Кожного дня теми про поганих батьків. Особливо багато образ на маму. Це дійсно таке масове явище? А я можу пригадати тільки одну однокласницю, яка ображалася на мачуху. Інші, мабуть, гарно приховували?) Але ж у дитинстві ми бували у друзів вдома, спостерігали.
Якось я нічого такого не спостерігала.
Результат:
вже голосів:
505 (52.88%)
Хороші батьки
182 (19.06%)
результат
117 (12.25%)
Погані батьки
83 (8.69%)
Поганий тато
68 (7.12%)
Погана мама
Уси Пуси• 21 апреля 2024
Ответ дляОля_с_киркою
Ну років у 30 мабуть вже час , ні? Чи про що мова? Тут же з половини почитаєш , то сидять жаліються що живуть з довбнями , чи мільон не заробили тільки тому що батьки якісь не такі , я пишу саме про це , що доросла людина має брати відповідал ність за своє життя , а не виправдовувати своі лінощі , Я от товста , можу сидіть і розказувать що я товста в 40 років бо батьки в дитинстві мене відгодували ))) Ні ! Я товста бо я лінива і все 🤣
Я вас зрозуміла, але до чого тут я? Хто виправдовує свої невдачі, тому і пишіть)
Шопингмонстр• 21 апреля 2024
У мене були хороші батьки до певного часу, генетика підкосила їх обох. Коли мені було 9, мама серйозно захворіла - психоз, госпіталізація, так само як в її мами, вже потім вияснилось що вона на обліку в ПНД з біполяркою, з 14 чи 16 років, точно не пам´ятаю. Ліки не підібрали, тато по суті забив на неї і ’підсів на стакан’, як його батько, вже коли мені було 11 років.
Зараз мені 30+, батьки сильно опустились, не маю і не хочу свою сім´ю. У мене вилізли проблеми по неврології, генетичне, схоже у мене, мами і бабусі 1 хвороба, але різні форми.
Моя думка - маму треба було взагалі стерилізувати після постановки діагнозу і обліку в ПНД. Вона знала, але не хотіла визнавати що і бабця хвора на голову і це, по ходу, спадкове.
В молодості вона була ще в +/- здоровому глузді і просто хотіла чоловіка і дітей. Я тепер розплачуюсь за її ’хотєлки’: їм жменю таблеток щодня, кредитів вагон із-за хвороби, і утримую маму, бо у неї ні пенсії,ні роботи, ні групи.
У брата 3 дітей(1 поховали, вроджена вада ЦНС), сумнівно що нікому не передалось.
Ждун с Нибиру• 21 апреля 2024
Отца уже нет в живых. Мама, слава Богу, жива. Для современных психологов мои родители - просто джекпот. Одно время я даже увлеклась психологией и стала глубоко несчастным человеком. Сейчас смотрю на родителей и свое детство с позиции взрослого человека. Их отношение ко мне в детстве никак не влияет на меня сегодня. Травить себе душу не собираюсь, прошлое не вернуть и не изменить, потому нечего в нем копаться. К маме отношусь как хорошая дочь, показую ей любовь, которую она не имела и потому не могла мне дать.
З понеділка на дієті• 21 апреля 2024
Ответ дляsur_sur
З боліт усе краще видно) чи то вже з лугандонсько-кримських підручників?
Что за бред? Мой дед родился в молдавском селе и спокойно поехал в Ленинград учиться. Из 16 детей в селе остался только один, все остальные спокойно уехали, выучились и разъехались по стране. Никто никого за ноги не привязывал к селу
Не їм після шостої• 21 апреля 2024
Ответ дляШопингмонстр
Те ж саме, один в один, не можу сказать, що погана була, але хлора, безпорадна в багатьох життєвих ситуаціях як біл шість психвчно хворих, потом долався алкоголізм.
І у мене спадкові проблеми, але я значно краще соціалізована ніж вона була.
З понеділка на дієті• 21 апреля 2024
Ответ дляШопингмонстр
Очень вам сочувствую, но с мамиеой пенсией надо что-то попытаться решить. Вы в соцзащиту не обращались? Может быть, социальная помощь?
ГейТуда• 21 апреля 2024
У мене в оточенні тільки у подруги була реально неадекватна мама.
Яка люпила свою дитину у 8,10, 12 обзивала блядью і простіткою...
А для дорослих вона була нормальна жінка, усі її жаліли, бо чоловік її нещадно лупасив, але чомусь усі забували, що це все робив він на очах маленької дівчинки...
