Патика-мотика• 19 апреля 2024

Місячні… наїлась усього що можна. Бігати можна через силу?

На дієті. Все було добре до місячних. Прокинулась звірем, з’їла все, що було. Трохи погане самопочуття.. можна при місячних через силу піти побігати, щоб використати ті калорії ?
Якось так і живу• 19 апреля 2024
Пойдите прогуляйтесь

ЭмчЭндЭм• 19 апреля 2024
От разового зажора ничего не будет. Просто прогуляйтесь.
Айболитная• 19 апреля 2024
Вы не сбросите бегом нажратые калории, там где-то 50 кал на км сжигается.
автор Патика-мотика • 19 апреля 2024
Ответ дляАйболитная
Я хотіла 7 км пробігати
Вимагаю спілкування• 19 апреля 2024
Я б переживала за біг після їжі в вашому в випадку, в ці дні бігати можна запросто але звісно залежить від ваших особливостей, всі різні
Айболитная• 19 апреля 2024
Ответ дляПатика-мотика
Я хотіла 7 км пробігати
7 км через силу? Ну дерзайте.
Анонимушка• 19 апреля 2024
Автор, ну Вас.
Думала, Ви місячних нажерлись.
автор Патика-мотика • 19 апреля 2024
Ответ дляАнонимушка
Автор, ну Вас.
Думала, Ви місячних нажерлись.
Це як?
автор Патика-мотика • 19 апреля 2024
Ответ дляАйболитная
7 км через силу? Ну дерзайте.
Більше цікавить чи не буде шкоди організму?

Айболитная• 19 апреля 2024
Ответ дляПатика-мотика
Ну хрен его знает, какой у вас организм, интенсивность КД и чего и сколько вы ели.
КонФФетОшка• 19 апреля 2024
Ответ дляПатика-мотика
Мою однокласницю на другий день місячних вчителька фізри примусила качати прес.
Відкрилася кровотеча, викликали Швидку. Встигли, пощастило.
Якщо Ви не спортсменка, то різке збільшення навантаження може хтозна як позначитися на Вашому здоров´ї.