Обнимашкина• 22 апреля 2024

Раздвижная штанга для шторки в душе

У кого такая, типо "самораздвижная"? она крепко держится, не падает?
Хороший вариант чтоб не сверлить стену, но сомневаюсь в том, не настучит ли она мне по темечку )
Свекруня• 22 апреля 2024
У мене з юска, падала, але зараз якось встала і не падає. Якщо не рухати сильно то не падає та вона і легенька))
Сонечко• 22 апреля 2024
У нас такая. Неоднократно падала
Xlimit• 22 апреля 2024
Ответ дляСвекруня
У нас тоже по началу часто падала. Сейчас перестала
СкрипяСердцем• 22 апреля 2024
Не падала ни разу
Голубка миру• 22 апреля 2024
Ответ дляСонечко
У нас такая. Неоднократно падала
Это всё приколы - как и поручни, держись и не подзкользнись...
Сонечко• 22 апреля 2024
Ответ дляГолубка миру
С чего это приколы?
Вишневий цвіт• 22 апреля 2024
Дуже давно придбана або в Епіцентрі, або замовлена на Розетці. Не падала ніколи.
Красота неземная• 22 апреля 2024
Никогда не падали
СережкинаЯ• 22 апреля 2024
В нас пластикова, підігнати чітко по довжині і не падатиме
Ку ка ку ка ку• 22 апреля 2024
В мене така вже 7років. Пару раз тільки падала, коли багато рушників на неї вішала.
миссДавеча• 22 апреля 2024
У меня из Эпицентре, очень жёсткая распорка. За 4 года ни разу не падала.
Два-три тижні і фсьо• 20 мая 2024
У мене в кладовці така, навішано курток, кофт, не дуже багато, тримається, не падає