Коханозадовільна• 20 апреля 2024

Ніхто не приходить працювати, ринок праці Київ

Шукаємо людей в мережу, зп адекватна підняли вже тричі за останній рік, дзвінків 0, hr не можуть забезпечити персоналом, просто якийсь треш, невже так покращилася ситуація з роботою? Як у вас з персоналом? Сфера торгівля
Шеллар• 20 апреля 2024
Ответ дляSo_so

Моя ж Вы ласточка, ну что такое, пол месяца дома, зп 25 тыс и нет желающих
І не кажіть)). Автор така ’чарівна’ і прям зрозуміти не може чому черга не стоїть.

So_so• 20 апреля 2024
Ответ дляКоханозадовільна
18000 ставка, інше премія яку отримують всі на 70% в середньому
То есть за 18 тыс человек должен отработать целый месяц. Материально ответственный?
автор Коханозадовільна • 20 апреля 2024
Ответ длярукиЖимолости
А графік? З 7.00 до 23.00? За те півмісяця вдома
Більшості подобається працювати 4 повних дні і бути 4 дні вдома, один день до 22 наступний до 18
из желе я• 20 апреля 2024
Люди постійно виїздять. Чоловіки шукають варіанти виїзду і виїздять до своїх родин, які уже закордоном, або разом з родиною закордон, також і самотні чоловіки.
За останні пів року 3 знайшли можливість виїзду і виїхали.
Контрольница• 20 апреля 2024
Ответ дляЛиса Патрикевна
Брехуха
Нашо брехати
Я прекрасно знаю ринок праці і зарплати нянь
Ще 50 би намалювала за тиждень 😀😀😀
У нянь є досить високі зарплати, залежно від графіку і обов´язків. І все ж 1-2 дітей і ціла група це велика різниця. Ніхто не деградує на роботі няні, не вигадуйте. Хто з педагогікою мав колись справи, то знає що працювати з групами дітей дуже важко. А сьогоднішні діти як і їхні батьки дуже проблемні.
автор Коханозадовільна • 20 апреля 2024
Ответ дляSo_so
Ні каса тільки правильно давати здачу яку каса показує на моніторі що тут важкого
Сумка з негодою• 20 апреля 2024
Ответ дляКоханозадовільна
Графік 7 через 7, або 4 через 4 це робочих 15-16 днів на місяць оплата виходить погодинна, дівчата так в середньому отримують
погодинна - получилась 126 гривен/час
это если от 25 тыс считать
если от 20 - то сто, СТО гривен а час
и вы ноете? понятно почему!
2,5 доллара в час- ищите дальше!
So_so• 20 апреля 2024
Ответ дляКоханозадовільна
Ничего. Это вообще работа не бей лежачего. Что там ещё, кроме пальчиком на кассу нажимать?
Выкладка товара? Уборщица?
Давайте уже до конца
Лиса Патрикевна• 20 апреля 2024
Ответ дляКонтрольница
Я вас не заставляю особисто вас

Діти в мене пречудові
Батьки всі адекватні
Працювати в задоволення

Але не вміти в коло поставити і зліпити з пластиліну квітку - для мене це деградація повна

автор Коханозадовільна • 20 апреля 2024
Ответ дляШеллар
Робота фізична і на ногах я не кажу що чарівна, завжди були бажаючі до війни а зараз 0 дзвінків навіть
автор Коханозадовільна • 20 апреля 2024
Ответ дляХропочка з гривкою
Значит о вас слава идёт плохая. Недостачи вешаете или ещё что то. Пол месяца это что? 15 смен по 14 часов?
В нас немає недостач останній переоблік плюс 3 тис грн, я навіть не знаю часів коли були недостачі
Файна цьоця• 20 апреля 2024
Ответ дляЛиса Патрикевна
Не можу знайти вихователя в приватний садок
Приходять такі, пальці вєєром
Таааак колготи мої не чіпай - це до дитини ((
Памперси я мінять не буду

