Коханозадовільна• 20 апреля 2024

Ніхто не приходить працювати, ринок праці Київ

Шукаємо людей в мережу, зп адекватна підняли вже тричі за останній рік, дзвінків 0, hr не можуть забезпечити персоналом, просто якийсь треш, невже так покращилася ситуація з роботою? Як у вас з персоналом? Сфера торгівля
Рожайтретьего• 20 апреля 2024
Ответ для13чудоСВЕТА
так зачем вы ее на работу гоните ?
С чего вы взяли, что я ее гоню? Она сама ищет, ей хочется

Тану на сонці• 20 апреля 2024
Ответ дляКоханозадовільна
Ставка плюс премії ( це щоб не було просрочки на твоєму відділі)
А куди треба дівати просрочку, якщо люди не беруть? Викупити власним коштом чи повертається постачальнику?
Anna Ni• 20 апреля 2024
Первое что лично мне приходит поменять эйчара.
УжеВотДа• 20 апреля 2024
Ответ дляБезникаяЯ
Знакомые работают в Словакии на заводе , с 6 утра до 6 вечера и с 6 вечера до 6 утра
Тоже график так себе , учитывая подъем в 4 утра , чтоб добраться на работу и работа на ногах
Везде есть свои нюансы
Кто на что учился. Я сравниваю такую же работу там и тут
Матраскин Брат• 20 апреля 2024
Ответ дляБезникаяЯ
Везде есть свои нюансы
Сколько при этом они зарабатывают, вы конечно же забыли упомянуть
Глас_Народа• 20 апреля 2024
Ответ дляКоханозадовільна
Так магазини ж працюють цілий день все для покупців
Що у вас купують з 7 по 8, каву? Спокійно можете працювати з 8. Не кожна людина може доїхати на 7 ранку.
энциклопУдия• 20 апреля 2024
Ответ дляЛиса Патрикевна
Не можу знайти вихователя в приватний садок
Приходять такі, пальці вєєром
Таааак колготи мої не чіпай - це до дитини ((
Памперси я мінять не буду

То іди звідси
Чого ти прийшла

Ні бе ні ме ані пластилін зліпити ані в коло поставити
Но вона хоче 20 тисяч
Так це робота няні міняти памперси, горщики, у вас мабуть 2-в-1, тому й не хочуть
энциклопУдия• 20 апреля 2024
Ответ дляКоханозадовільна
В нас з водіями також проблеми
Вчіть жінок, підписуйте контракти, чого чекаєте?
Глас_Народа• 20 апреля 2024
Ответ дляТатьяна_М5
Налогообложение разное.
В Украине одинаковое, абсолютно

Жена аллигатора• 20 апреля 2024
Ответ дляТатьяна_М5
Будет. Тот, кто хочет чего-то добиться, кто хочет работать и не бояться труда - будет. Но среди украинцев, конечно, сложно таких найти. Практически не реально. Почти с таким же графиком работают люди у моего мужа, только не в Украине. Причём 6 дней в неделю. Украинцы приходят, смотрят, падают в обморок, сообщают, что они не рабы и уходят на фабрику работать, с 8 до 17.00, 2 выходных и зарплата 3 копейки. Потом на эту зарплату выживают и на все жалуются. А люди, которые работают у мужа, и квартиры покупают, и машины с салона с кредит берут и имеют возможность все это оплачивать. Мало того, особые активисты, получают с годами повышение и их удерживает работодатель любой ценой.
І що продавчині зароблять у автора в магазині за 100грн/год? Підвищення до старших продавчинь та варикоз чи підвищення та нервовий зрив?
Додаю напруги• 20 апреля 2024
Ответ дляТатьяна_М5
Охєрєть ви рабовласники, я так і підозрювала. Нормально так ЖК показувати людей, які ні сімʼї на матимуть з вашою роботою, ні дітей, зате на машині з салону, ахахах яке досягнення…
Корсет_на_шурупах• 20 апреля 2024
Ответ дляТатьяна_М5
Ясно, вы, наверное, офигенный работодатель))
Матраскин Брат• 20 апреля 2024
Ответ дляAnna Ni
Вы что - нельзя, эйчар - молоденькая девушка с губками, сам директор подбирал!
Корсет_на_шурупах• 20 апреля 2024
Ответ дляТатьяна_М5
Ну так зачем сравниваете? Сами же пишите не в Украине. В Украине за такую работу платят 15 тыс. Много народу желающих на такую работу? Нет!
Пишу з калідору• 20 апреля 2024
Ответ дляЛиса Патрикевна
Приходять такі, пальці вєєром
Памперси я мінять не буду

