forumchanka• 22 апреля 2024

Різанина в Бучі - 1190 тіл. невпізнаними - 180 тіл. безвісти- 514 мирних жителів

дані на сьогодні(https://www.unian.ua/russianworld/p-yat-rokiv-prim...
Mira29-c3c3• 22 апреля 2024
Ответ дляYaska yana
Треба. Хто це будет робити? Влада? Ви? Чи доручите це чійомусь сину, брату, чоловіку?
А хто зараз це робить ?Ви?Влада?

Ирина-bbd0• 22 апреля 2024
Удалено администрацией...
Sunny Hanny• 22 апреля 2024
Ответ дляforumchanka
Чому мовчав Порошенко?Та інші?
А до чого тут Порошенко? Він 5 років як не президент. До речі, пошукайте його виступи за січень лютий 2022 року. Він таки не мовчав, а кричав про необхідність посилення озброєння, підготовки.
І також відео провладної партії, де говорять що це маячня і що всі розганяють паніку на рівному місці. Добре, що з інтернет мережі не так легко все невгодне видалити підчистити
Ирина-bbd0• 22 апреля 2024
Ответ дляTammy21
Там пані, яка думає, що з кацапами можна заміритися, бо втомилася від війни. А всі хто говорить, що вони не припинять вбивати, поки їх не зупинять -- вороги та зрадники.
Удалено администрацией...
автор forumchanka • 22 апреля 2024
А що заважало Порошенку виступити із заявою чи Юлі,чи Віталію?Чи вони не влада?)
Sunny Hanny• 22 апреля 2024
Ответ дляМиззери
Удалено администрацией...
Вони скажуть що якщо нам не згодна влада, ми можемо виїхати з України .
da1i• 22 апреля 2024
Ответ длячир
Из соц. сетей начала весны 2022....
Це не з Бучі фото. Це їхали закордон і боялись загубити дітей. Я пам’ятаю це фото
olgabaluta• 22 апреля 2024
Ответ дляКокоСина
А Київ і область куди мали розселити за вашою логікою?
Нужно было готовиться. Укреплять границы, строить укрытия, строить домики для беженцев в спокойных регионах. А не в дороги вкладывать …
Irina-5d24• 22 апреля 2024
Ответ дляДаксо
Це за такою же логікою Зеленський винний у війні. І нажаль народ на таке ведеться, розвісивши вуха.
Є винні, а є причетні. Він причетний. Але ніхто цього не буде розслідувати бо президентом він ще буде довго

olgabaluta• 22 апреля 2024
Ответ дляМиззери
А в Мариуполе еще сколько ((помню тут темы создавали перед войной из Мариуполя выезжать или нет и обзывали тех кто нервничал истеричками ,
Зеленский сказал ведь что все ок , к шашлыкам готовьтесь
Это все на его совести
Про Мариуполь вообще все молчат. Почему-то …
автор forumchanka • 22 апреля 2024
Ответ дляИрина-bbd0
Удалено администрацией...
Вона на таких гольфових полях як я на Марсі.Кого ви слухаєте
Yaska yana• 22 апреля 2024
Ответ дляMira29-c3c3
А хто зараз це робить ?Ви?Влада?
А вторая часть предложения вам не понравилась? Именно они это делают, а не вы, я или влада.
Irina-5d24• 22 апреля 2024
Ответ дляTammy21
Я вас попереджаю. Якщо русня зайде до Одеси, там буде гірше аніж в Бучі.
Все. З цього моменту відповідальність на вас.
А ви хто така, щоб попереджати?
olgabaluta• 22 апреля 2024
Уважаемая Ирина, мужа я не бросала. А при чем тут я к свекру? Его должны были эвакуировать городские власти.
Sunny Hanny• 22 апреля 2024
Ответ дляforumchanka
Ось один з виступів в січні 2022
автор forumchanka • 22 апреля 2024
Ответ дляSunny Hanny
Як це до чого Порошенко.Він очільник великої партії,наша влада,приймає закони,голосує,його люди обрали.Дайте посилання на відео,що він говорить,буде війна ,втікайте люди
Sunny Hanny• 22 апреля 2024
Ответ дляforumchanka
Я вам знайшла в попередньому коментарі
Irina-5d24• 22 апреля 2024
Ответ дляTammy21
Удалено администрацией...
Миззери• 22 апреля 2024
Ответ дляolgabaluta
И дизлайки налепили

