Коханозадовільна• 20 апреля 2024
Ніхто не приходить працювати, ринок праці Київ
Шукаємо людей в мережу, зп адекватна підняли вже тричі за останній рік, дзвінків 0, hr не можуть забезпечити персоналом, просто якийсь треш, невже так покращилася ситуація з роботою? Як у вас з персоналом? Сфера торгівля
Коханозадовільна
• 20 апреля 2024
Ответ дляДружная семейка
7 днів з 7 до 22? вы в адеквате вообще? это запрещено
Ви не читали переписку, колектив сам обрав і до 22 через день, і робота не одна й та сама, ти можеш сидіти ходити обід коли бажаєш
Пиши-пропало• 20 апреля 2024
Ответ дляКоханозадовільна
В нас більше 20 півмісяця вдома, не хочуть
Так а скільки годин треба відпрацювати за ’півмісяця’ - більше, ніж за місяць по КЗОП, чому ж ви про це мовчите? І що таке ’прибирання робочого місця’ в магазині? Це 2 в 1: продавець плюс прибиральниця?
Тюрюнь_Тюнь• 20 апреля 2024
Ответ дляХропочка з гривкою
Так это не пол месяца, а полный месяц
Даже больше, у меня 165 часов в месяц при 8-ми часовом рабочем дне, у автора 210, это как работать вообще без выходных.
Значит надо• 20 апреля 2024
Ответ дляКоханозадовільна
В сенсі? Я розумію все бо я керівник магазину і сама роблю їх роботу
Мати земле. Як ви керуєте, якщо ви елементарного не розумієте.
Рожайтретьего• 20 апреля 2024
Ответ дляНе гоню
Тобто 22-25 - це ставка плюс премія))) а в результаті премії ні в кого не буде, бо чіпляєтесь до всього... І людина працює на голу ставку місяць, два, а потім звільняється... а ви бідкаєтесь...
Точно, мала моя нещодавно шукала роботу, пропонували в піца дей, я їй порадила почитати відгуки про роботу - там таке, що страшно навіть підходити та назву згадувати. Теж обіцяють за 20+, а робітники пишуть, що по факту виходить 5-7 тис, робота в душному приміщенні по 15 годин
Лиса Патрикевна• 20 апреля 2024
Ответ дляРожайтретьего
Жах
Вчитися в університеті
Щоб іти на роботу піцу ліпити
Вчитися в університеті
Щоб іти на роботу піцу ліпити
тяжкаялюдина• 20 апреля 2024
Я думаю, причина в гррафике, в 7 на работе (молодым с детьми не подходит), а постарше ваш 7-22 и наверяка на ногах и без обеда очень тяжело. Да даже до 6 это 11 часов, поэтому так
Колишня муза• 20 апреля 2024
Ответ дляКонтрольница
Ну людей можна зрозуміти, робота з дітьми є важкою і відповідальною. Не кожен на неї погодиться.
так они вем подряд и не предлагают. я так поняла, претенденты сами приходят. значит в курсе, что делает воспитатель
ЖаннаНеАгузарова• 20 апреля 2024
Ответ дляКоханозадовільна
Де цей магазин з такими зп?
Янка-угомонись• 20 апреля 2024
Ответ длятяжкаялюдина
ще ж відкрити магазин і закрити потім - це ще півгодини-година
і жити треба поруч, бо не доїдеш додому
Рожайтретьего• 20 апреля 2024
Ответ дляЛиса Патрикевна
Жах
Вчитися в університеті
Щоб іти на роботу піцу ліпити
Вчитися в університеті
Щоб іти на роботу піцу ліпити
Моя ще не вчилася, 11й клас. Та й, думаю, там навряд чи приходять з вищою освітою люди
Катастрофа• 20 апреля 2024
Ответ дляЛиса Патрикевна
Не можу знайти вихователя в приватний садок
Приходять такі, пальці вєєром
Таааак колготи мої не чіпай - це до дитини ((
Памперси я мінять не буду
То іди звідси
Чого ти прийшла
Ні бе ні ме ані пластилін зліпити ані в коло поставити
Но вона хоче 20 тисяч
Приходять такі, пальці вєєром
Памперси я мінять не буду
То іди звідси
Чого ти прийшла
Но вона хоче 20 тисяч
А ви платите 7 і щоб нюхати гівно? Сама, сама, за 20к.
