sur_sur• 20 апреля 2024

Ваші батьки погані, невже це таке масове явище? Мені дивно. Проголосуйте.

Кожного дня теми про поганих батьків. Особливо багато образ на маму. Це дійсно таке масове явище? А я можу пригадати тільки одну однокласницю, яка ображалася на мачуху. Інші, мабуть, гарно приховували?) Але ж у дитинстві ми бували у друзів вдома, спостерігали.
Якось я нічого такого не спостерігала.
Результат:
вже голосів: 955
505 (52.88%) Хороші батьки
182 (19.06%) результат
117 (12.25%) Погані батьки
83 (8.69%) Поганий тато
68 (7.12%) Погана мама
рукиЖимолости• 21 апреля 2024

Не виправдовуюсь• 21 апреля 2024
Ответ дляХарчовий тріль

Не пробивайте дно!
Дно тут как раз таки пробили вы. Впрочем мне то что? Живите в свой глупости, главное рот поменьше открывайте.
Вообще не факт• 21 апреля 2024
Тато абʼюзер дуже важкий характер
Мама теж трішки взяла від нього
Але загалом дитинство було хороше, хоч і бідне
Кожне літо в селі відпочивали на природі, іграшки були, сімейні традиції, настільні ігри, походи в парк з солодощами і атракціонами у вихідні
Вся така шо куди там• 22 апреля 2024
У мене мама дуже токсична, але я навчилась з тим жити. Люблю її, бо це ж МАМА
Харчовий тріль• 22 апреля 2024
Ответ дляНе виправдовуюсь
Из вас ’’ культура’’ аж прет!
Не виправдовуюсь• 25 апреля 2024
Ответ дляХарчовий тріль
Из вас ’’ культура’’ аж прет!
А у вас и переть то нечему)
Харчовий тріль• 26 апреля 2024
Ответ дляНе виправдовуюсь
А у вас и переть то нечему)