То іди звідси
Чого ти прийшла

Но вона хоче 20 тисяч
В якому районі садок?
І чому шукаєте без спец освіти людей?
Це ж велика відповідальність робота із дітьми.
До вас просто із вулиці хтось заходить ні освіти ,ані курсі ?
Ні досвіду із дітьми?
І це приватна контора?
Треш,як так можна...
Пишу з калідору• 20 апреля 2024
Ответ дляКоханозадовільна
Графік індивідуальний, викладка, каса, терміни придатності та прибирання свого робочого місця за півмісяця 22-25 тис, але той же новус і ін пропонують менше, магазини розміром з 2-3 кімнатну квартиру, просто до війни завжди були люди
Індивідуальний це скільки годин в день?
Суцільна зрада• 20 апреля 2024
Як читаєш роботодавця - то не робота, а щастя для персонала. Як читаєш відгуки робітників - навіть близько краще не підходити. Ще й скрізь дебільні графіки по 12 годин та віковий ценз як мінімум.
Корсет_на_шурупах• 20 апреля 2024
Ответ дляГоспожа Белладонна
Точно)
Я очень надеюсь, что и в нашей стране когда-нибудь уберут эти круглосуточные атб, аптеки и наливайки, работающие до 24 часов. Интересно, работодателя интересует, как добираются потом 23-25-летние девчонки зимой, когда темно уже днем.
Что за бред эти 15-часовые смены, когда человек должен общаться с людьми, контролировать деньги в кассе, раскладывать товар. Почему ее не разбить на 2 смены. И, самое главное, люди сами соглашаются на такое. Когда я работала с 8 до 22 и предлагала коллегам поднять вопрос о том, чтобы разбить эту смену пополам, никто не хотел!!
Писала тоже самое, так мне тут написали, что рабовладельцу по налогам не выгодно!
Пишу з калідору• 20 апреля 2024
Ответ дляКоханозадовільна
Ні ми працюємо через день 7-22, 7-18, дівчата працюють по 7 днів (колектив сам обирав собі графік), і 7 днів вдома
Як мені дитину в садок і з садка з таким графіком?
Я от теж знайти роботу не можу.

Корсет_на_шурупах• 20 апреля 2024
Ответ дляГоспожа Белладонна
Я о том, что люди не понимают, что такой график это не есть нормально в принципе. И пока соглашаются, они существуют.
Конечно, не нормально. В Европе воскресенье выходной день, везде, по всей стране. Магазин, если работает, то на вокзале, и всё. Это, чтобы семьи провели день все вместе. Зато ц нас всё открыто с 7 утра до 10 вечера.
Пишу з калідору• 20 апреля 2024
Ответ дляКоханозадовільна
В нас більше обовʼязків бо невеликий магазин немає потреби у великому штаті, тут роботи набагато менше і виторги
Box?
Корсет_на_шурупах• 20 апреля 2024
Ответ дляХитрушка-чекушка
Потрохи народ просинається )
Можливо що в Києві картина різниться від інших міст, але не думаю що аж сильно

З жіночими вакансіями, ще +/- нормально, то ж дивує допис автора теми

А от з чоловічими , абсолютно всі спеціальності, слюсарі, електрики, проф.будівельники і т.д - дуже туго
Водії кат Д і вище - взагалі не реально, більшість через шлях ще раніше просто виїхали
Офіційно, по білому , як когось таки вдається знайти - то покрутить пальцем коло виска
Просто домовитись, на певних умовах, за готівку ще можна, але поодинокі спеціалісти гнуть прайс в 2-3 рази від середнього по спеціальності
Недавній приклад, шукали зварника високого розряду (там щось унікальне було, не пригадаю точно, дугова чи як називалось)
Знайшли якось чоловіка з іншого міста, дядьку 62роки, але по відгуках дуже добрий спец, відповідь була 4500долл/місяць, поки роботодавець думав якийсь час, знов перезвонив тому мужчині - отримав зразу відмову, чоловік сказав що весною їде в Норвегію , запросили його на роботу туди, незважаючи на його вік.
Какой мужчина молодец!
Жінка з перцем• 20 апреля 2024
Ответ для7_кг_рыбы
Та же фигня. Днепр, две вакансии, на 14-16 и на 20 тысяч за 168 часов. Только дневные смены. Месяцами висят на ворке, желающих нет.
Что за вакансия?
Стопясят раз обсуждала• 20 апреля 2024
Ответ дляКоханозадовільна
В нас більше 20 півмісяця вдома, не хочуть
Ну так у вас мабуть зміна годин 14, правда ж?
Стопясят раз обсуждала• 20 апреля 2024
Ответ дляКоханозадовільна
Дикість якась. Переходьте на нормальний людський графік: зміна ранкова, зміна вечірня, щоб працювали по 8 годин максимум. І будуть у вас бажаючі одразу.
Матраскин Брат• 20 апреля 2024
Ответ дляКорсет_на_шурупах
Все для удобства господ
Обнимашкина• 20 апреля 2024
Ответ дляКатастрофа
чому не готуємо нові? просто незаточені мамки синачків вважають, що ПТУ то зло, краще висше образованіє типу як у неї, провізор тухлого коледжа))
в кожній темі про освіту)))
)) ваші діти, надіюсь, навчаються чи будуть в ПТУ? А ви професійний маляр штукатур, вірно?)))
Дую на вітер• 20 апреля 2024
Ответ дляSo_so
Вы ещё допишите про длительность рабочего дня (пол месяца дома)) и всё станет очевидным
Уже написаои , з 7.00 до 22.00
Дую на вітер• 20 апреля 2024
Ответ дляХропочка з гривкою
Значит о вас слава идёт плохая. Недостачи вешаете или ещё что то. Пол месяца это что? 15 смен по 14 часов?
Взагалі ир 15 змін по 15 год , навіть спати менш ніж 6 годин , бо 1 год зібратися і доїхати до роботии, і 1 год від роботи і прийняти душ, перекусити , і це якщо живеш поруч.
Обнимашкина• 20 апреля 2024
Ответ дляКастрюлька
І я знаю ринок, знайома з проживанням 50 тис в місяць, 1 дитина., 1 вихідний на тиждень і відпустка тиждень кожні 4 мімяці
Слухайте, це взагалі рабство, людина 6 днів на тиждень, майже цілодобово на робочому місці, ви хочете сказати що це гарна зп на такі умови? Якщо перекласти на нормальный 8 годинний графік 5 разів на неділю без перероблюваання,,яке має оплачуватися в подвійному тарифі то тисяч 20 буде, і відпустка звичайна, якщо порахувати, в рік має бути 24 дні, у вас 7×4 ну 28 дні на рік, я із своєї дзвіниці скажу що зовсім так собі умови і зп