Коханозадовільна• 20 апреля 2024

Ніхто не приходить працювати, ринок праці Київ

Шукаємо людей в мережу, зп адекватна підняли вже тричі за останній рік, дзвінків 0, hr не можуть забезпечити персоналом, просто якийсь треш, невже так покращилася ситуація з роботою? Як у вас з персоналом? Сфера торгівля
Тільки не про гроші• 20 апреля 2024
Ответ дляТатьяна_М5
Не переживайте за них. У них и семьи, и дети. Для них они и работают. Чтоб не жить на съёме и не выживать от зарплаты до зарплаты. И в садики успевают возить, и в выходной в кино, на природу и т.д. И дети имеют доп возможности. А эти, которые уже в 5 свободны, обычно дома на диване перед телеком, или максимум в парке на лавке с семками, потому что на кино и др развлечения денег нет
Знаю людей которые работают по 10-12 часов 6 дней в неделю. Пока молодые были, было хорошо. После сорока здоровье посыпалось у всех. Половина уже после разных операций. Но да квартиры купили, очень облегчит жизнь в старости когда все деньги будут на лекарства уходить, если вообще доживут.

КвартираЧья• 20 апреля 2024
Ответ дляКоханозадовільна
І там ледь кінці з кінцями зводять, в чоловіка друг в Польщі касиром залишився після навчання, паше без вихідних майже по 12 годин, ну в нас так 12 годин, але ти маєш вільного півмісяця
Європа не тільки Польща.
Я в Скандинавській країні - тут за ваші понаднормові години подвійна оплата. Всі українські ’раби’ давно працюють тут і дуже задоволені, бо в Україні таких грошей в очі не бачили.
автор Коханозадовільна • 20 апреля 2024
Ответ дляКвартираЧья
Європа не тільки Польща.
І знімати житло за 1-2 тис євро в місяць і отримувати 2 тис євро ми це вже проходили, звичайно можна жити в таборі якомусь
Мамаша в бигудях• 20 апреля 2024
Ответ дляТатьяна_М5
Будет. Тот, кто хочет чего-то добиться, кто хочет работать и не бояться труда - будет. Но среди украинцев, конечно, сложно таких найти. Практически не реально. Почти с таким же графиком работают люди у моего мужа, только не в Украине. Причём 6 дней в неделю. Украинцы приходят, смотрят, падают в обморок, сообщают, что они не рабы и уходят на фабрику работать, с 8 до 17.00, 2 выходных и зарплата 3 копейки. Потом на эту зарплату выживают и на все жалуются. А люди, которые работают у мужа, и квартиры покупают, и машины с салона с кредит берут и имеют возможность все это оплачивать. Мало того, особые активисты, получают с годами повышение и их удерживает работодатель любой ценой.
Прям гордость за земляков
Татьяна_М5• 20 апреля 2024
Ответ дляКвартираЧья
І, дійсно, де люди?
Всі ті, хто згоден був працювати в Україні за копійки вже давно працюють в Європі. Де також викладають товар, працюють на фабриках і отримують за це не ваші нещасні 500 євро, а нормальну зарплатню
Ой да, за выкладку товара в ес платят баснословные деньги) у меня знакомая работает. С 5 утра до 11 утра. Всего 6 часов. Встаёт в 3:30, чтоб привести себя в порядок и добраться на работу. Зарплата 900€. Но при этом страховка машины, бензин, квартира, свет, газ… на еду не остаётся. Питается тем, что идёт на выброс в связи с просрочкой. Но да, не напрягается. Целый день свободна
Мамаша в бигудях• 20 апреля 2024
Ответ дляТатьяна_М5
Работать надо не 24 часа, а головой. Сльішали?
Физрукая• 20 апреля 2024
Ответ дляТатьяна_М5
Долго не живут те, кто с пивом на лавочке после работы. Или кто жрет одну жаренную картоху и всякую низкокачественную ерунду. Ну короче, пока никто не умер, не заболел, и из рабства вырваться не пытается) все довольны
Да-да рассказывайте сказки.))
КвартираЧья• 20 апреля 2024
Ответ дляКоханозадовільна
Та правильно, краще у вашому магазині:
Підйом в 5:30 , поки зібрався доїхав. В сім в магазині, в десять закрилися поки доїхав додому, перевдягнувся вже північ.
Клас!! Сенс життя це ваш магазин, бо крім нього нічого не бачиш.
За смішні 500 євро.
КвартираЧья• 20 апреля 2024
Ответ дляТатьяна_М5
Ну, хто їй винуватий, що вона на цю роботу погодилась?
Бачили очі, що вибирали))

