Крошечка-хаврошечка• 19 апреля 2024

Як правильно оформити ФОП, якщо в діяльності використовуєш прізвище-псевдонім?

Ну або просто трохи змінені букви у прізвищі, бо часто треба представлятися іншим, а пріщзище мяко кажучи не дуже благозвучне..
Які можуть виникнути проблеми для ведення такого ФОП?
Пез Году Неделя• 19 апреля 2024
А как вы откроетесь?
Фоп регестрируется на основании данных паспорта и инн. Вы можете себя называть хоть королева ночи, но фоп будет Петренко Ганна Миколаївна
Одні думки• 19 апреля 2024
ФОП по паспортним даним відкриєте . А там називайте як хочете
Міні-бікіні• 19 апреля 2024
Почему бы не поменять фамилию на более благозвучную, если это вас беспокоит?
Аноним с кешбеком• 19 апреля 2024
ФОП- це ви, ніяк не зміните. Можете ТОВ відкрити і назвати як заманеться.
Мочалкин блюз• 19 апреля 2024
ФОП за ПІБ відповідно до паспорта. Разом з тим, Ви як суб´єкт господарювання можете використовувати власне комерційне найменування або ж зареєструвати власну торговельну марку (знак для товарів і послуг) з тим варіантом прізвища, який використовуєте.
Або ж просто змініть прізвище, це процедурно не складно.
автор Крошечка-хаврошечка • 19 апреля 2024
Ответ дляМочалкин блюз
а от наприклад якщо от Тіна Кароль. вона ж за документами Тетяна Ліберман. В мене також доволі публічна діяльність. Просто для звучності треба спростити прізвище саме в публ.просторі, а на паперцях вже як є.
Ответ дляМіні-бікіні
я терпіти не можу усяку бумажну волокіту.
Робот Вертер• 20 апреля 2024
Ответ дляКрошечка-хаврошечка
Там немає жодної волокіти) ПРийшли написали в РАЦС заяву, за пару міс отримаои св-во про зміну прізвища, яке усюди пред´являєте протягом життя.
Тишком_нишком• 20 апреля 2024
Треба буде підписувати акти виконаних послуг, там писати справжні дані фопа.
Міні-бікіні• 20 апреля 2024
Ответ дляКрошечка-хаврошечка
Тина Кароль и по паспорту сейчас Тина Кароль. А свидетельство о рождении при отрытии ФОПа не спрашивают.
автор Крошечка-хаврошечка • 20 апреля 2024
Ответ дляМіні-бікіні
Ви впевненні? Вона нче і недано казала що по документам як і раніш
Ответ дляТишком_нишком
в мене онлайн діяльність. і от тому і спитала, бо часто в сайтах бачу внизу підпис ФОП і там Імя Прізвище
Ответ дляРобот Вертер
а хіба документи на житло, авто і т д не треба також міняти?
Робот Вертер• 20 апреля 2024
Ответ дляКрошечка-хаврошечка
Давно вже ні.
Я міняла прізвище ще в 12тому році і вже тоді ніц не замінювала. Пред´являю усюди документ на старі ПІП і св-во про зміну прізвища, все.