Свекруха і полуниця

Приїхали до свекрухи, останній раз були зимою. Вона вчора ходила на базар, накупила полуниці, помідорів, огірків, капусти, кабачків, картоплю молоду - короче на 1500 грн. майже.
Єдине нормальне це, ревінь - я спечу пиріг.
Ми таке не їмо і дітям не даємо. Вона скандал, що гроші стратила, а я не даю дітям їсти. Це ж все свіженьке - молоденьке. Я кажу - їжте мамо, вам вже, нічого не зашкодить.
Самі тримають кролі, кури - краще б внукам бульйону зварила і кроля втушила.
Більше не поїду!
показать весь текст
автор Привіт з ботойбіччя 21 апреля в 09:11
Ответ дляПочемучечка
троли расплодились
Мумі тролі
автор Привіт з ботойбіччя 21 апреля в 09:12
Ответ дляДлинноНожка
Вони то зрозуміло. Не зрозуміло ви до чого?
Пс- даремно вибачалась імхо
До всього