Червона калина• 21 апреля 2024
Торгівельні центри Києва
Дівчата, куди краще за одягом поїхати? Де є великі мережеві магазини?
Дякую.
Безпринципова• 21 апреля 2024
В Лавине вчера была, куча магазинов какие хочешь и на разный бюджет.
Людей не прям много
НашлаПерепискуМужа• 21 апреля 2024
Лівий берег - Скай мол є всі топові магазини, Проспект, Рівер мол.
Але в топі Скай мол уже багато років, хоч і без авто туди не комфортно їхати
А ось і я• 21 апреля 2024
Ответ дляЭтаваНиМожетБыть
Мені Retroville близько
Там немає нічого, краще в Лавіну вже.
Барвіночка• 21 апреля 2024
Ответ дляЧервона калина
Права)
Я на лівій)) але по правій згодна з коментарями вище - Лавіна, знайомі там одягаються.
ЭтаваНиМожетБыть• 21 апреля 2024
Ответ дляА ось і я
Там немає нічого, краще в Лавіну вже.
Мені близькість грає роль
Червона калина
• 21 апреля 2024
Ответ дляА ось і я
Там немає нічого, краще в Лавіну вже.
А як з Олімпійської краще доїхати?
А ось і я• 21 апреля 2024
Ответ дляЧервона калина
А як з Олімпійської краще доїхати?
Найближче мабуть до Академмістечка і там маршрутка або безкоштовні автобуси
Або до Мінської і там безкоштовні автобуси нібито в 11.00, 12.00 і т.д.