Коханозадовільна• 20 апреля 2024
Ніхто не приходить працювати, ринок праці Київ
Шукаємо людей в мережу, зп адекватна підняли вже тричі за останній рік, дзвінків 0, hr не можуть забезпечити персоналом, просто якийсь треш, невже так покращилася ситуація з роботою? Як у вас з персоналом? Сфера торгівля
Чумацький Шлях• 20 апреля 2024
Ответ дляTammy21
Вони і будуть. Після війни буде багато приїжджих, дехто залишиться. Це природній процес.
так приїдуть багато хто, але не ви.
Царевна в уггах• 20 апреля 2024
Ответ дляМиссис Буркул
Ось бачите у Вас 40 тис, а працівникам пропонують 25 за ті ж самі години, і Ви ще питаєте, чому ні хотять прцювати
Работникам 18 тыс., остальное еще вопрос.
КвартираЧья• 20 апреля 2024
Ответ дляЗабула що?
Авторка вже забрехалась по вуха. Бо я щиро не роумію навіщо магазину площею в 2-3кімнатну квартиру - адміністартор. І ще й вона каже, що вона весь день на ногах, напрацьовується бідненька. А що ж вона робить? Стоїть на вході і на відвідувачів дивиться? Що може робити адмін в малесенькому магазинчику? Ну от поясніть мені. Якраз таки вона ніфіга весь день не робить, бо все на продавцеві. І вже тут писали, що мали б найняти 2х продавців, щоб працювали в 2 зміни. Але як наймуть, якщо їхню зп вже віддали адмінові) Покращила свою фігуру вона на роботі на ногах і краще, ніж в офісі) ну та, ну та) людина, яка дійсно по 12-15 годин проводить на ногах ніколи такого не скаже. Таким можна хіба за пару міс варикоз заробити і йти потім на видалення запалених вен, чи пів життя компресійну білизну носити. Цирк.
Ну хтось має керувати тим магазином? - мабуть, авторка керує.
Я коли була студенткою, давно це було))) Влітку на канікулах працювала в подобному магазині теж з семи до десяти. І графік був 7 днів працюєш, 7 днів вдома. Це адіще. Оті сім днів праці - це наче втрачене життя. Як каторга. Ви правильно пишите. Яке там покращення фігури? До вечора ноги отікають і просто ’гудять’ і вже нічому не радий. Прийшов додому в 12 ліг в 5:30 підйом.
А зараз я 10 років працюю у відомій європейській фарм компанії, працюю віддалено . Я вище писала про себе. Вважаю мені повезло.
Оце і є робота мрії. Я і заробляю нормально, і попрацювати встигаю, і відпочити, і в басейн, і з подругами на каву.
Чумацький Шлях• 20 апреля 2024
Ответ дляКоханозадовільна
Графік індивідуальний, викладка, каса, терміни придатності та прибирання свого робочого місця за півмісяця 22-25 тис, але той же новус і ін пропонують менше, магазини розміром з 2-3 кімнатну квартиру, просто до війни завжди були люди
вот так!придётся платить больше,а то попривыкали...
объяву видела уборщик торгзала с 8 до 20 за 350грн.оплата ежедневно.
Доктор Варвар• 20 апреля 2024
Ответ дляКоханозадовільна
Це працювати повний день, але робочих днів 15-16 тільки
Повний день це скільки?
8 годин, 12?
Воно й не дивно, що нікого знайти не можете, Ви навіть умови нормально написати не можете.
І так, не треба писати що зп ’за пів місяця’ якщо фактично по годинах потрібно працювати на повну ставку, якщо ще не понаднормово.
8 годин, 12?
Чумацький Шлях• 20 апреля 2024
Ответ дляЯ тут с краю постою
До речі ми теж шукаємо водіїв на кат.С, E. навіть без документів ( військовий, приписне) , немає нікого.
вот теперь так и будет.все сидят на каше и воде,но с руками-ногами.
Царевна в уггах• 20 апреля 2024
Ответ дляКоханозадовільна
Як в Польщі вижити на 1 тис? Моя сестра не змогла і на 2
Странно, а я с ребенком жила на 1000 злотых - не долларов! (питание, одежда, обувь, прочие расходы).
Коханозадовільна
• 20 апреля 2024
Ответ дляЗабула що?
