Лепешечка• Изменено 20 апреля 2024
Як раніше жили без ТРЦ та купи магазинів і кафе?
Цікаво, як раніше без всього цього жили і повноцінно себе почували )
Зараз мало не кожна сімʼя щодня або через день відвідує купу торгових точок, знає, де купити краще, де вибір різноманітніший. Знають мало не всі заклади громадського харчування у місті, де краща кава, а де роблять смачні суші.
Памʼятаю, як раніше у нашому місті був великий базар, де продавали все, і декілька магазинів/універмагів. Декілька кафе, які були відомі на все місто. А зараз стільки кавʼярень відкривається мало не щотижня, що почуваєш себе чужим у місті, де народився та виріс. Не встигаєш за новинками.
Так, можливо вибір був менший, але гірше від цього ми себе не почували. Навіть навпаки: мені здається, що раніше більше раділи життю і цінили те, що зараз вважається дрібницею
Моль Моллівна• 20 апреля 2024
Ответ дляПацелуйнитуда
Я сейчас так живу , какое кафе, когда зп 8600
Аналогічно, хоч і зп трохи більша. В кафе ще до епідемії ковіду була і загалом ніколи просто так не купляла вуличну каву і не заходила в кафе/піцерію просто, щоб пообідати/повечеряти, а виключно щоб зустрітися з друзями.
З ТЦ простіше, просто прогулятися можу, але купляю там рідко.