Шопингмонстр• 21 апреля 2024
Ответ дляНе їм після шостої
У мене були проблеми з соціалізацією аж років до 20+, поки не переїхала у інше місто. Я на відміну від мами розуміла силу генетики, ходила до психіатра, бо з соціалізацією стало +/- ок, але смущало пару епізодів якихось нервових зривів, невроз без причини. Доцент психіатрії сказав що 26 років то вже трохи багато для дебюту шизофренії. У 30 почали наростати рухові розлади, аж у 32 дізналась діагноз, неврологічна форма але ця хвороба має і психіатричну форму, маму не можу перевірити, вона не піде здати кров, по симптомах у неї з бабцею ’пазл сходиться’.
Не їм після шостої• 21 апреля 2024
Ответ дляШопингмонстр
У мене гірше, але я більш менш нормально живу. Часто думаю, якби мама була не така, і в мене було б все краще, але не тримаю образи.
220В• 21 апреля 2024
Ответ дляsur_sur
Що як раз прийшов час мамі допомогти?)
Перечитайте мои сообщения и поймёте.
Цветов Мне срочно• 21 апреля 2024
В мене хороші батьки і я їх люблю. Хоча на моє дитинство були бідними і мені швидко довелося подорослішати й почати заробляти гроші. Але мені нема на що ображатись.
В двох подружок тати були п´яницями. Хоча вони й були більш забезпеченими, але пам´ятаю як мені було їх шкода.
Шопингмонстр• 21 апреля 2024
Ответ дляЗ понеділка на дієті
Читала ещё в начале 24 года новшества пенсионной реформы. Ей ничего не светит, там вся ближайшая родня должна быть ’голі, босі’, ограничения по кв. м на человека, проверяют есть ли авто у мужа/детей точно и т.д. Та и опять таки - она живёт в мире иллюзий и не будет со мной ходить по инстанциям.
Безсовісна кума• 21 апреля 2024
Я б не покладала всю провину на батьків за своє життя, коли ти сама вже доросла людина - це інфантильність. Але зараз так багато інфоциган які вважають себе психологами та несуть всяку хрєнь в маси. А більшість людей навіть не хочуть задумуватися над цим, немає критичного мислення, от вони і попадають під вплив «модних» стверджень. Батьки теж люди, які мали свої проблеми, мали право на помилки. Це вже позиція дорослої людини - прийняти це та йти далі жити своє життя, або все життя бідкатися на батьків та виставляти їм рахунки. Сучасна доказова психологія зараз навпаки рухається в напрямку вирішення конкретних проблем тут і зараз без безкінечних копань у минулому роками. Методики Фройда вважаються не дуже актуальними, такі як психоаналіз. Так вони дієві, але дуже ресурснозатратні по часу. Зараз життя так прискорюється, що немає у людей 2-5 років на пізнання себе та вирішення своїх проблем. Нам би пошвидше, для цього краще працює КПТ, Гештальт.
Затишне кубло• 21 апреля 2024
Мені так легко стало, коли матір померла. Нарешті мене ніхто не шантажував та не розповідав всім, яка я жахлива дочка.
Шопингмонстр• 21 апреля 2024
Ответ дляНе їм після шостої
Останні роки не сказала б що нормально живу. Крім боргів із-за хвороби і мами ’на шиї’ - моя хвороба ’зірвала маски’ з оточення, у деяких людях розчарувалась, особливо у рідних😢
Я 3 рази в житті планувала самогубство, на 2 раз передумала, бо я думала що я їм загалом потрібна, що родині буде важко пережити таке. У 32, коли хвороба стала явною, вияснилось що я їм всім потрібна хіба здорова і працездатна і розраховувати я можу лише на себе.
Шопингмонстр• 21 апреля 2024
Ответ дляЗатишне кубло
Знаю що грішно і неправильно, але думаю і мені стане легше коли моя псих.хвора мама помре.
Ви знаєте, вони ж не росли в таких умовах, як ми. І дали нам найкраще з того, що могли. Через те я можу дати своїй дитині ще більше.
Я не думаю, що моя мама була чудовою за сучасними мірками. Але вона народилась в родині, де було чи четверо чи восьмеро дітей, вона вже сама забула, бо майже всі померли в дитинстві, інші померли до повноліття - вона одна вижила. А в неї двоє народилось, двоє вижило- і то вже прогрес, я вважаю. Так, вона була досить холодною, беземоційною мамою. Але мене це не обходило, мені було нормально, я сама така. Сестра дуже страждала і переживала, а я нормально.
Батько мій в 13 років поїхав з села в Київ поступати в технікум. Це - офігенний крок для дитини, зараз фіг хто здатен на таке, всі інфантильні. Тож як міг, так виховував, зважаючи на свій досвід.
