Які ціни на авто в Україні?

Чи реальні ті, що стоять на авторіа? Якісь вони не маленькі, я думала, ринок впав...але може то лиш бажання власників, а реалії інші?
Питаю, бо не знаю, чи варто повертати автівку на продаж в Україні...
Який ваш досвід, який розрив між бажаною і реальною ціною продажу?
Пишу з калідору 20 апреля в 22:00
То вам дорого бо купити, щоб продати було б дешево)))
Prervana 20 апреля в 22:00
Подруга сейчас машину продает, ни одного звонка... Ну перекупы, которые предлагают поставить автомобиль к ним на площадку под эксклюзивный договор продажи - не в счет.
Я тоже собиралась продавать одну из своих. С такими успехами скорее оставлю, пусть будет. За бесценок отдавать не хочу
РыжаяЛиса 20 апреля в 22:01
Посмотрите цены на авториа на вашу модель авто и ставьте среднюю цену на рынке + торг.
Мы недавно покупали машину, автоподборщик сказал, что рынок сейчас не очень активен, но люди покупают, особенно когда нормальная цена
Чавонадо 20 апреля в 22:13
Ответ дляPrervana
Подруга сейчас машину продает, ни одного звонка... Ну перекупы, которые предлагают поставить автомобиль к ним на площадку под эксклюзивный договор продажи - не в счет.
Я тоже собиралась продавать одну из своих. С такими успехами скорее оставлю, пусть будет. За бесценок отдавать не хочу
Я поставила машину продавать в сентябре. Было два звонка. И все… В конце декабря позвонил мужчина, сказал приедет с соседнего города и купит. Погода мерзкая, снег с дождем, он даже машину не осмотрел, быстро переоформил и уехал. Даже не поняла толком что это было
Покращена 20 апреля в 22:15
Не знаю в кого як, я моніторю ціни. Для мене взагалі ринок не впав. Хотіла купити в бюджеті 10000, вже підняла до 12-13000, і тільки додам у вибране машину як її вже купили. Я навіть не встигаю домовитись про огляд. Але в мене і вимоги є: такі машини мабуть швидко розкуповують.
Чавонадо 20 апреля в 22:16
Я на авто.риа добавляю машины в избранное. И рано или поздно получаю уведомление, что авто продано. Поэтому сказать, что рынок мертвый не могу
Чавонадо 20 апреля в 22:16
Ответ дляПокращена
Не знаю в кого як, я моніторю ціни. Для мене взагалі ринок не впав. Хотіла купити в бюджеті 10000, вже підняла до 12-13000, і тільки додам у вибране машину як її вже купили. Я навіть не встигаю домовитись про огляд. Але в мене і вимоги є: такі машини мабуть швидко розкуповують.
Все вірно. Свіжі машини з малим пробігом та електрички розлітаються як пиріжки
ШобВам_КакНам 20 апреля в 22:19
Не знаю муж продал машины ( за год 2 машины продавал ) за один день только выставил сразу забирали , но машины хорошие не битве куплены у нас в салоне не американцы
Покращена 20 апреля в 22:21
Ответ дляЧавонадо
Все вірно. Свіжі машини з малим пробігом та електрички розлітаються як пиріжки
Я дуже хотіла електрику, але зараз розумію що треба бензин/дизель. Тому електрика залишиться поки мрією. Може хто обізнаний, підкажітъ площадки найбільші або які можете рекомендувати для того щоб поїхати подивитися та визначитися. Київ. Поки тільки авторіа та відгуки, але треба ж і вживу подивитись. Авто перше
автор Мамкиня доця 20 апреля в 22:30
Ответ дляПишу з калідору
То вам дорого бо купити, щоб продати було б дешево)))
Нам продати якраз)
Чавонадо 20 апреля в 22:31
Ответ дляПокращена
Я дуже хотіла електрику, але зараз розумію що треба бензин/дизель. Тому електрика залишиться поки мрією. Може хто обізнаний, підкажітъ площадки найбільші або які можете рекомендувати для того щоб поїхати подивитися та визначитися. Київ. Поки тільки авторіа та відгуки, але треба ж і вживу подивитись. Авто перше
Я вибирала на авто.ріа, але в фільтрах витирала своє місто. Потім домовлялася про зустріч і дивилася машину. На сайті розміщують оголошення і власники, і перекупи, плошадки, і ті, що пригоняють з Європи.