Татьяна_М5• 20 апреля 2024
Ответ дляТільки не про гроші
А я знаю тех, кто геморой себе ещё до 40 заработал, сидя ровно на стуле) и очень интересно, как они потом, на свою копеечную пенсию собираются выживать. Капец, тут столько мужиков, по 40-50 лет на стройках вкладывают, потом ещё бухают до утра и опять прут на работу. Кони. А вот ботаны, как раз, по врачам и шастают, потому что тело всю жизнь не получало физических нагрузок, мышцы не работали и т.д. Ай, ладно. Не буду работать, а то вдруг в 40 лет заболею)))
автор Коханозадовільна • 20 апреля 2024
Ответ дляКвартираЧья
Та правильно, краще у вашому магазині:
За смішні 500 євро.
Ну мій чоловік в Польщі вставав в 04:30, зараз в Україні має власну справу, я працюю в магазині на двох маємо мінімум 100 тис в місяць, вже є власне житло, нам по 29 і це все ми змогли в Україні тільки
Миссис Буркул• 20 апреля 2024
Автор а Ви самі працювали колись з таким графіком,як Ваші дівчата?
Татьяна_М5• 20 апреля 2024
Ответ дляМамаша в бигудях
Слышала. Вот и работайте. Можете головой картошки накопать, асфальт положить, плитку там… ))
Татьяна_М5• 20 апреля 2024
Ответ дляКвартираЧья
Бачили очі, що вибирали))
Ну это я к тому, что написали, что за выкладку товара в ес платят много)
автор Коханозадовільна • 20 апреля 2024
Ответ дляМиссис Буркул
Так я працюю з 7 до 22, 4 дні потім 4 дні вдома, працювала сидячи, від сидячої роботи боліла спина, тут я добре підтягнула тіло
КвартираЧья• 20 апреля 2024
Ответ дляКоханозадовільна
А я працюю менеджером з продажу віддалено: встала кнопочку на комп´ютері нажала і я вже на роботі. Поговорила по телефону, виписала рахунки і отримую за це 1500 - 1800 євро. Ще квартиру здаю.
І ви і я у торговлї, але є нюанс)))
автор Коханозадовільна • 20 апреля 2024
Ответ дляКвартираЧья
І ви і я у торговлї, але є нюанс)))
В якій країні це? Для Європи це мала зп, для України звичайно хороша
Татьяна_М5• 20 апреля 2024
Ответ дляКоханозадовільна
О, видите! Все на пользу! И стройнее, и здоровее.
автор Коханозадовільна • 20 апреля 2024
Ответ дляТатьяна_М5
Ну мені зараз 29, єдине що важко це вставати рано, але я на авто або таксі 15 хв і на роботі, каву випила і все ок

