Кукарикуууууу• 21 апреля 2024
Як же мене дратує коли хтось поруч їсть
Мене прямо хвиля агресії та роздратування накриває фізично. Не важливо акуратно, чи стрибають, люди яких люблю, чи чужі. Як тільки хтось їсть - йду в іншу кімнату і вмикаю навушники на всю.
Раніше не звертала взагалі на це увагу
Стетоскопуло• 21 апреля 2024
Не люблю тільки на роботі в нашій столовій коли колеги їдять, стараюся йти в такий час щоб одній
Чудо в декрете• 21 апреля 2024
Меня раздражает, но не все. У некоторых как-то особенно неприятно это, шум зубов или челюстей, непонятно😂
ПолБатона• 21 апреля 2024
О да, а еще больше этот новый тренд с рецептами, сразу оно жрет, а потом рецепт. Гляда на жующую рожу уже ничего не хочется)
Ло Шарик• 21 апреля 2024
Ответ дляSo_so
Ваше расстройство называется мисофония
А как называется расстройство, когда раздражает звук ножниц, к примеру в парикмахерской?
Кукарикуууууу
• 21 апреля 2024
Ответ дляВельшановна
вы вместе никогда не едите?
Раніше їли. З дітьми робила сімейні вечері. Зараз не можу (
Кукарикуууууу
• 21 апреля 2024
Ответ дляSo_so
Ваше расстройство называется мисофония
Я рік тому почала помічати. Особливо коли папа сідав їсти чи пити чай. Сьорбання на весь дім.
А це виходить що посилилося? Бо навіть з дітьми не можу їсти😥
Точу ляси• 21 апреля 2024
Ответ дляЛо Шарик
Это общее название проблемы на раздражающие звуки. Судя по всему.
Кукарикуууууу
• 21 апреля 2024
Ответ дляНевловимий Джо
А мене дратує сьорбання гарячого чаю чи кави...
ООО, а ще папа любить так від душі сьорбнути , а потім в дихання ’ еее’ 🤬🤬🤪🤪🤪🤪🤯
Ответ дляКукарикуууууу
Да. Это решается. Поищите психотерапевта (и чтобы обязательно врач был), который использует метод когнитивно-поведенческой терапии.
Часто это постравматическая реакция, нужно разбирать откуда и решать.
Неробименінерви• 21 апреля 2024
Меня только бесит одна новенькая коллега, которая целый рабочий день прям ну постояннооо ест. Только приходит, ест, через полчаса опять ест, через пару минут опять что-то жуёт. Потом свои баночки, борщи, котлеты греет. Перед уходом тоже час сидит ест
Кукарикуууууу
• 21 апреля 2024
Почитала про цю місофонію. Ну в цілому зрозуміло звідки воно( і чому саме останнім часом. І бачу що далі все більше звуків викликає дратівливість.
А як ти його лікуватимеш коли живеш в Україні 😥
Ms. Любмая жена• 21 апреля 2024
Ответ дляЛо Шарик
это называется ’не люблю звук от ножниц’. но если вы при этом работаете в парикмахерской - то это уже мазохизм
Кукарикуууууу
• 21 апреля 2024
Ответ дляSo_so
Звуки сирени, вибухів
Тут і до психотерапевта йти не потрібно
Кукарикуууууу
• 21 апреля 2024
Ответ дляНеробименінерви
Вообщем, вона в цілому вас дратує)))
Бувають такі.
Кукарикуууууу
• 21 апреля 2024
Ответ дляSo_so
Нужно, чтобы изменить Вашу реакция и жить спокойно.
Думаєте це можливо?)
Кукарикуууууу
• 21 апреля 2024
Ответ дляSo_so
Щоб знизити ризики розвитку мізофонії, лікарі рекомендують вчасно лікувати вушні патології, уникати стресів, вести здоровий спосіб життя
У мене і так здоровий спосіб життя . Ну на стільки то можливо. Уникати стресів - то зараз не можливо.
Без образів• 21 апреля 2024
Ответ дляКукарикуууууу
К дохтору
Швендяю містами• 21 апреля 2024
Ответ дляКукарикуууууу
Ох блін, мене аж саму передьорнуло(((
Також терпіти не можу як сьорбають, стукають ложкою по тарілці.
Сірничок• 21 апреля 2024
Ответ дляКукарикуууууу
Думаєте це можливо?)
Можливо, повірте. В мене така проблема з дитинства була, я думала, це моя норма) Після роботи з психотерапевтом я в якийсь момент зрозуміла, що зникло це роздратування. Хоча цю проблему і не проговорювала окремо, працювали з тривожністю. В чоловіка тепер свято, бо я ще на першому побаченні колись попередила про свою особливість, і він тоді не розумів на що підписується. Тепер їсть поряд вільно)
Позаземний розум• 21 апреля 2024
Автор может вам к психиатру сходить? Ваша реакция на то, что другие едят какая - то ненормальная.
Ну или успокоительных хоть курсом попейте.
Кукарикуууууу
• 21 апреля 2024
Ответ дляПозаземний розум
Ну я ж їх не чіпаю. Просто їм на самоті і виходжу коли їдять інші
західний_діалект• 21 апреля 2024
Автор, есть название у этого треша. Реально, эт псих заболевание или отклонение, хз, не помню. Я такая же фигня. Если вместе садимся есть, то на фоне надо фильм или музыка, я тогда отвлекаюсь и не обращаю внимание. Реально в такой момент, что ненавидеть кого-то сильнее просто нереально в этом мире.