Катастрофа• 20 апреля 2024
Ответ дляКоханозадовільна
Графік індивідуальний, викладка, каса, терміни придатності та прибирання свого робочого місця за півмісяця 22-25 тис, але той же новус і ін пропонують менше, магазини розміром з 2-3 кімнатну квартиру, просто до війни завжди були люди
Фора або Сільпо з Трашем? Так там відпочатку ставлення до людей, як до скота. Це закладено в вашу систему. 15 «начальників» на курилці і один продавець на відділ.
Сумка з негодою• 20 апреля 2024
Ответ дляКоханозадовільна
Так уявляєте є люди які працюють по 12-14 годин, в кожному магазині в який ви ходите так, я працювала не в одній мережі
есть
от безысходности, от непонимания
много причин - почему на таких ’работают’ гробятся
но, как показывает ваша практика - очередь не стоит - их стало меньше, и слава богу
люди учатся мозгами пользоваться и себя уважать
от безысходности, от непонимания
Лиса Патрикевна• 20 апреля 2024
Ответ дляКатастрофа
Удалено администрацией...
Катастрофа• 20 апреля 2024
Ответ дляКоханозадовільна
Ні каса тільки правильно давати здачу яку каса показує на моніторі що тут важкого
Ви спеціально така чи такою взяли?)) Каса і немає відповідальності? Все ясно 😁
Лиса Патрикевна• 20 апреля 2024
Ответ дляСумка з негодою
есть
от безысходности, от непонимания
Удалено администрацией...
Катастрофа• 20 апреля 2024
Ответ дляКоханозадовільна
В нас немає недостач останній переоблік плюс 3 тис грн, я навіть не знаю часів коли були недостачі
Тупите знатно)) Тьотя, каса повинна зійтися. Все!
Колишня муза• 20 апреля 2024
Ответ дляКонтрольница
Це немало і далеко не кожен вихователь вміє співати і танцювати з дітьми. Мотивацію під час війни також важко знайти, як і хороший настрій мати. Тому і бажаючих немає, ви або знизьте вимоги до мінімальних, або платіть високу зарплату. Іншого виходу немає щоб знайти персонал.
не выдумывайте))))
Сумка з негодою• 20 апреля 2024
Ответ дляЛиса Патрикевна
Удалено администрацией...
каждый сам решит для себя, что ему лучше
вам никто не запрещает за 18 тыс круглосуточно работать в магазине
Катастрофа• 20 апреля 2024
Ответ дляЛиса Патрикевна
Удалено администрацией...
Дружная семейка• 20 апреля 2024
Ответ дляКоханозадовільна
Графік 7/7, 4/4 повний день
повний день це 8 годин чи от рассвета до заката?
Марфа Українівна• 20 апреля 2024
Ответ дляКонтрольница
в чому зрозуміти? Для чого тоді описані автором того поста йшли?
Марфа Українівна• 20 апреля 2024
Ответ дляКоханозадовільна
Ставка плюс премії ( це щоб не було просрочки на твоєму відділі)
і в результі - чуть більше мінімалки? І ЄСВ, відповідно, теж з мінімальної ставки платите?
АдеКВАтная• 20 апреля 2024
Да, рынок изменился. Из моих наблюдений: там, где хорошие условия, проблем с кадрами нет. Это вам ответ, почему не можете найти сотрудников.
У нас офисы по всему миру и я всегда удивлялась, почему с нас украинцев дерут три шкуры и платят в три раза меньше, чем тем же европейцам. Понемногу все становится на свои места.
Пошаманю• 20 апреля 2024
Ответ дляКоханозадовільна
Ні ми працюємо через день 7-22, 7-18, дівчата працюють по 7 днів (колектив сам обирав собі графік), і 7 днів вдома
А теперь посчитайте количество отработанных часов и тогда поймёте , что ваша зарплата ни о чем, просто рабство.
ЯяяКакаджамбо• 20 апреля 2024
Ответ дляКоханозадовільна
який розмір ставки і що значить за півмісяця?
який конкретно графік роботи? день через день по 12 годин?
Голубая фишка• 20 апреля 2024
Ответ дляКоханозадовільна
Я Вам скажу коли той час настане. Тоді коли прийде якась нечиста на руку, а від такої працівниці ніхто не застрахований. Особисто я, навіть при великій скруті, ніколи не піду туди, де немає перезміни. Мантулити за борг по пів року без зарплатні, не моє.