Zaviriuha• 20 апреля 2024

Бачили, що сталося у Вінницькій області?

Думаю, що перевозили зброю незаконно, бо саме коли почалася перевірка багажника, почалася перестрілка. Шкода поліцейського, стрілок служив в військовій частині.
Дева Мария• 20 апреля 2024
Ответ дляСтрекоза любви
Хтось може написати, в чому суть, чому почали стріляти?
Полицейский попросил открыть ящик в багажнике

сладкий_ноябрь• 20 апреля 2024
Ответ дляvikohka
можно ссылку на видeо?
https://t.me/truexakyiv/28157
Оля П• 20 апреля 2024
Ответ дляСтрекоза любви
в багажнику лежав ящик, його попросили відкрити...
чир• 20 апреля 2024
Ответ дляСтрекоза любви
Чтобы cбежать, логично?
Дева Мария• 20 апреля 2024
Морды у папаши и сыночки бандитские . Явно папанька научил всему . Спецом ушли в часть , чтобы торговать, то ли орудием то ли наркотой
Dumky• 20 апреля 2024
Ответ дляСтрекоза любви
Везли те, що загрожує не лише їм одним, а там задіяно повно фігурантів, яких не можна розголошувати.
vikohka• 20 апреля 2024
Ответ длясладкий_ноябрь
https://t.me/truexakyiv/28157
у мeня нe всe с тeлeграмма на компe открываeтся. спасибо.
Стрекоза любви• 20 апреля 2024
Ответ дляОля П
І що в ящику було?
Дева Мария• 20 апреля 2024
Ответ дляDumky
Хм . Так а смысл ? Надо было убрать всех свидетелей , камеры и т д

Оля П• 20 апреля 2024
Ответ дляСтрекоза любви
І що в ящику було?
так вони ж не відкрили
а почали стріляти
Дева Мария• 20 апреля 2024
Ответ дляDumky
Таким занимаются профи . А они обычные придурки
Layka• 20 апреля 2024
Ответ дляNatali8
Чи військові вони чи ні, значення немає, зброю вони отримували тільки від військових, які були задіяні в цій схемі
І не самих нижчих чинів, а керівників
Стрекоза любви• 20 апреля 2024
Ответ дляОля П
так вони ж не відкрили
а почали стріляти
Ясно. Тобто ніхто не знає, що в ящику, а пишуть тут здогадки, як за правду. Дякую.
seami• 20 апреля 2024
Ответ дляДева Мария
Сенс? Вони на всьому шляху зафіксовані, навіть картку Фішка застосували.
Дева Мария• 20 апреля 2024
Ответ дляseami
Кажу ж придурки
Dumky• 20 апреля 2024
Ответ дляДева Мария
Пішло не по плану. Розгубилися. До цього не було ніяких проблем.
marydgayne• 20 апреля 2024
Ответ дляолена олена
Що значить - відхрестилася? Вони не служать в цій бригаді.
а где они служат?
Дева Мария• 20 апреля 2024
Ответ дляСтрекоза любви
Ну вы даете . Что было в ящике у якобы военных , который убили полицейского ? Версий много? Для бриллиантов многовато )))) и времени не те
Dumky• 20 апреля 2024
Ответ дляДева Мария
Ну, от влізли в профсхему і щось пішло не так

seami• 20 апреля 2024
Ответ дляДева Мария
Кажу ж придурки
Взагалі все якось дивно. І невідомо чи дізнаємося відповіді, чи буде як зі стрільцем в каравані - нафіга? Чому? Де дівся?
Стрекоза любви• 20 апреля 2024
Ответ дляДева Мария
От ви думаєте, що там зброя? А якщо там кокс, голова когось, бабло та документи!?
Я просто не люблю, коли люди чогось не знають, і видають це як за правду. А потім виглядають дурнями.
Дева Мария• 20 апреля 2024
Ответ дляDumky
Можно было вырубить. Но не убивать же . Малолетний придурок , жаль что таких придется кормить еще в тюрьме ща счет государства . Когда уже введут смертную казнь ?
Дева Мария• 20 апреля 2024
Ответ дляСтрекоза любви
Я думаю или оружие или наркота . Які документи в таких селюків ? Це що вам агенти бонд ?)
Дева Мария• 20 апреля 2024
Ответ дляСтрекоза любви
Гроші в ящиках не возять , їх можна розпихати де завгодно
Стрекоза любви• 20 апреля 2024
Ответ дляДева Мария
Ну от я вам вже розширила простір для думок. Дочекайтесь інфи. Бо ви подаєте інформацію, як достовірну, хоча у вас немає жодних фактів.
marydgayne• 20 апреля 2024
Ответ дляseami
Це спростували.
любопытно. может хотят замять, что их поймали?
marydgayne• 20 апреля 2024
Ответ дляСтрекоза любви
а откуда вы ждете правдивой инфы??? из официальных источников в интернете?
Everdream• 20 апреля 2024
Я не зрозуміла поліцейський був один? І хто тоді до нього підбіг у цивільному вбранні?
автор Zaviriuha • 20 апреля 2024
Ответ дляEverdream
Я так зрозуміла, що їх було двоє. Одного вбили, а іншого ранили. І коли останній сідав в машину, чути чоловіка, думаю то був затриманий ними раніше.
Стрекоза любви• 20 апреля 2024
Ответ дляmarydgayne
В мене є свої джерела, яким я можу довіряти.