В нас виторги 150-200 тис на день як ви думаєте товар швидко вимивається з маленьких стелажів, викладаю і на касі як і продавці і окрім мене є ще директор і другий адмін, бо перевіряти строки, робити уцінку, бугалтерію і приймати товар також хтось має, продавці більше на касі, а от молочка і овочі на мені як ви думаєте овочі дуже легко викладати?
Чумацький Шлях• 20 апреля 2024
Ответ дляКоханозадовільна
Ні ми працюємо через день 7-22, 7-18, дівчата працюють по 7 днів (колектив сам обирав собі графік), і 7 днів вдома
почему до 22?до 20 это максимум.пусть леди забирают своих наследников вовремя,а не когда нагуляются.
Чумацький Шлях• 20 апреля 2024
Ответ для7_кг_рыбы
Та же фигня. Днепр, две вакансии, на 14-16 и на 20 тысяч за 168 часов. Только дневные смены. Месяцами висят на ворке, желающих нет.
так вам всем и надо.зовите тестя)))
ЯниЯ• 20 апреля 2024
Ответ дляЛиса Патрикевна
Не можу знайти вихователя в приватний садок
Приходять такі, пальці вєєром
Таааак колготи мої не чіпай - це до дитини ((
Памперси я мінять не буду
То іди звідси
Чого ти прийшла
Ні бе ні ме ані пластилін зліпити ані в коло поставити
Но вона хоче 20 тисяч
Приходять такі, пальці вєєром
Памперси я мінять не буду
То іди звідси
Чого ти прийшла
Но вона хоче 20 тисяч
А у вас работодателей не пальцы веером ? Нужна была работа, рядом. Открылся частный садик в доме, искали второго воспитателя для ясельной группы до 8 детей, обязанности: встречать малышей, помощь одеть - раздеть, накормить, сопровождать на улицу, быть ответственной и любить деток. Но главное для малышей 1,5 - 2 лет оказалось отсутствия у меня ВО
Весёлая морковка• 20 апреля 2024
Ответ дляЯниЯ
Ничего себе :( Вы с таким теплом написали о работе...
Найдете работу по себе, обязательно!
Я Вас не боюся• 20 апреля 2024
Ответ дляЛиса Патрикевна
Приходять такі, пальці вєєром
Памперси я мінять не буду
То іди звідси
Чого ти прийшла
Но вона хоче 20 тисяч
Приходять такі, пальці вєєром
Памперси я мінять не буду
То іди звідси
Чого ти прийшла
Но вона хоче 20 тисяч
А 20 тис, це що багато?
ЯниЯ• 20 апреля 2024
Ответ дляВесёлая морковка
Найдете работу по себе, обязательно!
Спасибо)
Ромашкинная• 20 апреля 2024
Ответ дляЛиса Патрикевна
Приходять такі, пальці вєєром
Памперси я мінять не буду
То іди звідси
Чого ти прийшла
Но вона хоче 20 тисяч
Приходять такі, пальці вєєром
Памперси я мінять не буду
То іди звідси
Чого ти прийшла
Но вона хоче 20 тисяч
А яка у вас зарплата, що пропонуєте? Просто цікаво, бо я за освітою вихователь
Я Вас не боюся• 20 апреля 2024
Ответ для7_кг_рыбы
За такк кількість годин люди в польші будуть мати 50 тис. А тут на 20 тис навіть не прожити
Мию чакри щоденно• 20 апреля 2024
Ответ дляКоханозадовільна
А слесари-гинекологи вам часом не требуются?
Ответ дляКоханозадовільна
Я взагалі не розумію вас, якщо ви не знаєте специфіки роботи в магазинах то просто промовчіть, всі роботодавці дають схожі умови роботи (вчаться один в одного) навіть перед підвищенням зп наші моніторять всіх конкурентів їх зп, щоб вона була трішки вища ніж в інших, але не занадто
Вакансія від ваших конкурентів
Бойова• 20 апреля 2024
Ответ дляПросто каралева
Я нічого не забуваю - життя в Польщі дешевше, ніж в Україні ! Перевірено багатьма знайомими, які там мешкають вже багато років - кредити під 3% річних, і машину з 1 зп. можна придбати.
