Майданщица• 20 апреля 2024

Люко Дашвар "Мати все", кто читал, зайдите, плиз

Как Вам эта книга?
После бессмысленного трэша "Село не люди" не хотела больше ничего её читать, но все же решила дать автору шанс.
И не зря, не вау прям, но вполне нормально читается.
А как Вам?
ЖующаЯКонфету• 20 апреля 2024
А мне наоборот Мати все как-то и не запомнилось особо. А село не люди и Молоко з кровью очень понравились

Багиня• 20 апреля 2024
Давно читала і те, і те, і Рай Центр…Однаково хайпова хєрня.
Ванна Тазиковна• 20 апреля 2024
Читала в порядку написання за хронологією. І враження, що спочатку - вау, а з кожною наступною - нууу таке.
Солоденька цукОрка• 20 апреля 2024
Слухала аудіокниги, мені всі сподобались
барабанщица• 20 апреля 2024
цілком нормально, доречі вже є друга частина ’село не люди’-’добити свідка’.
барабанщица• 20 апреля 2024
ну а в принципі так, наблюдається криза жанра і вже із пальца висмоктує місцями бабулька, хоча сама нова книга ’спадАдок’ більш-меньш нормальна ще.
Yuliia-5161• 20 апреля 2024
Читала давно
Классная 🫶🏼
Не цілуюсь з бодуна• 20 апреля 2024
Полная чернуха, прочитала , ну хрень же. Реально не мой автор.
Не цілуюсь з бодуна• 20 апреля 2024
Ответ дляБагиня
Согласна, чем трешовее, тем автора больше прет. В стиле вакзальной газеты СПИД инфо)

Сирожено_пирожено• 20 апреля 2024
Ответ длябарабанщица
Ви читали? Як вам?
барабанщица• 20 апреля 2024
Ответ дляСирожено_пирожено
Ви читали? Як вам?
ну все в її стилі, але непогано. з останніх ще ’галя без голови’ непогана у неї.
Единая страна!• 20 апреля 2024
Це одна з моїх улюблених у неї. Ще люблю ’Молоко з кров´ю’. Так, своєрідно і трешово. Спадок ще не читала.
Тарабарщина• 20 апреля 2024
Село не люди дуже класна книга. Я б рекомендувала.
Лялька в колисці• 21 апреля 2024
Нормальна книга. Що там трешового? Це ж не Генрі Міллер і не Буковскі.
Гуру троллинга• 29 апреля 2024
Читала, мені дуже зайшло
Цікаво провести вечір за цією книжкою
Гуру троллинга• 29 апреля 2024
Хочете дати шанс - візьміть молоко з кровʼю
Радостина• 25 мая 2024
Не обижайтесь,но мне у нее все хрень