Думаю, що перевозили зброю незаконно, бо саме коли почалася перевірка багажника, почалася перестрілка. Шкода поліцейського, стрілок служив в військовій частині.
Natali Parfum• 20 апреля 2024
Ответ дляАвокада
Удалено администрацией...
Я вам і не віддаю нічого
Зніміть корону краще ))
Лазите ви
А я їжджу
Зніміть корону краще ))
Лазите ви
А я їжджу
karkusha.biz.ua• 20 апреля 2024
Ответ дляZaviriuha
Уявіть які криси, як заробляють, і явно вони не одні такі
Удалено администрацией...
Ще новина
Євгенія Ростолопа та її родич Олександер Софронов засвітились у справі про торгівлю зброєю
З матеріалів гучної справи про торгівлю зброєю напередодні суду зник родич Ростолопи Олександр Софронов. З пʼяти підозрюваних обвинувальні акти склали лише щодо трьох. Йдеться про розслідування великої мережі з продажу зброї.
Під час обшуків у них виявлено та вилучено 5 616 800 доларів США, 45 055 Євро, 268 350 грн, пістолети, автомати, магазини до зброї з набоями, ручні гранатомети, набої різного калібру, гранати, детонатори, глушники та різноманітні вибухові речовини. Відповідно до ухвали суду про проведення обшуку та вилучення майна, Олександр Софронов та його автівка Dodge Durango 2017 р.в. від початку фігурували в цьому кримінальному провадженні.
Однак напередодні направлення справи до суду інформація про чоловіка рідної сестри Ростолопи зникла. За інформацією джерел для цього Ростолопі довелося задіяти всі свої зв´язки в правоохоронних органах. Жінка позиціонує себе як адвокат, радниця голови Київської ОВА Кравченко Руслана та захисник скандального депутата Пікулика О.Б.
Ответ дляNatali8
Чи військові вони чи ні, значення немає, зброю вони отримували тільки від військових, які були задіяні в цій схемі
у нас вчера в городе нашли у мешканця дома гранаты, автомат и патроны. не военный. и таких случаев каждый месяц, что-то изымают у гражданских, особенно гранаты. ясно, что у военных покупают..
Куча вопросов после видео.
Жаль парня. 20 летний неопытный, как после курсов, а не какой то академии
Не готовят полицейских,?
Помните ту пару девушку и рарня, полицейских в Днепре, что застрелила мужчину при сопротивлении в том голу, резонанс был еще. ? Как быстро у нее все сработало, и как тут,?
’’Батя.. ножичек.’’🙁
Какой батя, если в багажнике что то спрятано.
Если торговцы оружием присосавшиеся к поставкам, падлы, свои гниды
Не готовят полицейских,?
’’Батя.. ножичек.’’🙁
Ответ дляLudaSHS
Куча вопросов после видео.
Не готовят полицейских,?
’’Батя.. ножичек.’’🙁
Не готовят полицейских,?
’’Батя.. ножичек.’’🙁
Теж згадала ту ситуацію і була на стороні поліцейських. Шкода цього хлопця… Таки жах…
inneska-85• 20 апреля 2024
Ответ дляLudaSHS
Куча вопросов после видео.
Не готовят полицейских,?
’’Батя.. ножичек.’’🙁
Не готовят полицейских,?
’’Батя.. ножичек.’’🙁
Это вроде было ещё до войны.
Ответ дляartem.uk
Да ,я подумала, тогда она действовала на опережение, или опыт наработаный, четко, или больше ’ неверящая’.
Хотя, тогда случай разделил общество на ’ полицейские правы’, до ’ полицейский произвол’ . Но вдруг ..это ей спасло жизнь.
А тут ночь, непонятно что в багажнике. Пусть они военные или ксивы, но надо ж глаз, вдруг подделка .
И парень так расслабленно в этот раз
Много вопросов к этому случаю
И парень так расслабленно в этот раз
Много вопросов к этому случаю
inneska-85• 20 апреля 2024
Ответ дляLudaSHS
Я про август 23
Так она ни в кого не стреляла, это же напарник застрелил того бандита.
Я помню случай в Днепре вроде, когда застрелили двух полицейских, парня и девушку, тоже бандит из машины, вроде тоже остановили проверить документы, она его хоть ранила.
Ответ дляinneska-85
Ну помню про 23 год и что резонс был по этому событию, застрелен был водитель
П с Точно она ж была пострадавшая, на нее напал тот мужик и нос был разбит
inneska-85• 20 апреля 2024
Ответ дляLudaSHS
Сломал ей нос, урод.
Была ещё одна трагедия в 2016 году.
forumchanka• 20 апреля 2024
Ответ дляkarkusha.biz.ua
Удалено администрацией...
ну вы и фантазерка
прилепите еще салоны магии гадалок