Покращена 20 апреля в 22:32
Ответ дляМамкиня доця
Нам продати якраз)
У вас авто не в Україні? Я бачу зараз на авториа виставляють авто і пишуть що в Німеччині, під пригон.
Покращена 20 апреля в 22:33
Ответ дляЧавонадо
Я вибирала на авто.ріа, але в фільтрах витирала своє місто. Потім домовлялася про зустріч і дивилася машину. На сайті розміщують оголошення і власники, і перекупи, плошадки, і ті, що пригоняють з Європи.
Так, я теж так роблю. Але це коли ви чітко розумієте яку машину хочете. А я декілька моделей вибрала. І треба хоч сісти в ту машину щоб глянути що і до чого, чи вона мені підходить?
автор Мамкиня доця 20 апреля в 22:37
Ясно...що неясно)
У нас Ніссан Ноут 2007 року, пробіг 170 тис...
Тобто не ’пиріжок’, ясна річ...
Хоча він надійний шо капець, за 9 років жодної скарги, планові заміни і все - жодної несподіванки від нього. Нещодавно купили автівку, поїхали в подорож - полетів підшипник. Ну, буває. Довелось вернутись додому, взяти Ніссан, і він відкатав нас в Альпи і назад, 1500 км загалом... але ж кому це цікаво, ясно що всі шукають новіші/свіжіші авто...
А оці майданчики, це фігня повна? Як воно працює, я лишаю автівку там, а хто її показує? А є гарантія, що цей майданчик відповідає за її цілосність/неушкодженість?
автор Мамкиня доця 20 апреля в 22:39
Ответ дляПокращена
У вас авто не в Україні? Я бачу зараз на авториа виставляють авто і пишуть що в Німеччині, під пригон.
Так, Німеччина...віддавати тут перекупам - то геть за безцінь
ПампушОК 20 апреля в 22:48
Авторе, за адекватною ціною можна продати все, що завгодно. Ми в цьому році продали з першого перегляду авто за 25000. Ввечері чоловік розмістив, о 9.00 вже подзвонили й забрали, пробіг був великий
Покращена 20 апреля в 22:58
Ответ дляМамкиня доця
Ясно...що неясно)
У нас Ніссан Ноут 2007 року, пробіг 170 тис...
Тобто не ’пиріжок’, ясна річ...
Хоча він надійний шо капець, за 9 років жодної скарги, планові заміни і все - жодної несподіванки від нього. Нещодавно купили автівку, поїхали в подорож - полетів підшипник. Ну, буває. Довелось вернутись додому, взяти Ніссан, і він відкатав нас в Альпи і назад, 1500 км загалом... але ж кому це цікаво, ясно що всі шукають новіші/свіжіші авто...
А оці майданчики, це фігня повна? Як воно працює, я лишаю автівку там, а хто її показує? А є гарантія, що цей майданчик відповідає за її цілосність/неушкодженість?
Ви можете зараз виставити авто на авториа. Напишіть що в Німеччині, відеоогляд і все інше надасте. Готові пригнати. Якщо буде адекватна ціна то думаю у вас можуть купити і так.
автор Мамкиня доця 20 апреля в 23:13
Ответ дляПокращена
Ви можете зараз виставити авто на авториа. Напишіть що в Німеччині, відеоогляд і все інше надасте. Готові пригнати. Якщо буде адекватна ціна то думаю у вас можуть купити і так.
Так - це як? Не заочно ж...
Авто планується до перегону в перших числах травня, бо буде родич військовий з відпустки повертатися.
За вашим планом можна потенційних покупців знайти, це мабуть так. Дякую.
Покращена 20 апреля в 23:16
Ответ дляМамкиня доця
Так - це як? Не заочно ж...
Авто планується до перегону в перших числах травня, бо буде родич військовий з відпустки повертатися.
За вашим планом можна потенційних покупців знайти, це мабуть так. Дякую.
Я мала на увазі що якщо буде покупець ви до кордону її пережене. Або варіант знайомий пережене. Я таке просто в об´явах бачила. Що продам авто, Німеччина, готовий пригнати до кордону.
Всех анонимов аноним 21 апреля в 09:03
Продала рівно за скільки хотіла. 16 тис, ставила 16600 з торгом