Какую часть имущества получает свекровь пенсионер, в случае?

Вот допустим,в семье 2 авто,недвижимость:участки,квартира,дом.Какую часть из этого всего может получить свекровь в случае смерти сына?
Если есть трое детей+жена,то будет всё делиться на 5?
показать весь текст
рукиЖимолости 20 апреля в 14:04
Ответ дляБоХатая
Та як це? З померлими?
А кому передавати те майно? Померлим?
Є два племінники ( діти померлих )
МАМА НИКИТКИ-2 20 апреля в 15:44
Якщо за законом то в рівних долях. Якщо є заповіт, то половину від її долі за законом.
МАМА НИКИТКИ-2 20 апреля в 15:46
Ответ дляLove_Love_Love_
При чому тут пенсіонер?
Чи ви думаєте що пенсіонер і інвалід це одне і теж?
О, боги…
Для нотаріуса- так. Непрацездатний.
Сон і дрімота 20 апреля в 15:47
Ответ дляОхиИВздохи
Гу, получит десятую часть машинв, десчтую часть квартиры и тп, те по сути вы без ее согласия ничегг рродать не сможете, а она напишет отказ от наследствп у нотариуса при составлении завещания? Или это нереально , мне кажется, такой вариант возможег
Всё правильно.В моём случае свекровь от всего отказалась в пользу меня.Но таких свекровей наверное мало)))) Царствие ей небесное, она у меня была супер.
МАМА НИКИТКИ-2 20 апреля в 15:51
Ответ дляАнонім Перший
А що не зрозуміло?
50% від того, що положено по закону. В ситуації автора 1/10 всього майна подружжя.
Нє. Буде ділитись лише половина майна подружжя, бо 50 % від спільногажитого буде мати дружина, як власник майна, а не спадкоємець.
МАМА НИКИТКИ-2 20 апреля в 15:51
Ответ дляФайно Замало
если завещания нет, то: все имущество, записанное на мужа, делится поровну между наследниками 1 очереди: жена, дети, родители, т.е если у вас 3 детей и свекр умер, то на 5. если есть завещание, то согласно завещанию, если какое-то имущество там не указано, то его поровну на всех
Ні. Ви не праві.
МАМА НИКИТКИ-2 20 апреля в 15:54
Ответ дляПез Году Неделя
Тобто, якщо квартира куплена в шлюбі, записана на чоловіка, є спадкоємці - дружина, донька 20 років, донька 14 років, мама та батько пенсіонери - 5 чоловік. У разі (не дай Боже чогось) буде ділитись так:
- Спочатку 50/50 як спільно нажите майно, а потім частину чоловіка між 5-ма спадкоємцями?
Або
- всю квартиру відразу між 5-ма спадкоємцями, не поділяючи на спільно нажите майно?
Половина спільнонажитого майна належить на праві власності дружині, ділитись буде половина чоловіка.
МАМА НИКИТКИ-2 20 апреля в 15:57
Ответ дляПрилипало
При том. Нельзя выделить половину жене, как совместно нажитое. Такая недвижимость или счета полностью будет делиться между наследниками.
Пзд…. А реєстрація в житлі= право власності? 🤦🏻‍♀️
МАМА НИКИТКИ-2 20 апреля в 15:58
Ответ дляРаз одела не бу
+++
порадниці, як завжди, плутають розподіл майна при розлученні і успадкування у разі смерті власника.
Але , навіть, писати не хочеться, усе одно почнуть шипіти.

Авторе, якщо вам справді цікаво, то до нотаріуса на консультацію
До чого тут розподіл майна? Цікавий нотаріус який по@ерив мінімум 2 кодекси.
МАМА НИКИТКИ-2 20 апреля в 16:01
Ответ дляБубль Гум)
Если свекровь пенс то ей 50% от части мужа. Дети несовершеннолетние,значит нечего на них. Те его часть будет делиться между вами и свекровью 50/50. Если предполагается что ваше всё имущество и авто совместно нажитое,то ей достанется 25%.
Завещание почему-то у нас не имеет значения особого тк есть исключения. Единственное,что она должна подать на наследство в течение 6месяцев
Блін, я навіть не підозрювала, що на порадниці досі є такі темні🤦🏻‍♀️
МАМА НИКИТКИ-2 20 апреля в 16:01
Ответ дляЗадираю носа
А вот если такая ситуация - квартира купленная в браке, собственники 50/50 муж и жена, и по итого муж переоформляет свою долю на жену. Тогда родители пенсионеры мужа в случае чего имеют право на долю в такой уже квартире?
Ні
МАМА НИКИТКИ-2 20 апреля в 16:02
Ответ длярукиЖимолости
Виявилось, Це залежить від того, як нотаріус рахує
З померлими дітьми /чи без
Мені не привиділось і памʼять добра
Особистий досвід
Жовтень 23 року зверталась
Померлими дітьми вмерлого? Чи якими дітьми?
МАМА НИКИТКИ-2 20 апреля в 16:05
Ответ длярукиЖимолости
Вибачте, закони так написані, що той хто має владу, то прочитає їх по своєму
І ті слова ( не менше ніж, не більше ніж ) дають дику фантазію
Вертіти тими законами легко ,
Є лікар/є пацієнт
В цьому випадку я пацієнт
А довірити все одному лікарю, то дурість, хоча вчились вони типу по одних книжках )
Закони написані так, що трактувати їх неможливо по різному. Особливо нотаріусам, які відповідають за свої рішення.
