В них зброя і вони в бігах.Можуть авто вкрасти,бо їх засвічене,десь в село в покинутій хаті можуть переховуватися чи у великому місті.В лісі.Які у вас думки?2 області -посилені перевірки,але вони можуть полями,глухими дорогами пересуватись.Вони на все вже підуть.Весь світ гремить
Ответ дляSeehund
Ещё и изнасиловать может.
Та цього я не боюсь)
Мне кажется их или грохнут, что б не рассказали что везли, а тем кому или от кого везли, это уже перегрузили. Или покажут нам что их грохнули при задержании и отправят подальше из Украины. Мне кажется большой человек сверху, в курсе того что было в машине, просто не ожидали что военных и их машину будут проверять
Ответ дляLyudaT
Дзвоніть в поліцію, вимагайте цілодобову охорону. Тіко скоріше, а то всіх поліцейських ваші сусіди розхватають.
В мене камери і охорона.5 хв приїдуть.Але малий катається на квадрику і живу я недалеко від поля-посадки.
Ответ дляМарина ФР
Не думаю,вони простяки,мутили там якихось пару гривнів на карман.Є карта їхня,заправлялися.Опитні б так не світилися.Ну навіщо було вбивати?Те дитя виконував свої обовязки.
Ответ дляFalcon82
А ви така вразлива виявилось) Як так то грізно в бій. А тут такі хвилювання за дитину. Чужих вам так не шкода. Ну сидіння у Вінницькій області теж сприяє войовничим настроям
Аптека за углом
Ответ дляjulil
Особенно когда у мужа бронь) А тут всего два военных и Манька обосралась.
Удалено администрацией...
Ответ дляFalcon82
Вам там вже без рецепту і не видають нічого)
бо в мене безрецептурні в отлічії от вас і не чешіть мені що мені робити -я не скажу куди вам піти.сидіть ждіть бурята.ви ж так про це гарно тут співаєте
Ответ дляFalcon82
Огласите весь репертуар на сегодня!
кому?смішній ждунісі з сєпаршою?гукайте балуту,вона вже свого мохнатого шмеля побрила для бурята
Ответ дляjulil
Главное, что спокойно и хорошо Маньке, когда по другим городам ракеты летят. Мане стройки мерещатся и все классно и тревог не слышно. Пусть прелести своей посадки ощутит)
А с чего вы взяли,что я не переживаю за девочек из других городов?у нас огромная страна вообще то.и миллионы живут так,что новости с инета.
Ответ дляforumchanka
Це точно.В багатоповерхівки вони не полізуть.А от приватний сектор аж бігом.Що їм теперь завадить вбити ще хазяїв?Той молодик чемпіон по рукопашному,пару ударів в голову і привіт.А зброя з глушителями мабуть.А ще у нас район новобудов,і поле,посадка через декілька будинків.
Тривожна кнопка є?
Ответ дляjulil
Удалено администрацией...
Ответ дляforumchanka
Какие простаки? Какие пару гривен?
Они мутили и явно очень хорошо мутились и не сами, а с большими дядьками. Просто никто не ожидал что остановят и проверят военных. У нас же сейчас как? Если военный значит герой, а такие ’герои’ и большие дяди мутятся и убивают, пока мы донатим и воюем
Ответ дляМарина ФР
Какие простаки? Какие пару гривен?
Ви від воєнних дуже далеко. А так би знали, як пересуваються воєнні, що вони мають казати при зупинці, і те, що їх навпаки частіше зупиняють і перевіряють авто
...ALENA...• 20 апреля 2024
Вони можуть перебувати в Піщанському районі, звідки родом. Добре знають ту місцевість. Цей район межує з Придністров´я, може бути варіант що вони уже за межами України .
Rabbit2012• 20 апреля 2024
Та вони виконали частину постановкі з дискредитації військових і спокійно виїдуть за кордон. Якщо навіть і дрг, теж з подачі ларьочніка виїдуть.