Я не могла від них очікувати чогось більшого за те, що вони мені дали. І я їм вдячна. Вони дали мені все, що могли. Вони були чудові. Дивні за сучасними мірками, але чудові.
Ответ дляХарчовий тріль
Сейчас вы стираете руками, выполаскивая белье в ледяной воде?
Бегаете после работы по магазинам в поисках продуктов, выстаивая потом за ними километровые очереди?
Стирали грудничкам руками горы пеленок и ползунков, обвешивая им всю квартиру, т.к. на улице хололно и не сохнет?
Список можно продолжать.
В моєї мами на стегнах спереду була як яма така від краю ванної. Бо виполіскувала, спина болить, вона колінами в ванну впиралась, а бортик той в ноги їй впирався. І без всяких рукавичок полоскали й викручували руками - то я добре пам´ятаю.... Шкіра на руках злазила, як викручували...
Ответ дляШопингмонстр
Спочатку генетика підкосила батьків, а потім і вас? Але вы не маєте дітей, бо маєте більше інформації у часи глобального інтернету?
Психічні хвороби - вони такі, страшні.
Вбигудях• 21 апреля 2024
Ответ дляsur_sur
Ви ніколи не чули, що селянам в срср паспорти не давали до 70х років? Далеко не всім було просто переїхати в місто. А укр селяни ще й були травмовані Голдомором.
Да?
А в городах люди откуда появились, кто эти города построил?
Инопланетяне из мешка высыпали?
Ну нельзя же верить всему, что на советчице пишут🤦♀️
Инопланетяне из мешка высыпали?
А я с Рио-де-Житомира!• 21 апреля 2024
Ответ дляВбигудях
Я не против, но только за специалистов, а не инста дур.
Специалистов единицы
Был период когда с дочкой ходили к психологам в поиске мотивации.
Я эти советы и в интернете почитать могу. Сменили троих и ни один не помог разобраться.
Вообще в большинстве случаев я считаю можно самому разобраться со своими проблемами, если есть желание это сделать , а не найти виновных в своих проблемах
Не исключаю что есть ситуации когда помощь психолога необходима. Но найти хорошего реально проблема.
Те кто сейчас считают что во всем виноваты родители, возможно вы сейчас думаете что со своими детками ведете себя по другому и правильно. И вас не будут считать плохими родителями в будущем)) Но будьте готовы разочароваться))
побольшомусекретику• 21 апреля 2024
Ответ для220В
Да уж…
Моя перевезла ему в итоге почти 100К гривен, потом глаза открылись на него, но передо мной извиняться она, понятное дело, не будет, а мне и не надо. Ещё прошлым летом умер мой папа, так у неё наглости хватило, ходить и плакаться, что у неё умер муж и ещё статус себе в фейсбуке поставила «вдова».
тобто, це вона при батьку спонсувала того мудака?
220В• 21 апреля 2024
Ответ дляпобольшомусекретику
Да, а своему любовнику писала, что она живёт в квартире с бывшим мужем.
Банка з медом• 21 апреля 2024
Когда родители алкашили и устраивали драки, то сложно назвать их хорошими. Даже если сильно, сильно не верить в психологов.
Шопингмонстр• 21 апреля 2024
Ответ дляsur_sur
Психічні хвороби - вони такі, страшні.
Саме так ( Точніше, у мене вилізла неврологічна форма, ураження психіки набагато легші ніж в матері і я усвідомлювала що у мене по ходу проблеми, сама ходила до психіатра, приймала все що він виписував у різні періоди життя. Мама ж ніколи не вважала ні себе, ні свою матір хворими. Та і інші родичі знайшли 1000 і 1 дурнувату причину, аби лиш не визнати гіркої правди.
Не худа ні разу• 21 апреля 2024
Ответ дляВбигудях
Весь ужас в том, что старшая таки и будет их всех колыхать.
Почему-то такой парадокс - чем меньше родители с детьми возятся, тем больше дети их любят.
Ну с эгоистами понятно, они привыкли только брать и проблемы им не нужны.
Но почему отвергнутые дети тащат на себе родителей - это для меня вопрос.
Наконец-то получили внимание и счастливы?
Забывается и гордость и обиды(
Хотят заслужить любовь, что тут непонятного(( что наконец их полюбят и оценят...
Стриптизерка• 21 апреля 2024
В мене чудова мати, але самотня. І це великий мінус. Вона постійно на зв´язку зі мною, бо їй немає з ким спілкуватися. І наприклад, знає, що я сьогодні готувала, де ходила, що робила, що вдягала. Чоловік вважає це не нормально.