, це ненормально. Такі кредити не беруть нормальні люди. Там договори по 28-30 сторінок. Невже ви не розумієте на кого це розраховано?! Я зараз не про юридичну складову, а про людяність.
Ответ дляРаздражевская
Там договори значно менші - 3-4 стор
+ паспорт кредиту
+ умови кредитування - ще 3-4 стор
І не треба викликати емоції: хто хоче - кредитується не в МФО, а в банках під 3,5-4% в міс (готівково з картки). Або одразу перекредитовується в банку (МФО дають пільгові пару днів під мінімальний %%)
+ паспорт кредиту
+ умови кредитування - ще 3-4 стор
Зоя Жорівна• вчера в 11:42
Ответ дляviter33
Там договори значно менші - 3-4 стор
+ паспорт кредиту
+ умови кредитування - ще 3-4 стор
+ паспорт кредиту
+ умови кредитування - ще 3-4 стор
А вот туточки юриста ищут. Или вы только по стягуванню борогiв?
https://sovet.kidstaff.com.ua/question-3839380#a94...