котопёс• 21 апреля 2024
Підліток. Вуса станок чи електробритва?
Дівчата,чим ваші підлітки почали перший раз користуватися? Звичайний станок, триммер, електробритва? Якщо не тяжко напишіть, 14 років і хоче збрити вуса. Він сам ще не знає чим, є бажання збрити
Королева ганделику• 21 апреля 2024
Старший станком починав. Але трохи і порізи були невеликі на початку.
Молоший нещодавно вперше захотів прибрати вусики, теж 14 років, то я крем для депіляції купила для обличчя. На 2-3 тижні вистачає.
А загалом радять філіпс електростанок
котопёс
• 21 апреля 2024
Ответ дляВсім шампаньського
крем для депиляции первые полгода, потом электробритва
Який крем?
котопёс
• 21 апреля 2024
Можливо хтось купляв такий, що скажете Электростанок PHILIPS OneBlade
Всім шампаньського• 21 апреля 2024
Ответ длякотопёс
Який крем?
вит) я им руки привожу в порядок, вот и ребенок не стал изобретать велосипед)
котопёс
• 21 апреля 2024
Ответ дляВсім шампаньського
Подразнення не має? Блін, мене трохи бентежить, що типу пацан і потрібно брити. Чи я трохи заморочуюсь.
КрестьянинДиор• 21 апреля 2024
Ответ длякотопёс
Вірно заморочуєтусь. Нащо пацану той крем. Моєму теж 14, крем пропонувала - не хоче. Зараз теж в пошуках бритви чи тримера, не знаю
Всім шампаньського• 21 апреля 2024
Ответ длякотопёс
не было или я уже не помню) но если бы было, то полгода бы не пользовался) сын сам решил попробовать, сам что-то там удалял)
потом уже усы и борода пошли жесткие - пришлось бритву покупать электро)
КрестьянинДиор• 21 апреля 2024
Ответ дляВсім шампаньського
Какую электро взяли? Порекомендуйте
Всім шампаньського• 21 апреля 2024
Ответ дляКрестьянинДиор
Какую электро взяли? Порекомендуйте
сейчас Philips
у мужа Philips Shaver Series 3000 подарила на новый год, у сына модель поскромнее, вечером могу посмотреть)
оба довольны, особенно муж, у него кожа чувствительная, раздражение практически от всего. До этого у мужа была Braun, тоже хорошая
КрестьянинДиор• 21 апреля 2024
Ответ дляВсім шампаньського
сейчас Philips
Ой спасибо) А то мы только в начале этого пути)
котопёс
• 21 апреля 2024
Ответ дляЗапароленое одеяло
14 лет. Сбрил триммером. Уже 2 раза
А марку триммера не підскажите?
Запароленое одеяло• 21 апреля 2024
Ответ длякотопёс
А марку триммера не підскажите?
Ой, там обычная машинка с насадками плюс для носа и уха, покупалась в АТБ по акции еще до войны. Ничего особенного. Просто удобно, что она без шнура, то есть зарядил и бегай себе во все зеркала брейся