Коханозадовільна• 20 апреля 2024

Ніхто не приходить працювати, ринок праці Київ

Шукаємо людей в мережу, зп адекватна підняли вже тричі за останній рік, дзвінків 0, hr не можуть забезпечити персоналом, просто якийсь треш, невже так покращилася ситуація з роботою? Як у вас з персоналом? Сфера торгівля
Хропочка з гривкою• 20 апреля 2024
Ответ дляКоханозадовільна
Графік індивідуальний, викладка, каса, терміни придатності та прибирання свого робочого місця за півмісяця 22-25 тис, але той же новус і ін пропонують менше, магазини розміром з 2-3 кімнатну квартиру, просто до війни завжди були люди
Значит о вас слава идёт плохая. Недостачи вешаете или ещё что то. Пол месяца это что? 15 смен по 14 часов?

Алгонавт• 20 апреля 2024
Ответ дляЛиса Патрикевна
Не можу знайти вихователя в приватний садок
Приходять такі, пальці вєєром
Таааак колготи мої не чіпай - це до дитини ((
Памперси я мінять не буду

То іди звідси
Чого ти прийшла

Ні бе ні ме ані пластилін зліпити ані в коло поставити
Но вона хоче 20 тисяч
І да, я няня однієї дитини з чудовими батьками. І за 15 днів маю 30000. Нащо ваш садок за 20000 щодня? З купою дітей. І часом неадекватним керівництвом і батьками
автор Коханозадовільна • 20 апреля 2024
Ответ дляSo_so
Что такое пол месяца дома? Если человек в месяц проработал 21 день по 8 часов и 9 дней были выходные, то он по Вашему отработал не месяц, а 2/3?
Графік 7/7, 4/4 повний день
So_so• 20 апреля 2024
Ответ дляКоханозадовільна
Ні ми працюємо через день 7-22, 7-18, дівчата працюють по 7 днів (колектив сам обирав собі графік), і 7 днів вдома

Моя ж Вы ласточка, ну что такое, пол месяца дома, зп 25 тыс и нет желающих
автор Коханозадовільна • 20 апреля 2024
Ответ дляГолубая фишка
А скажіть, оту херню, яку продавці тарабанять кожному покупцеві, треба говорити?
Ні тільки пакет і то коли велика покупка
Голубая фишка• 20 апреля 2024
Ответ дляЗначит надо
На не за пів місяця, а певно за норму годин місяця? Чи у вас раб день з 9 до 18?
О, теж важливе питання
Лиса Патрикевна• 20 апреля 2024
Ответ дляАлгонавт
Удалено администрацией...
Карма хамелеона• 20 апреля 2024
Ответ дляКоханозадовільна
Графік 7/7, 4/4 повний день
Так это не пол месяца. 21 рабочий день (8 часов + час обеда). А у вас 14 рабочих дней, но по 15 часов смены. Так что это далеко не пол месяца. Количество часов посчитайте
Контрольница• 20 апреля 2024
Ответ дляЛиса Патрикевна
Але ж приходять отакі
Чого ви йдете тоді

Обовʼязки - гуляй іж спи танцюй співай

Нема бажаючих
Це немало і далеко не кожен вихователь вміє співати і танцювати з дітьми. Мотивацію під час війни також важко знайти, як і хороший настрій мати. Тому і бажаючих немає, ви або знизьте вимоги до мінімальних, або платіть високу зарплату. Іншого виходу немає щоб знайти персонал.

Хропочка з гривкою• 20 апреля 2024
Ответ дляКоханозадовільна
Графік 7/7, 4/4 повний день
Так это не пол месяца, а полный месяц
Не гоню• 20 апреля 2024
Ответ дляКоханозадовільна
Ставка плюс премії ( це щоб не було просрочки на твоєму відділі)
Тобто 22-25 - це ставка плюс премія))) а в результаті премії ні в кого не буде, бо чіпляєтесь до всього... І людина працює на голу ставку місяць, два, а потім звільняється... а ви бідкаєтесь...
So_so• 20 апреля 2024
Ответ дляХропочка з гривкою
Так это не пол месяца, а полный месяц
И месяц полный и зп 25 нет, ставка, сейчас автор напишет нам реальную цифры
Лиса Патрикевна• 20 апреля 2024
Ответ дляАлгонавт
Брехуха
Нашо брехати
Я прекрасно знаю ринок праці і зарплати нянь
Ще 50 би намалювала за тиждень 😀😀😀
автор Коханозадовільна • 20 апреля 2024
Ответ дляSo_so

