Дама_с_коготками• 19 апреля 2024
Дорогие мои пожилые, старше 30
Дорогие мои пожилые (старше 30) советчицы
Вы ездите отдыхать в санатории?
Нравится вам вообще такой отдых?
Вы ездите отдыхать в санатории?
Нравится вам вообще такой отдых?
Ms. Анонимная• 19 апреля 2024
Звісно їздим, в 31 в дії приходить повідомлення про обов´язкове примусове відвідування санаторія. Також одразу треба купити місце на кладовище, саван та хустку(чоловікам картуз)
Капризуля• 19 апреля 2024
Ответ дляДама_с_коготками
Зря! Пожалеете)
У меня ещё ребенок маловат, чтобы в санаторий ехать. Тоже под полтос
Отчебучкина• 19 апреля 2024
Нам 50+ каждый год старались ездить в санаторий, в Орловщину, в Новомосковский. Во-первых, там отличная вода для жкт, во-вторых, там река чистейшая и вековой лес. Если жив еще, конечно... Нам нравилось вдвоем бродить по 10 км в день по лесу, кататься на лодке и водных велосипедах, ходить на процедуры и, главное, самим не готовить! Это настоящий отдых. Полезный. А кто хотел там-тот и бухал, и снимался ну и т.п.
вентиляторная• 19 апреля 2024
Ні, не їжджу. Для мене найкращий санаторій - полежати ввечері в своїй кімнаті, і щоб ніхто не зачіпав. Мені 44
ГЛЮкоза• 19 апреля 2024
Так, мені 37. Їздила пару разів з минулим чоловіком. В цьому році в мене по повній) санаторій 2 тижні + ще інші поїздки, враховуючи море. Їду спеціально трохи підлікуватися, схуднути. Масажі, водичка, басейн. В мене дуже активе життя. Для мене супер просто релаксанути і подумати про себе. Ну і не готувати і не прибирати взагалі це теж чудово. І це я не сильно то і хазяйка, але все одно набридло) повний релакс і свобода. Ну і, правда, краще виглядаєш і відчуваєш себе після таких поїздок