Думаю, що перевозили зброю незаконно, бо саме коли почалася перевірка багажника, почалася перестрілка. Шкода поліцейського, стрілок служив в військовій частині.
forumchanka• 20 апреля 2024
знайшли авто і боєприпаси.ніби поранений батько той.вінницька обл..не втікли далеко.будьте уважні і обережні
forumchanka• 20 апреля 2024
їм потрібна їжа вода медикаменти одяг .по любому при собі зброя.не пишуть де знайшли авто..можливо вони пересіли в інше авто яке вкрали чи не дай бог вбили водія.
Ответ дляДева Мария
Ну вы даете . Что было в ящике у якобы военных , который убили полицейского ? Версий много? Для бриллиантов многовато )))) и времени не те
Блин ,башкой бы подумали что это опасно.Даже ствол не навели ,но их лучше б было отпустить и дать наводку для более опытного патруля а не мальчик 20 лет ,что б он сделал ? Просто больно и жаль что родители потеряли ребенка.
Дева Мария• 20 апреля 2024
Ответ дляnadia-74
Молодой полицейский и не опытный . Я бы тоже передала далее патрулю наводку чтобы остановили и с под креплением . А он без всякого .
Снежинка снежная• 20 апреля 2024
Ответ дляforumchanka
Ото у вас фантазія
Снежинка снежная• 20 апреля 2024
Ответ дляДева Мария
Ну тут у сусідній темі пропонували поліцейських відправити воювати, а замість них набрати осіб з інвалідністю і жінок.
Апель-синка• 20 апреля 2024
Ответ дляолена олена
Що значить - відхрестилася? Вони не служать в цій бригаді.
Ага, вчера задним числом уволились
Дева Мария• 20 апреля 2024
Ответ дляСнежинка снежная
Я за те , щоб відправити воювати ТЦК . За поліцейських тут 50/50 . Іноді жінки краще справляються . В них інтуїція , в них розум працює по іншому , В мене однокурсниці найкращі слідчі і це жінки )
Дева Мария• 20 апреля 2024
Ответ дляАнна_Бель
Удалено администрацией...
Так доколупався шо вбили ? Ви дурна ? Ви відео бачили ?
...ALENA...• 20 апреля 2024
Деякі коментарі промо дивують. У комендантську годину їхала машина , ніякої агресії не було, попросили відкрити багаж. І тут розстріляти ? Поліцейському було лише 20. Зараз після 4 курсу молоді хлопці працюють у патрулі і магістратуру закінчують заочно. У тому селі, ще до війни часто можна зустріти патруль вночі. Самі їхали із моря і нас там зупинили о 12 годині ночі. І ще, читала, що цей юнак, не мав їхати , а підмінив колегу.
Ответ для...ALENA...
Господи , це як типу доля така ?
Ответ для...ALENA...
А не треба робити тупі обмеження людей. Коменданська година для чого, для чого ці пости на кожному повороті. Поліцаї тут не потрібні, а на фронті)
Ответ для...ALENA...
от судьбы, как говорится, нe уйдeш.
Inno4ka-ya• 20 мая 2024
Ответ дляseami
Часи наші трагічні лякають, а наслідки - ще більше. Шкода поліцейського, сподіваюся спіймають і покарають злочинців.
А мені не шкода. Стільки разів зверталася до поліцейських с заявами то на беззаконня в хостелі під нами, то на крадіїв, нічого не вирішили. Тільки й вміють, що форму гарно носити. А та дівка з Одест, полісменка,яка казала, що нащо людей охороняти?