Безкоштовні сади, школи, секції, допомога від держави на збір дітей до школи, щомісячні виплати на дітей.
Ба, навіть сусідка, яка тут працювала в атб, і там в подібній сфері - чогось повертатися не хоче ! Якось з 2-ма дітьми, без житла, виїхавши ще до війни - живе і назад не заманиш.
Скільки років ви особисто живете у Польщі, щоб робити такі висновки?
Я - 7 років у Польщі.
Вже 3 роки як немає кредитів під 3%.
Машину з однієї зп? Не смішіть! Або це може бути якесь старе авто, яке треба ремонтувати щомісяця.
Наприклад, у супермаркетах Бедронка зп 28 зл брутто/год, це 21 зл нетто, за 160 годин зарплата близько 3300 на руки. Квартира однушка у Вроцлаві коштує ті ж 3300, і то якщо повезе. Їжа подорожчала. Бензин 95 - 7 зл/літр.
Більшість отримує від 3300 до 5000 зл нетто. От і рахуйте.
Звичайно, є одиниці, які мають більші зп, але їх кілька відсотків.
Так що не розказуйте. А то в основному, то люблять розказувати ті, хто в Польщі не жив, за свої гроші житло не знімав, за все не платив.
Я - 7 років у Польщі.
Вже 3 роки як немає кредитів під 3%.
Мию чакри щоденно• 20 апреля 2024
Ответ дляКоханозадовільна
Ставка плюс премії ( це щоб не було просрочки на твоєму відділі)
ага. а еще чтоб не было недостач ни по кассе, ни по товару...
в итоге за вычетом всего, легким движением руки, зарплата из 25 тыс. превращается.... ну все уже поняли.
Кстати, а сколько часов в день длится смена?
Бойова• 20 апреля 2024
Ответ дляЦаревна в уггах
Коли жили? В якому році?
Luxurygirl• 20 апреля 2024
Ответ дляЛиса Патрикевна
Приходять такі, пальці вєєром
Памперси я мінять не буду
То іди звідси
Чого ти прийшла
Но вона хоче 20 тисяч
Приходять такі, пальці вєєром
Памперси я мінять не буду
То іди звідси
Чого ти прийшла
Но вона хоче 20 тисяч
500 баксов? Это много?
Luxurygirl• 20 апреля 2024
Ответ дляTammy21
Вот до войны не было рабочих мигрантов? А прям после войны появятся:))) ну да ну да
Позаземний розум• 20 апреля 2024
Ответ дляЛиса Патрикевна
Приходять такі, пальці вєєром
Памперси я мінять не буду
То іди звідси
Чого ти прийшла
Но вона хоче 20 тисяч
Приходять такі, пальці вєєром
Памперси я мінять не буду
То іди звідси
Чого ти прийшла
Но вона хоче 20 тисяч
А я б пішла і за 5 тис на таку роботу, але хвилює тільки відповідальність за дітей, це складно
Птица Говоруша• 20 апреля 2024
Ответ дляLuxurygirl
500 баксов? Это много?
А сколько должно быть? Миллион? Эти деньги не печатает работодатель. Сколько родители в состоянии платить за сад,такие и зарплаты. Есть сады, в которых плата за месяц заоблачная, там и зарплаты другие.
Куда ж без меня• 20 апреля 2024
Я не пойму, почему под каждым сообщением в теме ржущие смайлы? Канабис уже и в Украине? Или тут только выехавшие и употребляющие в теме?
По теме: действительно проблема кадров, и независимо от должности серьёзная, полное несоответствие качество/оплата, приходят, но то, что предлагают и просят взамен это полный треш и наоборот, хотят непомерный объём и формат за мизер. Необходимо время, чтобы рынок труда пришёл в норму. Почему это несоответствие на данный момент существует, есть предположения, но сколько все же необходимо времени и работодателям и соискателям чтобы отрезветь, неизвестно, предполагаю год два.
Работодатель хочет дешевле и лучше, рынок скудный, выбрать не из чего. Соискатель хочет непомерно, мотивируя тем, что 20000+ это ничего и все дорого, хотя, если перевести на стоимость бизнес процесса и отдачу, не стоит и 5000
Бойова• 20 апреля 2024
Ответ дляЦаревна в уггах
В 22-м.
А, ну два роки назад були інші ціни. Зараз все складніше.