Дідова баба• 19 апреля 2024
Приехало белье с Некста женское
Взяла на пробу специально самое дешевое из паков, тк до этого в Некст ничего не брала.
В общем тонкий хлопок, на швах есть закрепки, 10 размер отлично сел на попу 100 см.
Очень неплохо. Ремни их производства не советую, дубовые приехали, хотя написано кожа.
В одной из тем просили фотоотчет, а я эту тему потеряла
бЭйбА• 19 апреля 2024
Беру білизну своїм дівчатам 9 і 11 років. Завжди нормальна попадалась
Також на їх сайті беру трусики від виробника River Iceland- також рекомендую
годовасик• 19 апреля 2024
Брала трусики собі із дитячого розділу, розмір на 13-14 років ідеально на об 100-102см. Купляла ще до війни набір і вони досі в відмінному стані.
Дідова баба
• 19 апреля 2024
Ответ дляпалка-копалка
Попа 100 см в стрінгах?
Дякую, що без фото на собі.
Что не так с попой 100 см? Попа, как попа
годовасик• 19 апреля 2024
Ответ дляДідова баба
Вобли заздрять
Дідова баба
• 19 апреля 2024
Ответ длягодовасик
Вобли заздрять
Ой, я еще 1,5 года назад была такой же, попа была 88 см, вес 47 кг, а потом на таблетках поправилась. Ничего, люблю себя и такую, даже с попой в метр)
Кучерявочка• 19 апреля 2024
Ответ дляпалка-копалка
Попа 100 см в стрінгах?
Дякую, що без фото на собі.
Я вам больше скажу, у меня 105 попа при росте 160 см и я в бразильянах на пляже чувствую себя богиней.
Василина Семеніч• 19 апреля 2024
Ответ дляКучерявочка
А я при 117 см
Закуйовджена життям• 19 апреля 2024
А у вас было белье Спенсер, можете сравнить по качесиву, плиз?
Пліснявілий сир• 19 апреля 2024
Ответ дляКучерявочка
Ось кому слід тренінги випускати з питань любові та сприйняття себе
Молодець!
І це пишу щиро
Молодець!
І це пишу щиро
Дідова баба
• 19 апреля 2024
Ответ дляЗакуйовджена життям
Нет, ни разу, так что не сравню(
Закуйовджена життям• 19 апреля 2024
Ответ дляДідова баба
Нет, ни разу, так что не сравню(
Тонкий хлопок, каа трикотаж или нет
Дуже дуже вумна• 19 апреля 2024
Ответ дляДідова баба
І в мене 100 см попа і що? Виглядає гарно
Дідова баба
• 19 апреля 2024
Ответ дляЗакуйовджена життям
Тонкий хлопок, каа трикотаж или нет
Тоненький трикотаж
Пліснявілий сир• 19 апреля 2024
Ответ дляЗакуйовджена життям
Мені в спенсері трішки краще ніби
Але ж це умовно, бо ці дві фірми відшивають моделі на один і тих фабриках
Кучерявочка• 19 апреля 2024
Ответ дляПліснявілий сир
Молодець!
І це пишу щиро
Молодець!
І це пишу щиро
У мене завжди попа була, навіть при вазі в 52 кг. Зі зростом комплексувала, звісно, в підлітковому віці, але після 30 зрозуміла, що це класно бути мініатюрною. Зараз, на жаль вагу набрала, вже 63 кг(((. Оце ще важко прийняти, все налаштовуюсь на схуднення.
годовасик• 19 апреля 2024
Ответ дляЗакуйовджена життям
У мене було. Спенсер швидше зносився ніж некст, хоча теж непогане та зручне.
Рожайтретьего• 19 апреля 2024
Ответ дляпалка-копалка
Попа 100 см в стрінгах?
Дякую, що без фото на собі.
Вы мои 114 в стрингах не видели. Шикарно😍 фигура груша, талия тонкая
Роза в вазі• 19 апреля 2024
Ответ дляЗакуйовджена життям
Я брала базовые комплекты со Спенсера, те, что однотонные, а еще цветные, по 5-6 фунтов, самые недорогие, короче. В общем, если честно, я не в восторге. Как-то очень быстро они ушатались. Строчка кружевная полезла, да и в целом стали страшненькие.
Капитошечка• 19 апреля 2024
Ответ дляКучерявочка
Завидую Вам по хорошему! У меня 85см-вот где печаль( Я юбки перестала носить или в обтяжку брюки, ее ( попы ) у меня просто нет. Раньше хоть немного была, с возрастом похудела и она просто плоская стала(
Всіх підсаджую• 19 апреля 2024
Ответ дляЗакуйовджена життям
Тонкий хлопок, каа трикотаж или нет
Звісно ж, трикотаж)) це ж не сімейники)
Козяка-маляка• 19 апреля 2024
Ответ дляпалка-копалка
Попа 100 см в стрінгах?
Дякую, що без фото на собі.
По 100 см не така і велика
І справа не об´ємі, а в якості. Якщо кругленька і підтягнута, то супер
Закуйовджена життям• 19 апреля 2024
Ответ длягодовасик
А ластовица как, мне в Некст купленном неск лет назад она была узкая и мешала. А спенсер оч удобное
Закуйовджена життям• 19 апреля 2024
Ответ дляКапитошечка
Можно поправится (знаю трудно, сама худышка) или накачать упражнениями немножко
Пліснявілий сир• 19 апреля 2024
Ответ дляКучерявочка
Ви мені нагадали одну дівчину.
В 00х у мене був шоурум з сукнями і я багато фігур бачила.
І ось мені в пам’яті закарбувалася одна клієнтка - невисокого зросту, повнувата навіть , але ж як вона себе презентувала
- білизна завжди вау , і постава гарна.
А бувало дівчата з ідеальним тілом сутулилися , майже руками прикривали деякі частини
І ще пригадала жінку, яка робила у мене ремонт
Висока, статна, ідеальна коротка стрижка.
Вона передягалася, а я подавала їй щось - о як на ній сидів мереживний бюстгальтер
- це ж мрія чоловіків. І бюст не дешевий
Я чомусь тоді сміялася з себе - скоріше можна сказати, що я ремонти роблю людям
, бо виглядаю дуже просто ( інколи занадто)
- білизна завжди вау , і постава гарна. А бувало дівчата з ідеальним тілом сутулилися , майже руками прикривали деякі частини
- це ж мрія чоловіків. І бюст не дешевий Я чомусь тоді сміялася з себе - скоріше можна сказати, що я ремонти роблю людям
Кучерявочка• 19 апреля 2024
Ответ дляКапитошечка
Не отчаивайтесь, можно упражнениями накачать или купить трусы с накладной корректирующие.
Педиатор_я• 19 апреля 2024
Ответ дляЗакуйовджена життям
По фото мені здається, спернсер кращий