Виниловая пластинка• 21 апреля 2024
Вінниця, де можно поїсти смачно
Та не дорого недалеко від вокзалу з дітьми підлітками?
Осьминожко• 21 апреля 2024
Возле центрального рынка есть киоск, там продают вкусные хот-доги в лаваше.
Виниловая пластинка
• 21 апреля 2024
Ответ дляОсьминожко
Я в Виннице первый раз , находимся недалеко от ЖД вокзала, приехали на соревнования. Это далеко от ЖД?
Кіма кепка• 21 апреля 2024
То на тролейбусі можна з´їздити в ТЦ Скайпарк. Там гарні ресторани і кафе, відносно недорогі. Можна гарно провести час. Від вокзалу їхати 15хв десь. А потім на цьому ж тролейбусі назад.
Виниловая пластинка
• 21 апреля 2024
Ответ дляКіма кепка
Ооо,дякую,пішла загуглю, чим доїхати
Кіма кепка• 21 апреля 2024
Ответ дляВиниловая пластинка
До 24-00
Бюджет 500 -1000 грн то багато?
Це щоб уже не відмовляти собі ні в чому. Ціни там помірні
Хочу в БАНю• 21 апреля 2024
Ответ дляВиниловая пластинка
Ооо,дякую,пішла загуглю, чим доїхати
Тролейбус номер 5, номер 11, номер14.
Виниловая пластинка
• 21 апреля 2024
Ответ дляХочу в БАНю
Тролейбус номер 5, номер 11, номер14.
Дякую велике!
Хочу в БАНю• 21 апреля 2024
Виходьте на першій зупинці після переїзду через центральний міст. Там і Макдональдс, і КФС у Скай-парку.
Виниловая пластинка
• 21 апреля 2024
Ответ дляХочу в БАНю
Мак у нас був зранку в Києві) хочеться чогось більш домашнього
Кіма кепка• 21 апреля 2024
Ответ дляВиниловая пластинка
Ви як доїдете, то попитайте. Там Ввм підкажуть, в який заклад краще зайти. Бо саме там їх дуже багато на різний смак.
Хочу в БАНю• 21 апреля 2024
Ответ дляВиниловая пластинка
Тоді може є сенс сходити в одну з кафешок біля башти (знову ж таки, біля Скай-парку).
Заодно подивитеся на одну з візитівок Вінниці- водонапірну башту))
Виниловая пластинка
• 21 апреля 2024
Ответ дляХочу в БАНю
Дякую
Виниловая пластинка
• 21 апреля 2024
Дівчатка, а комендантська година у вас в скільки починається?
Хочу в БАНю• 21 апреля 2024
Ответ дляВиниловая пластинка
Аж погуглила))
З 0:00 до 05:00.
Оскорбляю всячески• 21 апреля 2024
Что в Виннице хорошо, так это квас около ж/д вокзала. Как домашний из тех далеких времен. Крайне удивились попробовав, ибо вкус практически забыли и тут тебе...