Вредняжка• 22 апреля 2024
Де і як навчатися? ВНЗ
Ми з Дніпра. Розглядаємо ВНЗ для вступу. Чи варто розглядати Київ?
Вредняжка
• 22 апреля 2024
Ответ дляЯ Вас не боюся
Здайте нмт і далі буде видно.
Здамо. Не хвилюйтеся. Питання не про це і не про гроші
ТигрЛьвович• 22 апреля 2024
Я из Полтавы. Придумываю меню на ужин. Стоит ли рассматривать курицу?
Коленная ложечка• 22 апреля 2024
Ответ дляТигрЛьвович
Не варто. Краще перепілку, я з Івано-франківська саме її розглядаю
Томатико• 22 апреля 2024
Ответ дляВредняжка
Вас там скільки?
Божий одуванчик• 22 апреля 2024
А вы рассматривете кроме Киева какие еще варианты? За почти 5 лет учебы дочки они учились и очно, дистанционно и смешано, при чем о форме обучения становится известно в последний момент, соответственно иногородним надо решать вопрос с жильем.
Я Вас не боюся• 22 апреля 2024
Ответ дляВредняжка
Я якби і не хвилююся. Якщо ви так болісно реагуєте на абсолютно нейтральні речі, то навряд чи вам допоможе чиясь порада.
Карапулька• 22 апреля 2024
Ответ дляВредняжка
Європа
Добра всем!• 22 апреля 2024
Якщо вам байдуже на кого, то йдіть в Поплавського на якогось архіваріуса чи подібне. Беруть всіх, роботи повно, зарплата стабільно низька.
Послушная• 22 апреля 2024
Ответ дляТигрЛьвович
Вы можете мне помочь? Я из Одессы и рассматриваю утку на ужин. Стоит ли?
ТигрЛьвович• 22 апреля 2024
Ответ дляПослушная
Одесситам вообще закон не писан. Вы можете даже утку рачками фарширнуть и сказать шо так и было
Зубачистка• 22 апреля 2024
Ответ дляТигрЛьвович
Головне, щоб не форшмаком 😂
Хата на мати• 22 апреля 2024
Ответ дляТигрЛьвович
Однозначно) я можу їсти курку на сніданок, обід та вечерю)) я з Харкова, якщо що 😊
ТигрЛьвович• 22 апреля 2024
Ответ дляВсе буде
Автор, а специальность Вам не важна? Выбираете только вуз?
Ей и ВУЗ не особо важен. Они город выбирают
Вредняжка
• 22 апреля 2024
Ответ дляЯ Вас не боюся
Та все добре. Не знаю, чи варто розглядати Київ. Наче, вдома спокійніше, але якість навчання не дуже влаштовує
Вредняжка
• 22 апреля 2024
Ответ дляБожий одуванчик
Тому і не знаю, що робити))) розумію це
Хата на мати• 22 апреля 2024
Ответ дляВредняжка
А дитина що каже? Моя дууууже налаштована поїхати в інше місто - Київ або Львів. Хоче самостійності 🤷♀️ Вузи та спеціальності обрала, вони є у цих містах. У рідному Харкові теж, але тут навчання 100% буде он-лайн(((
Вредняжка
• 22 апреля 2024
Ответ дляВсе буде
161 або 072. Хімія або економіка. Ще теж під питанням
Матраскин Брат• 22 апреля 2024
Ответ дляВредняжка
Тому і не знаю, що робити))) розумію це
Знаю, що наступний рік у Київі ,її донька навчається, сказали буде оффлайн, навіть остання сесія.Хоча, весь рік, навчались онлайн. Донька у Львові-оффлайн.
Вредняжка
• 22 апреля 2024
Ответ дляСалт
На сайті vstup вже прикидали, який прохідний бал по спеціальностях і вишах?
Так, звичайно)
Все буде• 22 апреля 2024
Ответ дляВредняжка
ДНУ хороший вуз, и подойдет по обеим специальностям
Хата на мати• 22 апреля 2024
Ответ дляМатраскин Брат
А ви з якого міста? Донька в гуртожитку чи на квартирі?
Матраскин Брат• 22 апреля 2024
Ответ дляХата на мати
Прифронтового. Знімаємо квартиру з дівчинкой з її закладу...
Томатико• 22 апреля 2024
Ответ дляВредняжка
Розглядайте конкретний ВУЗ і напрямок. Якість навчання залежить не від міста.
Хата на мати• 22 апреля 2024
Ответ дляМатраскин Брат
Донька окремо від вас, правильно я зрозуміла? Вибачте, що причепилася)))
Божий одуванчик• 22 апреля 2024
Ответ дляМатраскин Брат
Это каждый год говорят, а потом по-разному. К примеру, химики в пищевом учатся на смешанной форме в этом году
Матраскин Брат• 22 апреля 2024
Ответ дляХата на мати
Це, був 2022, ми так з чоловіком і живемо вдома, донька, поїхала до Львова. Спеціальність була на вибір Київ, чи Львів. Вона сама вібрала, дуже, задоволена 2 курс. Я, вас розумію, як, ви, хвилюєтесь. Пом´ятаю, як було в нас. Не кожна дитина витримує інше місто, про закордон, вже не кажу. Підтримуємо -квартира, їжа.Але, на 1 курсі 2 семестр, вже, підробляла в магазині і зараз, продовжує. Гарні люди, скрізь їй допомагають . Я, сама навчалася в Києві, пам´ятаю, як це не просто, домашнім дітям