Думаю, що перевозили зброю незаконно, бо саме коли почалася перевірка багажника, почалася перестрілка. Шкода поліцейського, стрілок служив в військовій частині.
forumchanka• 20 апреля 2024
Ответ дляDumky
Ще новина
Євгенія Ростолопа та її родич Олександер Софронов засвітились у справі про торгівлю зброєю
З матеріалів гучної справи про торгівлю зброєю напередодні суду зник родич Ростолопи Олександр Софронов. З пʼяти підозрюваних обвинувальні акти склали лише щодо трьох. Йдеться про розслідування великої мережі з продажу зброї.
Під час обшуків у них виявлено та вилучено 5 616 800 доларів США, 45 055 Євро, 268 350 грн, пістолети, автомати, магазини до зброї з набоями, ручні гранатомети, набої різного калібру, гранати, детонатори, глушники та різноманітні вибухові речовини. Відповідно до ухвали суду про проведення обшуку та вилучення майна, Олександр Софронов та його автівка Dodge Durango 2017 р.в. від початку фігурували в цьому кримінальному провадженні.
Однак напередодні направлення справи до суду інформація про чоловіка рідної сестри Ростолопи зникла. За інформацією джерел для цього Ростолопі довелося задіяти всі свої зв´язки в правоохоронних органах. Жінка позиціонує себе як адвокат, радниця голови Київської ОВА Кравченко Руслана та захисник скандального депутата Пікулика О.Б.
Помощница главы Киевской ОВА Кравченко Евгения Ростолопа имеет бизнес-связи с Россией
Активистка Евгения Ростолопа, с одной стороны, известна как лоббистка скандального застройщика в Ирпене Александра Пикулика, а с другой - бизнесвумен, до сих пор работающий на россиян
forumchanka• 20 апреля 2024
Ответ дляМаня_53
Готуємось,російські пабліки будуть смакувати цю жахливу новину в стилі-’от бандеровци такие’,’украинские воение убивають людей’ і тому подібне.
это их проблемы.у них каждую минуту такое
Снежинка снежная• 20 апреля 2024
Ответ дляМаня_53
А перевозили зброю куди і для чого?
Зараз вам слідчі-порадниці відпишуться
Ответ дляМаня_53
Там американка даже. Марджори сейчас в конгрессе трындит про банд формирования и нацистов
Дура
Хорошо, что эксперт Тимоти Снайдер историк, заслушали его , как спеца 20 летним стажем и куча научных работ.
Дура
Ответ дляLudaSHS
Дура
А як вона собі дозволяє нести російську пропаганду в демократичній Америці?
Її взагалі хтось на місце поставить???!
Ответ дляМаня_53
Її взагалі хтось на місце поставить???!
Там полный пакет, биолаборатории, Азов нацисты, запрещают религию, мол
Кстати Джонстон спикер встретился с парнем, чьи двое деток и дена погибли🥲, те что с церкви,, она дочь пастора была, а сам Джонсон очень религиозен.
Ответ дляLudaSHS
Чому її не виженуть?
Вона ж прямий агент рф
Снежинка снежная• 20 апреля 2024
Ответ дляLudaSHS
Ну помню про 23 год и что резонс был по этому событию, застрелен был водитель
П с Точно она ж была пострадавшая, на нее напал тот мужик и нос был разбит
Ну так поліціянт зараз знаєте де?
Отож
forumchanka• 20 апреля 2024
Ответ дляLudaSHS
А как ви це уявляєте? Вона діючий конгресвумен, штат Джорджія ії висунув
бабло путька закинул ей .она трампистка наверно.
forumchanka• 20 апреля 2024
Ответ дляМаня_53
Ну а те,що вона мелить то як пояснити?
БАБЛО БАБКИ КЭШ
Сходила посмотрела видео. Ну, что сказать … полный непрофессионализм молодого полицейского. Его смерть результат ЕГО полной беспечности. Жаль, сочувствую родным. Это, кстати, еще и результат полной уверенности в своем превосходстве, привыкли, что они хозяева дорог.
Преступники в принципе идиоты, так как везти что-то серьезное, нарушая комендантский час, может только полный лошара. Днем в трафике могли бы провезти хоть танк, лишь бы влез.