Falcon82• 22 апреля 2024
Ответ дляforumchanka
Чому мовчав Порошенко?Та інші?
Вам адресу його приймальні знайти? Я не фанат По, як і Зе. Обоє рябоє.
Миззери• 22 апреля 2024
Ответ дляolgabaluta
Для меня верх цинизма от власти заливать в уши про то что Америка дезинформирует зная что там будет адище
О каком доверии к власти может теперь идти речь ? Они точно так же поступят снова , удар в спину и не один раз будет
Irina-5d24• 22 апреля 2024
Ответ дляforumchanka
А Порошенко,Юля,Віталій та ін чому мовчали?Не вірили про наступ?
А кто такие Порошенко, Юля? Обычные депутаты. У нас как бы президент был, не? Про Виталика вообще смешно, какое он отношение к Буче имеет?
Falcon82• 22 апреля 2024
Ответ дляИрина-bbd0
Удалено администрацией...
Ирина-bbd0• 22 апреля 2024
Ответ дляFalcon82
Направте їм офіційне звернення. У ніх у кожного є приймальня
Официальное звернення нужно кацапам отправить в кремль.а не на украинском форуме работать под видом украинцев.
Ирина-bbd0• 22 апреля 2024
Ответ дляSunny Hanny
Ну так з цим ніхто і не сперечається. Ну хіба сама кацапня або ждуни
Удалено администрацией...
КокоСина• 22 апреля 2024
Ответ дляМиззери
Хорошо , смотрите я знаю что вас придет убивать сосед маньяк , я знаю это точно , вы нервничаете и спрашиваете меня может стоит уехать из дома ? Я вас заверяю что все отлично , не переживайте , готовьтесь к майским
Я не несу никакую ответственность ? А если я ваша мать ? Президент это как родитель народа или опекун как хотите , он не ет ответственность за сохранность и безопасность и благополучие , конечно вина есть
Вину с маньяка никто не убирает при этом
Звісно. Якби вас пас мяньяк три місяці. Світив вам у вікна, ставив мітки , тусувався під вашим будинком , як робила русня на кордоні. Всі сусіди гуляли б :Вася , тож маньяк он близько. А мама сказала: та не парся ,він не на тебе полює. То потім ди ваша мама була винна, да? Не ви, яка все це бачила але чекала якої команди бігти
Манула• 22 апреля 2024
Ответ дляБасина
А вчора в одній з тем писали, що русні немає сенсу винищувати населення...
А руZZня тим часом ставить питання, чому українців досі не депортували ...

olgabaluta• 22 апреля 2024
Ответ дляМиззери
Золотые слова !
Lynx_1992• 22 апреля 2024
Ответ дляFalcon82
Світла пам´ять.
Ось до чого привела байдужість влади. Не попередити людей - це злочин, який на їх совісті як і на рашистах
Буча була захоплена на третій день - 26.02.
Якщо люди звідти не виїхали за 24 і 25, коли війна уже йшла, то з чого б їм виїхати від того, що про напад попередили?
Не виїхала б більшість, як не попереджай. Я з Ірпеня, у нас ТРО уже під час боїв у місті вмовляли виїжджати, і то люди казали що ’якось пересидимо, ми ж не військові, чого їм нас чіпати’, ’а куди їхати? хто нас чекає’.
Не там ви винних шукаєте.
Миззери• 22 апреля 2024
Каждый раз когда власть будет обещать и успокаивать вспоминайте как Мариуполю шашлыки обещали
Поэтому вся эта х-ня про -студентов не призываем , многодетных не призываем , женщин не призываем это слова лживых и продажных морд которые в любой момент изменятся