МАМА НИКИТКИ-2 20 апреля в 16:07
Ответ длярукиЖимолости
Якщо, наприклад, нотаріус пояснить 75 річній бабці, що вона має право на третину, то це вже психологічний настрой на те, щоб мені споганити життя на ближні роки
Які фахові знання ? Про що ви?
У суддів тещі ( старі бабці ) маєтки по 35 млн розкупили
Страховий фонд 😂
Яка крута 75 річна бабця. Мільйони за півтуалету хруща готова відвалили…
Я в шоці від того, що пишуть тут.
МАМА НИКИТКИ-2 20 апреля в 16:07
Ответ длярукиЖимолости
Четвертий раз поясню
Один нотаріус рахує з померлими дітьми частку
Інший - без них
Все . Частка різна.
Питання далі -ви приймаєте спадщину? Відповідь бабці (була б )так.
У іншого нотаріуса бабці, де озвучили значну меншу частку , тут же була відмова від спадщини
Бо тре сплатити кошти за оформлення спадщини. Борг померлого і то вже не вартує її уваги
Залежить від нотаріуса багато, як виявилось
Це мій досвід
Чиї померлі діти?
МАМА НИКИТКИ-2 20 апреля в 16:14
Ответ длярукиЖимолости
Є два племінники ( діти померлих )
Брати та сестри не є спадкоємцями першої черги. До чого тут племінники? 🤦🏻‍♀️
ЗабежАЛОЧКА 20 апреля в 16:20
Ответ дляМАМА НИКИТКИ-2
Брати та сестри не є спадкоємцями першої черги. До чого тут племінники? 🤦🏻‍♀️
Спадкова трансмісія, це діти померлих дітей померлого спадкодавця
рукиЖимолости 20 апреля в 16:39
Ответ дляМАМА НИКИТКИ-2
Брати та сестри не є спадкоємцями першої черги. До чого тут племінники? 🤦🏻‍♀️
Так то ж не я помирала
А батько мій
Його померлі діти рахувались
рукиЖимолости 20 апреля в 16:40
Ответ дляМАМА НИКИТКИ-2
Яка крута 75 річна бабця. Мільйони за півтуалету хруща готова відвалили…
Я в шоці від того, що пишуть тут.
А я ні
Розслідування біхуса подивіться
Про котеджі наших суддів і прокурорів
sur_sur 20 апреля в 17:06
Ответ дляСколько_мне_лет?
Да, сначала совместно нажитое между супругами, а после доля наследодателя на всех наследников первой очереди
А потім, якщо син позбавив у заповіті матір спадку, то вона отримає половину від того, що їй би належало за законом.
БоХатая 20 апреля в 17:22
Ответ длярукиЖимолости
Є два племінники ( діти померлих )
Так они ж наследники не первой очереди
МАМА НИКИТКИ-2 20 апреля в 17:30
Ответ дляЗабежАЛОЧКА
Спадкова трансмісія, це діти померлих дітей померлого спадкодавця
Діти померлого спадкодавця- племінники? Ви перед дим, як писати, читайте усю гілку.
МАМА НИКИТКИ-2 20 апреля в 17:32
Ответ длярукиЖимолости
Так то ж не я помирала
А батько мій
Його померлі діти рахувались
Ааа, ясно. Но всеодно неясно, як золі мали різний розмір в нотаріуса. Не боїтесь судів?
МАМА НИКИТКИ-2 20 апреля в 17:33
Ответ длярукиЖимолости
А я ні
Розслідування біхуса подивіться
Про котеджі наших суддів і прокурорів
Ну ви ж повинні розуміти, що за спадкові справи не дають великих хабарів. Що мільйонні статки не за цивільні справи мають.
рукиЖимолости 20 апреля в 17:41
Ответ дляМАМА НИКИТКИ-2
Ааа, ясно. Но всеодно неясно, як золі мали різний розмір в нотаріуса. Не боїтесь судів?
З ким ?
рукиЖимолости 20 апреля в 17:42
Ответ дляМАМА НИКИТКИ-2
Ну ви ж повинні розуміти, що за спадкові справи не дають великих хабарів. Що мільйонні статки не за цивільні справи мають.
Я це розумію
Я про тебе закони в дії ( в житті )
Написані то вони однакові
А читають їх по різному
Небоброїдка 20 апреля в 17:53
Всех нюансов уже не помню. Муж сделал завещание на детей и таким образом уменьшил долю родителей.
Бяки-козяки 20 апреля в 18:05
Ответ дляФсеСама
А почему только половину положенного ей?) Вторая половина кому?)
Нотариусу)))
Котомафия 20 апреля в 18:19
Ответ дляФсеСама
Вы написали ’половину положенНОГО ЕЙ по закону.)))
Як все складно )
Отримає 1/2 від того, що отримала б якби не було заповіту.
Приклад : квартира і 5 сподкоємців, свекрусі 1/5 квартири. Якщо є заповіт на одного з спадкоємця , то обов´язково отримає 1/10 частини цієї квартири.
Що не зрозуміло ?
ЗабежАЛОЧКА 20 апреля в 18:31
Ответ дляМАМА НИКИТКИ-2
Діти померлого спадкодавця- племінники? Ви перед дим, як писати, читайте усю гілку.
для автора цього посту (не теми) так