То іди звідси
Чого ти прийшла

Ні бе ні ме ані пластилін зліпити ані в коло поставити
Но вона хоче 20 тисяч
Ваші приватні садочки - це просто понти для тих, у кого є гроші. Ще й освіту державну засирати на форумі будуть, а дітей довіряють таким спеціалістам...
Карма хамелеона• 20 апреля 2024
Ответ дляКоханозадовільна
Оооо то вы сами в этом не разбираетесь, видимо. Меня подруга (в студенчестве) как отправила сидеть за кассой. Попросила ее подменить. А я ноль в этом. Показала пару раз и ушла. А там то оплата не прошла, то еще что-то. У женщины с карты не списались деньги, чек закрылся. Я выбила новый. Вечером - недостача. Это тоже нужно все знать. Мне никто не объяснил. Ну бывает. Материальную ответственность за 18к в месяц нести не хочу. На такой работе упахаться только. И касса, и выкладка товара и всё остальное. Ты и за кассира и за охранника и за грузчика. Вот и очередь не стоит ))) Слава богу дураков меньше
Лиса Патрикевна• 20 апреля 2024
Ответ дляФайна цьоця
Удалено администрацией...
So_so• 20 апреля 2024
Ответ дляКарма хамелеона
И ещё уборка рабочего места, автор мимоходом там указала .
Значит надо• 20 апреля 2024
Ответ дляКоханозадовільна
Графік робочий тиждень місяць при 5 денці: 8*22=176 робочих годин в місяць. Ваших ПІВ місяця 15*14=210 робочих годин. Називаєте речі своїми іменами. Не пів місяця, а робочий місяць.
автор Коханозадовільна • 20 апреля 2024
Ответ дляЗначит надо
Ви зараз серйозно чи прикидаєтесь?
Так уявляєте є люди які працюють по 12-14 годин, в кожному магазині в який ви ходите так, я працювала не в одній мережі
Треба ось так• 20 апреля 2024
Ответ дляSo_so
Вы ещё допишите про длительность рабочего дня (пол месяца дома)) и всё станет очевидным
Ну пишет же . с 7 до 22)
автор Коханозадовільна • 20 апреля 2024
Ответ дляЗначит надо
Кожного дня до 22 ніхто не працюю це дуже важко

So_so• 20 апреля 2024
Ответ дляТреба ось так
Ну пишет же . с 7 до 22)
Я в шоке вместе с автором. Где люди? Почему не хотят?
Жена_КотораяСтена• 20 апреля 2024
Ответ дляКоханозадовільна
Графік індивідуальний, викладка, каса, терміни придатності та прибирання свого робочого місця за півмісяця 22-25 тис, але той же новус і ін пропонують менше, магазини розміром з 2-3 кімнатну квартиру, просто до війни завжди були люди
Нечетко определены обязанности. Могут вычесть недостачи из зп
Значит надо• 20 апреля 2024
Ответ дляКоханозадовільна
Кожен обирає графік для себе, але це не пів місяця. А більше ніж місяць по годинам.
Треба ось так• 20 апреля 2024
Ответ дляSo_so
Ленивые и денег хотят )))
Г@Л@В@ломка• 20 апреля 2024
Ответ дляКоханозадовільна
В нас більше 20 півмісяця вдома, не хочуть
а робочий день 12 чи 14 год?
So_so• 20 апреля 2024
Если подвести итоги, автор, то в каждом Вашем слове обман.
Файна цьоця• 20 апреля 2024
Ответ дляЛиса Патрикевна
Удалено администрацией...
Мої діти ходили в державний садок і державну школу, а зараз донька в інституті на державному забезпеченні. А ви приватні підтримуйте, там знання такі профі, як ви, роздають))))
Значит надо• 20 апреля 2024
Ответ дляКоханозадовільна
Я не тільки уявляю, я так і працювала. Але мені не казали, що я працюю пів місяця, а називали речі своїми іменами.
Г@Л@В@ломка• 20 апреля 2024
Ответ дляКоханозадовільна
Ні ми працюємо через день 7-22, 7-18, дівчата працюють по 7 днів (колектив сам обирав собі графік), і 7 днів вдома
то це не пів місяця. ви години порахуйте. це повний робочий місяць
автор Коханозадовільна • 20 апреля 2024
Ответ дляЗначит надо
Так оплата погодинна йде, якщо ти відробив більше то і зп більша, тому і немає конкретних цифр я написала скільки отримують дівчата на руки бо я отримую їх відомість на зп
Лиса Патрикевна• 20 апреля 2024
Ответ дляФайна цьоця
Удалено администрацией...