Робот Вертер• 19 апреля 2024

Як Ви проходили стажування на роботі? Треба порада.

Добрий вечір! Як у вас проходило стажування на роботі? Я прийшла на нову роботу, мені сказали що всі друг другу допомагають і підказують. Почалося моє стажування, всі зайняті, у всіх своя робота. То ц той щось подивлюся то у той, дають завдання роблю. Проходить час підходить начальник і виявляє що у мене немає доступу до багатьох програм, начальник дає завдання в новій програмі найти інформацію, найшла. Інший співробітник дає мені завдання одне, друге, я все роблю, каже що начальник сказав тобі давати завдання. Підходи інший співробітник і каже вчи цю програму, і дає роздруковані листи шт 100. Я сиджу вчю. Ввечері підходить начальник і каже що ти сидиш і не кажеш зробила ти моє завдання чи ні, і це було сказано неприємно. Хочу в понеділок висловитися коректно, щоб мені дали людину яка буде мені роз´ясняти і давати завдання,а не тикають зроби те зроби інше. Чи це нормальна практика? Всі в відділі займаються своїм, а мені моє не роз´яснюють, а роблю завдання інших. За програму хотіла спросити у співробітників, щоб мені пояснили, бо читати то одне а в практиці то друге, підходила всі зайняті.
Повітруля• 19 апреля 2024
Шо за кантора і посада?

Добротная• 19 апреля 2024
Кем вы работаете ? Это ваше первое место работы ?
автор Робот Вертер • 19 апреля 2024
Посада менеджер, компанію всі знають, писати не буду. Робота не перша, програма в компанії своя, специфіка роботи в кожній компанії своя.
Смурфик• 19 апреля 2024
Зазвичай стажування новенького - це для такої людини подвійне навантаження. За безкоштовно.

У нас новенька прийшла в грудні. Потрібно було зробити так, щоб вона вміла все що я і напарниця, повністю взаємозанінювали одна одну, щоб працювати змінами.
Логістика.

Вона сиділа поруч, спочатку пару днів дивилась що до чого, потім давали завдання - спочатку мілкі, не термінові, потім важчі, потім термінові. Але й вона ініціативу проявляла. Тому що інколи не було часу їй щось пояснювати, коли аврал або форс мажори. Сама знаходила що робити і питала якщо щось було незрозуміло
В той час робота йшла повільно, тому що своє роби, а ще за нею все перевіряй, і я потім доробляла після роботи остачу.

Зато тепер можу спокійно у відпустку піти. Тобто я була зацікавлена в цій дівчині, тому витрачала час і сили.

А якщо вашим колегам від того ніякого зиску - то й бажання в них немає. Просять начальника, щоб закріпив когось певного.
Не прохожу мимо• 19 апреля 2024
А человеку за что наказание в виде вашей особы?
Добротная• 19 апреля 2024
Ответ дляРобот Вертер
Аврора что ли ?
автор Робот Вертер • 19 апреля 2024
Може це зараз нормальна практика. Бо на попередній роботі, у мене була людина яка мені все пояснювала. Всі питання я задавали їй а не ходили питала у всього відділу. Я розумію що людям теж не до мене, але хтось повинен ввести в курс дії.
julia-678c• 19 апреля 2024
Мне в первый день где-то за час-полтора рассказали что к чему и потом я сама своей работой занималась. Потом в процессе еще кое-что обьясняли. Но по пол дня со мной никто не сидел и не учил. Что было не понятно сама в процессе со всем разбиралась.
автор Робот Вертер • 19 апреля 2024
Ответ дляjulia-678c
А ким ви працюєте?

julia-678c• 19 апреля 2024
Ответ дляРобот Вертер
А ким ви працюєте?
Бухгалтер
Кашпо• 20 апреля 2024
У мене у відділі є план стажування та певна людина, яка зацікавлена у швидкому перейнятті та виконанні новою людиною своїх обов´язків.