forumchanka• 22 апреля 2024
Різанина в Бучі - 1190 тіл. невпізнаними - 180 тіл. безвісти- 514 мирних жителів
дані на сьогодні(
Ответ дляFalcon82
Світла пам´ять.
Ось до чого привела байдужість влади. Не попередити людей - це злочин, який на їх совісті як і на рашистах
Спроба розмазати відповідальність зарахована. Це ж влада гвалтувала, різала та вбивала, ага. Не кацапня, ну що ви. За вашою ж логікою ви самі несете відповідальність за війну як рандомний Вася з Маскви.
Кросівки оригінал• 22 апреля 2024
Винна влада, ці смерті їх рук справа
Вони були попереджені і знали шо все це станеться
Дивлюсь розслідування на каналі шоубісики, я була в шоці скільки з-за дезінформації Маляр померло наших воїнів, самі своїх розстрілювали і не раз. І вона собі спокійно живе далі
Ответ дляTammy21
Це за такою же логікою Зеленський винний у війні. І нажаль народ на таке ведеться, розвісивши вуха.
Ответ дляДаксо
Та у нас і населення думало, що москалі не будуть розстрілювати мирних, не тільки влада.
Влада мала попередити і кожен би ніс особисту відповідальність за своє життя, будучи проінформованим про наступ. Виїхав, не виїхав.
Я ніяк не виправдовую рашистів. Вони нелюди.
Кросівки оригінал• 22 апреля 2024
Ответ дляTammy21
Як би не дії нашої влади, русні там можливо не було
Або хоча б люди були озброєні і попереджені
olgabaluta• 22 апреля 2024
Нужно было эвакуировать население… Своих родных они вывезти не забыли. Ну или, по крайней мере, предупредить. Жаль, что никто этих пешек не считает … ♟️
olgabaluta• 22 апреля 2024
Ответ дляКокоСина
Не треба відповідальність за злочини перекидати на українців і Україну
Узькі підари винні у всьому. Крапка
Это - только Ваше мнение !
Ответ дляКросівки оригінал
Винна влада, ці смерті їх рук справа
Винен хуйло і армія рф.
Я не знімаю провину з влади, яка готувалась до шашликів, в жодному разі. Але порушувала правила ведення війни русня! А благословив їх на це хуйло.
Кросівки оригінал• 22 апреля 2024
Ответ дляБасина
Винен хуйло і армія рф.
Удалено администрацией...
Ответ дляFalcon82
Я вас попереджаю. Якщо русня зайде до Одеси, там буде гірше аніж в Бучі.
Все. З цього моменту відповідальність на вас.
Ответ дляБасина
Винен хуйло і армія рф.
До нашої влади є окремі питання. І воно далеко не у ’попередженні’ яке вони буцім то не зробили.
Але боти люблять мішати все в одну купу, як наче Зеленський у всьому винен, а пуйло біле і пухнасте.
olgabaluta• 22 апреля 2024
Ответ дляКокоСина
Зараз попереджають. І евакуацію роблять. Багато їде? Ага
А куда их эвакуируют и расселяют? Как обеспечивают всем необходимым?