Графік 7 через 7, або 4 через 4 це робочих 15-16 днів на місяць оплата виходить погодинна, дівчата так в середньому отримують
Голубая фишка• 20 апреля 2024
Ответ дляКоханозадовільна
День через день? А на кому недостачі? Перезміна кожен день, чи що? Так і ноги можна протягнути.
Хропочка з гривкою• 20 апреля 2024
Ответ дляНе гоню
В офисах сетей, они там часто оторваны от реальности совершенно
So_so• 20 апреля 2024
Ответ дляКоханозадовільна
15-16 дней по сколько часов в день?
Звезда в шоке• 20 апреля 2024
Ответ дляХропочка з гривкою
Так это не пол месяца, а полный месяц
Это даже больше чем месяц, 210 часов при 168 часах обычный график 8/5
Значит надо• 20 апреля 2024
Ответ дляКоханозадовільна
Ви зараз серйозно чи прикидаєтесь?

Алгонавт• 20 апреля 2024
Ответ дляЛиса Патрикевна
Удалено администрацией...
То видно одразу, який ви керівник. Хамка.Тому й знайти робітників не здатні
Карма хамелеона• 20 апреля 2024
Ответ дляSo_so
15-16 дней по сколько часов в день?
Автор выше отписал, с 7:00 до 22:00
So_so• 20 апреля 2024
Ответ дляЗначит надо
Ви зараз серйозно чи прикидаєтесь?
Она серьёзно.
Сумка з негодою• 20 апреля 2024
Ответ дляКоханозадовільна
ну, ок, ставка сколько и сколько реально зарабатывается?
за 15 часовую смену и за 11 часовую
это по факту, если даже 15 дней в месяц 199 часов рабочих
при 176 рабочих часах - если работать МЕСЯЦ полноценно (при этом я взяла 22 дня, а бывает и 20 рабочих в 21), при 8 часовом рабочем дне
и? за реальную ставку в 8 тысяч - остальное, сколько заработаешь?
даже, если вы говорите, что реально можно на выходе все вместе 25 тыс получить.
конечно, у вас нет людей на такие условия. и не будет
работы по 20-25 тыс - ВАЛОМ в киеве.
и не нужно по 15 часов смены барабанить в режиме 7/7
Лиса Патрикевна• 20 апреля 2024
Ответ дляАлгонавт
Удалено администрацией...
лаМпочка• 20 апреля 2024
Дівчата, нікому начальник транспортного відділу не потрібен чи механік? Чоловік шукає і не може знайти.
Хропочка з гривкою• 20 апреля 2024
Ответ дляSo_so
15-16 дней по сколько часов в день?
Ну сами посудите, сколько работает обычно магазин. 12-14 часов в сутки+ открыть закрыть, убрать, посчитать.Переучеты обычно не оплачиваются
автор Коханозадовільна • 20 апреля 2024
Ответ дляSo_so
18000 ставка, інше премія яку отримують всі на 70% в середньому
Сумка з негодою• 20 апреля 2024
Ответ дляSo_so
Вы ещё допишите про длительность рабочего дня (пол месяца дома)) и всё станет очевидным
уже дописали, уже я все посчитала
а потом ноют - нет людей
рабов нет, а не людей
слава богу, хоть немного люди начали себя уважать, и на такие ’дивные’ чудо работы не идут
So_so• 20 апреля 2024
Ответ дляКарма хамелеона
Автор выше отписал, с 7:00 до 22:00
Это анекдот просто. Супер работа. Пол месяца дома, зп 25 тыс и беда, целые hr не могут найти людей.
рукиЖимолости• 20 апреля 2024
Ответ дляКоханозадовільна
В нас більше 20 півмісяця вдома, не хочуть
А графік? З 7.00 до 23.00? За те півмісяця вдома