Татьяна_М5• 20 апреля 2024
Ответ дляКвартираЧья
Та правильно, краще у вашому магазині:
За смішні 500 євро.
Так там же 15 дней выходных в месяц)) как это ничего не видишь? Встал утром и на все 4 стороны. А толку приползти в 6 вечера и шо? 80% идут с работы домой, готовят еду, едят, спят, смотрят телек. Какой смысл такой жизни?
Забула що?• 20 апреля 2024
В магазині, якщо потік клєнтів є - то продавець може навіть і не мати часу пообідати(обслужити клієнтів, розставити новий товар, прийняти його від постачальників, звірити ціни та видрукувати нові та приклеїти, ще й он прострочку перевірити). Ви пишете зараз про Київ, де зп хороші. Графік просто рабський - це 15 год на добу(!), але насправді то вийде цілих 16, бо треба все одно раніше прийти, відкрити касу. В кінці дня (сумніваюсь, що є прибиральниця) помити підлогу, порахувати касу, а як ще щось не сходиться то добру годину потратити, здати на охорону магазин. Це 16-16.5 годин. Так навіть на заводах в Польщі не пашуть. Ви не hr, а звичайна ідіотка без мозгів, навиків і вмінь(як раз серез хр найбільше таких і зустрічаю). Ви не вмієте години в добі порахувати? То я допоможу 24-16=8. Це 8 годин в людини залишається на добратись додому і з дому (а дорога може займати по годині туди і назад, вже мінус 2 год), приготувати собі банально поїсти, роздітись, прийняти душ, помити голову і посушити - це вже буде мінімум 2 год також. Якщо сімя - треба хоч 1 год приділити дітям чи чоловіку (а ще й як їм наготовити треба на завтра, то це ще пару годин випадає). Тобто в найращому випадку в людини лишається 3-4 години на сон. Робота мрії, бл@ть.
КвартираЧья• 20 апреля 2024
Ответ дляКоханозадовільна
Живу в Європі (Скандинавія) працюю віддалено в Україні. Здаю дорогу квартиру в Києві. Мені достатньо грошей, не бачу сенсу надриватися.
Ми працюємо, щоб жити, а не живемо, щоб працювати.
Тільки не про гроші• 20 апреля 2024
Ответ дляТатьяна_М5
Я знаю двоих с геморроем, работают водителями. Как бы трудно им было бы заниматься физическими нагрузками во время вождения.
автор Коханозадовільна • 20 апреля 2024
Ответ дляТатьяна_М5
Ну в мене сестра 5/2 з 9 до 18, але по факту до 21 бо не встигає
Советчица Года• 20 апреля 2024
Ответ дляПросто каралева
В умовах війни це не понти, а необхідність !
В нашому місті не працюють вже 2 роки сади, і школи на онлайн !

Немає вибору у батьків, як віддавати до приватних.
Син ходе до приватної школи, я дуже задоволена. Дай Бог війна закінчиться, але ми напевне так і будемо ходити в приватну до 5-го класу, бо більше уваги, 15 дітей у класі, працює школа до 18:00, 5500грн. в місяць.
+ дуже якісно викладають англійську, на додаткових заощаджуємо, а це десь 1500грн. на місяць.
В якому ви місті? У нас під Києвом від 10 до 18 т😭
автор Коханозадовільна • 20 апреля 2024
Ответ дляЗабула що?
Я не hr, а адмін магазину яка якраз і працює кожного дня по 14 годин і все нормально в мене достатньо вихідних на відновлення
Забула що?• 20 апреля 2024
Ответ дляКоханозадовільна
Ну то мушу розчарувати вас, що вам якимось надзвичайним чином пощастило потрапити на цю посаду з вашим рівнем iq. Хоча, я в житті вже таке не раз спостерігала, як вчорашні клерки чи звичайні працівники довго і настирливо лижуть дупу начальнику, потім стають ВЕЛИКИМИ КЕРОВНІКАМИ і мають людей за рабів.
автор Коханозадовільна • 20 апреля 2024
Ответ дляЗабула що?
Я взагалі не розумію вас, якщо ви не знаєте специфіки роботи в магазинах то просто промовчіть, всі роботодавці дають схожі умови роботи (вчаться один в одного) навіть перед підвищенням зп наші моніторять всіх конкурентів їх зп, щоб вона була трішки вища ніж в інших, але не занадто
dimyshka• 20 апреля 2024
Ответ дляКвартираЧья
Забула що?• 20 апреля 2024
О, і ще ви напевно забули сказати, що ваша вакансія - то робота в чорну або мінімалка оф.+конверт. Тобто швидше за все там ще й потім та людина пенсії не буде мати і жодного соц. забезпечення. Краса, обожнюю наших підприємців. Нічо. Я дам Вам одну пораду, як вивести ваш бізнес на супер-рівень. Звільняєте працівників і робите всю роботу самі, а що там є робити, на касі видати здачу. Можете одразу взяти собі 2 зміни, зате як власнику кошти зекономите! Як виведете бізнес на нові широти! Навіть не буду за свою пораду нічого брати) Я якраз знаю специфіку роботи в магазинах - відповідаю одразу на вашу наступну репліку.