Привіт з ботойбіччя• 20 апреля 2024

Свекруха і полуниця

Приїхали до свекрухи, останній раз були зимою. Вона вчора ходила на базар, накупила полуниці, помідорів, огірків, капусти, кабачків, картоплю молоду - короче на 1500 грн. майже.
Єдине нормальне це, ревінь - я спечу пиріг.
Ми таке не їмо і дітям не даємо. Вона скандал, що гроші стратила, а я не даю дітям їсти. Це ж все свіженьке - молоденьке. Я кажу - їжте мамо, вам вже, нічого не зашкодить.
Самі тримають кролі, кури - краще б внукам бульйону зварила і кроля втушила.
Більше не поїду!
автор Привіт з ботойбіччя • 20 апреля 2024
Ответ дляМАМА НИКИТКИ-2
В вас точно хоч квітки на підвіконні є‘ ?
Вам це насправді так цікаво?

sur_sur• 20 апреля 2024
Ответ дляПривіт з ботойбіччя
Так можна було в тому не заходити)
І в мене чудова свекруха але інколи потрібно настройки змінювати
Добре, що настройки можна змінити на цьому форумі та й обхаяти чудову свекруху )
Ответ дляsur_sur
Я їй все говорю прямо в лице. Все що думаю.
sur_sur• 20 апреля 2024
Ответ дляПривіт з ботойбіччя
А вона? А її син?
Чиї відповіді не влаштували?
У чому ваше питання? Просто потролити?
Чучало яблуні• 20 апреля 2024
Ответ дляМАМА НИКИТКИ-2
Ліс отримали? Купили? В Україні?
У них там лес сельскохозяйственного назначения
Ответ дляsur_sur
А вона? А її син?
Чиї відповіді не влаштували?
У чому ваше питання? Просто потролити?
Ми всі говоримо те що думаємо і вже 18 років прекрасно живемо.
А ви заходите в такі теми, щоб не дратувати себе . Всё дуже просто
МАМА НИКИТКИ-2• 20 апреля 2024
Ответ дляПривіт з ботойбіччя
Так в мене величезний підвал. І я сама вирішую що мені їсти і чим годувати своїх дітей. Головне, щоб вони овочі, не несли шкоду як вирощені в парнику свіжі
Почитайте в тата, в Іспанії вже тижні 2 як сезон полуниці 🤣
Чучало яблуні• 20 апреля 2024
Ответ дляПривіт з ботойбіччя
Ви можете триматися за голову, а ми власники 6 га в Карпатах
Документ на право собственности в студию .
МАМА НИКИТКИ-2• 20 апреля 2024
Ответ дляПривіт з ботойбіччя
Жіночко, йдіть прочитайте про паї.
Я 27 років займаюсь землею. Нічо поговорити я там не прочитаю. Ще раз, які ліси паювали?

Ответ дляЧучало яблуні
Перше паспорт покажіть
Ответ дляМАМА НИКИТКИ-2
Жіночко, таким тоном до синулі свого звертайся. Землею вона займається
МАМА НИКИТКИ-2• 20 апреля 2024
Ответ дляПривіт з ботойбіччя
Лісу?
Ответ дляМАМА НИКИТКИ-2
Яка вам різниця до мого тата?
МАМА НИКИТКИ-2• 20 апреля 2024
Ответ дляПривіт з ботойбіччя
Недалекий троль це не я, я в Україні а не в США
І? За рік в Україні закони змінились?
Ответ дляМАМА НИКИТКИ-2
Лісу?
Моря
Чучало яблуні• 20 апреля 2024
Ответ дляПривіт з ботойбіччя
Перше паспорт покажіть
Зачем ? Вы хотите убедиться , что я существую ?
МАМА НИКИТКИ-2• 20 апреля 2024
Ответ дляПривіт з ботойбіччя
Скікі скікі
Прийдуть і нарахують. Прийдете розкажете, наскільки насміялася.
Ответ дляЧучало яблуні
Який в мене хоче купити, мешканець Запоріжжя за дуже великі гроші.
Чучало яблуні• 20 апреля 2024
Ответ дляПривіт з ботойбіччя
За 100 тысяч мильонов ?

Ответ дляЧучало яблуні
Ви думаєте мені не байдуже, що думає тьотя під анонімом на форумі?
МАМА НИКИТКИ-2• 20 апреля 2024
Ответ дляПривіт з ботойбіччя
Не вам точно хвилюватися, за мої особливо цінні землі.
Я взагалі хвилююсь за землі Україні, і те що вони приватні аж ніяк не означає, що їх можна нищити.
А так, чекайте сюрпризів. Бо адаптація до європейського законодавства іде.
МАМА НИКИТКИ-2• 20 апреля 2024
Ответ дляПривіт з ботойбіччя
Ви так і не відповіли, коли купили паї?
Ответ дляМАМА НИКИТКИ-2
Мені яка різниця до ваших хвилювань?
Чучало яблуні• 20 апреля 2024
Ответ дляПривіт з ботойбіччя
Так а нафейхоа тогда вам мой паспорт ? Что касается документа на право собственности на 6 га леса - я попросила только потому , что я вам не верю .
Ответ дляМАМА НИКИТКИ-2
Ви так і не відповіли, коли купили паї?
Ще може сказати за Скікі
МАМА НИКИТКИ-2• 20 апреля 2024
Ответ дляПривіт з ботойбіччя
Роздають не всім. Чи ви читати не вмієте?
Читати ви не вмієте. Як і думати. Я відповідала про безкоштовну приватизацію 2 га для ведення особистого селянського господарства.
Так в якому році ви 2 га паю купили?
Ответ дляЧучало яблуні
Ви насправді думаєте, що мене це цікавить? Вірите ви чи ні
Ответ дляМАМА НИКИТКИ-2
Так в якому році ви 2 га паю купили?
За Скікі?
Чучало яблуні• 20 апреля 2024
Ответ дляПривіт з ботойбіччя
Ще може сказати за Скікі
Кстати , почем брали ?
МАМА НИКИТКИ-2• 20 апреля 2024
Ответ дляПривіт з ботойбіччя
Вам це насправді так цікаво?
Да. Ви з зимування моркви в ґрунті можливо робите прорив в методах вирощуванні сільгосп культур. Може клопотати перед діаспорою, щоб вас на Нобелівську премію подали.