forumchanka• 22 апреля 2024
Різанина в Бучі - 1190 тіл. невпізнаними - 180 тіл. безвісти- 514 мирних жителів
дані на сьогодні(
Yaska yana• 22 апреля 2024
Ответ дляallaM4321
Це жесть. А вони ще хочуть перемовин...кацапів треба знищити
Треба. Хто це будет робити? Влада? Ви? Чи доручите це чійомусь сину, брату, чоловіку?
Ответ дляFalcon82
Світла пам´ять.
Ось до чого привела байдужість влади. Не попередити людей - це злочин, який на їх совісті як і на рашистах
А Порошенко,Юля,Віталій та ін чому мовчали?Не вірили про наступ?
Ответ дляFalcon82
Світла пам´ять.
Ізраіль теж на розслабоні був
Ответ дляFalcon82
Світла пам´ять.
А в Мариуполе еще сколько ((помню тут темы создавали перед войной из Мариуполя выезжать или нет и обзывали тех кто нервничал истеричками ,
Зеленский сказал ведь что все ок , к шашлыкам готовьтесь
Это все на его совести
Ответ дляКросівки оригінал
Винна влада, ці смерті їх рук справа
Вони були попереджені і знали шо все це станеться
Дивлюсь розслідування на каналі шоубісики, я була в шоці скільки з-за дезінформації Маляр померло наших воїнів, самі своїх розстрілювали і не раз. І вона собі спокійно живе далі
А як вірити таким розслідуванням?Можливо наговір,підстава,маніпуляція.Ботів повно різних.Склепати і я можу сюжетики
Ответ дляДаксо
Це за такою же логікою Зеленський винний у війні. І нажаль народ на таке ведеться, розвісивши вуха.
Таке пише яндекс сру і дивно,що методичка медведчуковска сходиться майже у всьому з методичками сивочолого
Sunny Hanny• 22 апреля 2024
Ответ дляTammy21
Спроба розмазати відповідальність зарахована. Це ж влада гвалтувала, різала та вбивала, ага. Не кацапня, ну що ви. За вашою ж логікою ви самі несете відповідальність за війну як рандомний Вася з Маскви.
Це у вас якраз спроба відмазати владу від відповідальності. Різню влаштувала русня. І тут з них цю відповідальність ніхто не збирається знімати чи ділити .
Але влада нічого не зробила для того, щоб захистити. Не укріплювалися кордони, розміновувалися, людей запевняли , що все добре, сидіть вдома .
І це також причина, чому так багато загиблих. Чому так швидко дійшли майже до Києва.
Тому у русні своя відповідальність, а у нашої влади своя . Це абсолютно різні речі. Хоч і про одну подію
Ответ дляFalcon82
Влада мала попередити і кожен би ніс особисту відповідальність за своє життя, будучи проінформованим про наступ. Виїхав, не виїхав.
Я ніяк не виправдовую рашистів. Вони нелюди.
А чому мовчали очільники партій?Вони закони приймають,в Раді сидять.
Ответ дляTammy21
Влада могла попередити завчасно,в вас невдала спроба їх обілити. З цієї тисяч могла б хоч одна людина виїхати і вижити.
Ответ дляКокоСина
Не треба відповідальність за злочини перекидати на українців і Україну
Узькі підари винні у всьому. Крапка
Хорошо , смотрите я знаю что вас придет убивать сосед маньяк , я знаю это точно , вы нервничаете и спрашиваете меня может стоит уехать из дома ? Я вас заверяю что все отлично , не переживайте , готовьтесь к майским
Я не несу никакую ответственность ? А если я ваша мать ? Президент это как родитель народа или опекун как хотите , он не ет ответственность за сохранность и безопасность и благополучие , конечно вина есть
Вину с маньяка никто не убирает при этом
Sunny Hanny• 22 апреля 2024
Ответ дляДаксо
Зеленський винен у бездіяльності і провалі підготовки.
Sunny Hanny• 22 апреля 2024
Ответ дляFalcon82
Запитайте їх. Особисто. Влада на 2022 року була не у Порошенка чи Юлі. А Кличко мер, як і сотні інших мерів
Кличко якраз готував до захисту при цьому його та ж влада звинувачувала у тому, що він сіє паніку
Ответ дляFalcon82
Ви так за мене переймаєтесь? Це не я автор теми ой що буде, Буданов сказав
Нет, просто вы негодуете, что людям не сказали. Ок. Сейчас сказали. Что изменилось? Поговорили и все. Также было бы и в феврале 2022 года. Никто не бросил бы работу, учебу и не поскакал бы за рубеж. Власть имеет за границей где и на что жить, они мобильны. Население в 90% - нет.
Ирина-bbd0• 22 апреля 2024
Ответ дляFalcon82
Світла пам´ять.
Какая бы не была влада в Украине или в Грузии или в Чечне или в Беларуси.Молдове.Казахстане...ни одной кацапской мразоте не разрешено переступать границы и убивать людей!
Ответ дляFalcon82
Чому мовчав Порошенко?Та інші?
Sunny Hanny• 22 апреля 2024
Ответ дляИрина-bbd0
Ну так з цим ніхто і не сперечається. Ну хіба сама кацапня або ждуни