Упругая попка• 21 апреля 2024
Де купити Дайсон фен?
Може хтось порадить де буде краща ціна?
Хочу фен де 5 насадок, але є копії, є якісь китайські, та кажуть що навіть у великих відомих магазинах теж такі продають
Я заплуталась)
Love_Love_Love_• 21 апреля 2024
Можу вам дати свого баєра, вона вам привезе точно оригінал.
До речі бачила китайський, це ппц 1 в 1
Kusalochka• 21 апреля 2024
Или на ин сайтах или у нас, где оф чек. Я покупала в этом месяце, еле нашла. На розетке отзывы кошмар. Упаковка странная... купила в инсте
Упругая попка
• 21 апреля 2024
Ответ дляLove_Love_Love_
До речі бачила китайський, це ппц 1 в 1
Дайте будь ласка контакт
Упругая попка
• 21 апреля 2024
Ответ дляKusalochka
Можете теж написати контакти?
Любительница• 21 апреля 2024
Я купила китайський на Алі, підробку. По відгукам, а також читала дівчину, що їх порівнювала. Мені, після звичайного філіпса, це просто супер.
Може для перукарень і профкористування треба і Дайсон, але мене влаштовує і Китай.
Кринжова баба• 21 апреля 2024
Ответ дляЛюбительница
Киньте ссилку будь ласка
Kusalochka• 21 апреля 2024
Ответ дляУпругая попка
Можете теж написати контакти?
Я купила тут
У меня вопросов к чеку и оригинальности нет. Не хотелось ждать. Или через посредника брать из Европы
Тирамісу на терасі• 21 апреля 2024
Ответ дляСпасу мир
фабрики компании Dyson расположены в Малайзии и на Филиппинах.
Ну все производственные мощности там и попробуй купи оригинал дешевле
Любительница• 21 апреля 2024
Ответ дляКринжова баба
Киньте ссилку будь ласка
ще додатково взяла насадки для локонів.
Файно Замало• 21 апреля 2024
Ответ дляЛюбительница
можно ссиль?
Love_Love_Love_• 21 апреля 2024
Ответ дляУпругая попка
Дайте будь ласка контакт
От
+380 (96) 351 81 88
Олена. Ні за що можете не переживати, вона точно привезе оригінал, в людини репутація роками, її пів України знає. Дуже давно возить все від люксу до середнього сегменту
+380 (96) 351 81 88
Love_Love_Love_• 21 апреля 2024
Ответ дляСпасу мир
І з чого вам смішно?