Изменено 20 апреля в 20:36

У вас є якесь хобі?

Розкажіть про це
жижифреймут 20 апреля в 20:36
Подорожі , особливо гірські походи
Кашка-маняшка 20 апреля в 20:36
Читати книги.
100% 20 апреля в 20:36
Накручивать себя, я здесь просто профи
Латексне альтер ЕГО 20 апреля в 20:37
Тайбокс
ПодругаМужа 20 апреля в 20:37
Компьютерные игры, сериалы и уход за волосами
вкрации 20 апреля в 20:38
Шию
Мульйонерша 20 апреля в 20:39
Редизайн мебели, бисероплетение
Кумася 20 апреля в 20:39
Постійного хоббі нема. Так все по трошки, коли є час і бажання. З останнього - браслет в´язала
alicearies 20 апреля в 20:40
Шмотки люблю, и всё, что с ними связано. Мечтаю когда - то накопить много-много денег, сесть дома, купить небольшую машинку и учиться шить:))
Млинці зі смайликом 20 апреля в 20:40
Вязание
Ms. Сама прямота 20 апреля в 20:40
Коллекционирую кукол.
Перекус беру завжди 20 апреля в 20:40
Допомагаю друзям і знайомим робити покупки в інеті і на іноземних сайтах. Шукаю потрібні речі за їхнім запитом, моніторю, шукаю де вигідніше, замовляю, отримую. За свої послуги грошей не беру, бо й сама отримую задоволення від процесу.
6 3
Диви яка я пава! 20 апреля в 20:41
Ответ для100%
Накручивать себя, я здесь просто профи
У нас с вами есть общее хобби)
12 галюцинаций 20 апреля в 20:41
Малювання
Зажуженная Жужжа 20 апреля в 20:41
Делаю уроки с ребенком добровольно-принудительно
12 галюцинаций 20 апреля в 20:42
Ответ дляЗажуженная Жужжа
Делаю уроки с ребенком добровольно-принудительно
У мене це не хоббі, а прокляття 🤦‍♀️
alicearies 20 апреля в 20:42
Ответ дляПерекус беру завжди
Допомагаю друзям і знайомим робити покупки в інеті і на іноземних сайтах. Шукаю потрібні речі за їхнім запитом, моніторю, шукаю де вигідніше, замовляю, отримую. За свої послуги грошей не беру, бо й сама отримую задоволення від процесу.
Ой, интересное занятие. Тоже когда-то разберусь и как закажу на всю зп
100% 20 апреля в 20:45
Ответ дляДиви яка я пава!
У нас с вами есть общее хобби)
Коллега 🤝🏻
Криниця щастя 20 апреля в 20:46
Хайкінг, походи, фрідайвінг, малювання, комп.ігри)
Заикальница 20 апреля в 20:48
Только спорт , но не знаю и как хобби и как необходимость
_Колекцiонер_ 20 апреля в 20:48
1 Коллекционирую кукол
2 Также нравится делать ООАК на куклах ( но не профессионально)
3 Макияж-грим
4 Нравится делать ногти, именно очень длинными и с объемным дизайном
5 и сейчас ищу студию тату где могут хорошо обучиться мастерству татуировки.
Гомосноб 20 апреля в 20:51
Вишиваю картини, шию одяг, вивчаю астрологію. Шкода, що мало часу для цього всього, бо маю роботу, що займає багато часу.
Стриптизерка 20 апреля в 20:52
Подорожі-обожнюю складати план, логістику, вивчати інформацію про визначні місця, кафе, блюда місцевої кухні. Для мене планування подорожі-це вже її початок, навіть якщо подорож буде і не скоро
YaЯна 20 апреля в 20:54
Я творча людина. Дуже люблю природу. Обожнюю свою дачу, саджаю квіточки, красиво фоткаю. Люблю викладати пост на фб з красивою якоюсь фоткою і своїми дописами-думками)
Обожнюю вишивати під серіальчик. Іноді можу щось намалювати. Обожнюю екскурсії, подорожувати замками України.
Люблю апгрейд. Дарувати нове життя старим речам. Люблю музеї.
Займаюсь продажем косметики на Шафі. Люблю це все роздивлятися, фоткати.
Закінчила курси манікюру, збиралась цим займатися, але зовсім випадково на очі потрапила вакансія біля мого дому. Прийшла, сподобалось дуже, взяли. Тепер робота це теж моє хоббі, з нетерпінням чекаю понеділка. Ніколи не думала, що на роботу можна ходити із задоволенням. Дівчата, кидайте ненависні роботи і шукайте те, що буде до душі❤️
ok1904 20 апреля в 20:56
Ответ дляYaЯна
Я творча людина. Дуже люблю природу. Обожнюю свою дачу, саджаю квіточки, красиво фоткаю. Люблю викладати пост на фб з красивою якоюсь фоткою і своїми дописами-думками)
Обожнюю вишивати під серіальчик. Іноді можу щось намалювати. Обожнюю екскурсії, подорожувати замками України.
Люблю апгрейд. Дарувати нове життя старим речам. Люблю музеї.
Займаюсь продажем косметики на Шафі. Люблю це все роздивлятися, фоткати.
Закінчила курси манікюру, збиралась цим займатися, але зовсім випадково на очі потрапила вакансія біля мого дому. Прийшла, сподобалось дуже, взяли. Тепер робота це теж моє хоббі, з нетерпінням чекаю понеділка. Ніколи не думала, що на роботу можна ходити із задоволенням. Дівчата, кидайте ненависні роботи і шукайте те, що буде до душі❤️
Я люблю музеї.
ЖенаАйтишнеГа 20 апреля в 20:59
Путешествие, чтение,приготовление еды
автор Ряженка 20 апреля в 21:02
Ответ дляMs. Сама прямота
Коллекционирую кукол.
Клас. Обожнюю гарних ляльок
Не против 20 апреля в 21:03
Ответ дляПерекус беру завжди
Допомагаю друзям і знайомим робити покупки в інеті і на іноземних сайтах. Шукаю потрібні речі за їхнім запитом, моніторю, шукаю де вигідніше, замовляю, отримую. За свої послуги грошей не беру, бо й сама отримую задоволення від процесу.
Я сама така, навіть якщо не собі купую. Але я таке хобі десять років тому перетворила у заробіток, чому б ні.
Трактор Віка 20 апреля в 21:12
Малювання, танці, йога, вивчення азійських мов, спів, азійські серіали
Масіус 20 апреля в 21:14
Ответ дляГомосноб
Вишиваю картини, шию одяг, вивчаю астрологію. Шкода, що мало часу для цього всього, бо маю роботу, що займає багато часу.
І куди діваєте картини вишиті