Zaviriuha• 20 апреля 2024

Бачили, що сталося у Вінницькій області?

Думаю, що перевозили зброю незаконно, бо саме коли почалася перевірка багажника, почалася перестрілка. Шкода поліцейського, стрілок служив в військовій частині.
vikohka• 20 апреля 2024
Ответ дляZaviriuha
До того, що люди клюють нізащо інших людей, я лише написала новину, а тут готові цькувати і булити. Мають люди стати добріші, віічливіші, терплячіші.
так, а наступлeниe мира при чeм?

Falcon82• 20 апреля 2024
Військову форму мають заборонити одягати невійськовим. За це мають карати.
Купа зброї на руках( Десь місяць тому був вибух у житловому будинку в БЦ. Знесло перекриття, 2 загиблих. Причину вибуху так і не назвали....
чаревна• 20 апреля 2024
Жаль парня полицейского, такой молодой....надеюсь тех тварей найдут и при задержании обнулят
seami• 20 апреля 2024
Ще й на фоні ситуації з допомогою...Чи провокація, чи дійсно налагоджений бізнес все одно рознесуть зараз і може мати вплив.
автор Zaviriuha • 20 апреля 2024
Ответ дляvikohka
так, а наступлeниe мира при чeм?
Хочете посваритися, створіть свою тему і давайте волю негативу свому. Я в таких провокаціях участі не беру.
vikohka• 20 апреля 2024
Ответ дляFalcon82
так, нe воeнным,ee и нeльзя носить, по закону. за это eсть штраф.
автор Zaviriuha • 20 апреля 2024
Ответ дляKristinka2106
Нет. Написали что это не правда
Є фото з затримання.
Kristinka2106• 20 апреля 2024
Ответ дляZaviriuha
Є фото з затримання.
Есть,а потом есть опровержение
seami• 20 апреля 2024
Ответ дляZaviriuha
Є фото з затримання.
Його спростували. Чи вже нові?

...ALENA...• 20 апреля 2024
Ответ дляZaviriuha
Мені теж шкода дуже, молодий, мабудь коп який довго служив можливо діяв би не так і залишився живий.
Загиблому 20 років і єдина дитина в сім´ї
автор Zaviriuha • 20 апреля 2024
Ответ дляseami
Його спростували. Чи вже нові?
vikohka• 20 апреля 2024
Ответ дляZaviriuha
это у мeня нeгатив? нe нужно такими фразами раскидываться.
seami• 20 апреля 2024
Ответ дляZaviriuha
фото
Це спростували.
Falcon82• 20 апреля 2024
Ответ дляvikohka
Мої сусіди ходять і не паряться. До армії і війська ніяким боком
Annalise• 20 апреля 2024
Ответ дляНина____
Интересно, что они так спокойно проехали аж до Винницкой и никто их не остановил. Жаль парня до слёз( Твари!
А попали на досмотр после комендантского часа. До этого, видимо проскакивали как свои - военные ж
vikohka• 20 апреля 2024
Ответ дляFalcon82
зачeм им в воeнном xодить? обмундированиe очeнь нe дeшeво стоит. и это до пeрвого воeнного патруля.
Quietude• 20 апреля 2024
Ответ дляvikohka
Насколько я знаю, без погонов и шевронов можно носить.
mymoly• 20 апреля 2024
Ответ дляZaviriuha
Затримали вже
Ні
Falcon82• 20 апреля 2024
Ответ дляvikohka
Ну скільки той піксель коштує? Я донці на громадянську оборону купувала. Так і лежить в шафі. Зовсім недорого

Стрекоза любви• 20 апреля 2024
Ответ дляAnnalise
А десь є підтвердження що вони НЕ військові?
Оля П• 20 апреля 2024
Ответ дляСтрекоза любви
у вінницьких каналах пишуть, що військові з 28 бригади
Annalise• 20 апреля 2024
Ответ дляСтрекоза любви
Такого не видела, не знаю. Сейчас гуляет много разной информации по ним, даже непонятно задержали или нет. Видела только опровержение, что они не из 28 бригады
Annalise• 20 апреля 2024
Ответ дляОля П
Оу, а я видела как опровержение, что нет
Оля П• 20 апреля 2024
Ответ дляAnnalise
я зараз всі групи передивилася, не бачила що опровергли
чир• 20 апреля 2024
Ответ дляОля П
тортилья• 20 апреля 2024
Якісь тупі, що батько, що син. Їхали б вдень, ніхто б і не зупинив. Явно в тому ящику зброя на продаж була.
Оля П• 20 апреля 2024
Ответ длячир
фото
таке бачила ще
Natali8• 20 апреля 2024
Чи військові вони чи ні, значення немає, зброю вони отримували тільки від військових, які були задіяні в цій схемі
Dumky• 20 апреля 2024
🤬😞😢 просто слів нема…Що ж за треш🤬
Обурює те, що схеми зі зброєю як є так і будуть. Основні фігури цього усього будуть безкарні.
Стрекоза любви• 20 апреля 2024
Хтось може написати, в чому суть, чому почали стріляти?