forumchanka• 22 апреля 2024

Різанина в Бучі - 1190 тіл. невпізнаними - 180 тіл. безвісти- 514 мирних жителів

дані на сьогодні(https://www.unian.ua/russianworld/p-yat-rokiv-prim...
Yaska yana• 22 апреля 2024
Ответ дляIrina-5d24
Удалено администрацией...
Самое интересное, основная масса (из 73%) любителей вождя сейчас в Польшах-Германиях. Ехали бы назад и поддерживали свой выбор.

Falcon82• 22 апреля 2024
Ответ дляИрина-bbd0
Удалено администрацией...
Falcon82• 22 апреля 2024
Ответ дляИрина-bbd0
Официальное звернення нужно кацапам отправить в кремль.а не на украинском форуме работать под видом украинцев.
Займіться. Від імені українського народу
Ирина-bbd0• 22 апреля 2024
Ответ дляforumchanka
Вона на таких гольфових полях як я на Марсі.Кого ви слухаєте
Удалено администрацией...
автор forumchanka • 22 апреля 2024
Ответ дляSunny Hanny
Ось один з виступів в січні 2022
https://youtu.be/JRBdNZmIres?si=YqnecocFhoJ5r0w9
Смішно-не панікувать.Зеленський в карман гроші.путін може не напасти.Ну брєд.Це говорить людина,яка платила податки кацапам до 16 року з липецької фабрики,класні зарплати,за війну 3 місце Фобс і діти ухилянти.Просто піар перед війною.
Sunny Hanny• 22 апреля 2024
А ось що влада говорила в той час

Tammy21• 22 апреля 2024
Ответ дляIrina-5d24
А ви хто така, щоб попереджати?
Як прикро що не можна, як зазвичай, під анонімом писати абсурд. Це ж треба настільки не стриматися)
автор forumchanka • 22 апреля 2024
Ответ дляFalcon82
Вам адресу його приймальні знайти? Я не фанат По, як і Зе. Обоє рябоє.
Удалено администрацией...
Kittu2008• 22 апреля 2024
Ответ дляДаксо
Це за такою же логікою Зеленський винний у війні. І нажаль народ на таке ведеться, розвісивши вуха.
Да, виноват в том, что не готовился, не вёл дипломатию - вконец концов уговорил бы напасть не на нас, а на казанов или кого- то другого. Задача правительства - обеспечить безопасность народа

Ирина-bbd0• 22 апреля 2024
olgabaluta я всё удивляюсь зачем Вы лично в политтемах про Украину.которую Вы ненавидите.
Что нужно от нас?
Еще животных Ваших тут спасать или это фейк очередной?
Sunny Hanny• 22 апреля 2024
Ответ дляforumchanka
Ясно, Порошенко у всьому винен. Про таких як ви, кажуть ’ ти їм сци в очі, а вони скажуть то дощ іде’
Falcon82• 22 апреля 2024
Ответ дляforumchanka
Удалено администрацией...
Ярмаковська)
Tammy21• 22 апреля 2024
Ответ дляанна 1986
Влада могла попередити завчасно,в вас невдала спроба їх обілити. З цієї тисяч могла б хоч одна людина виїхати і вижити.
Вас розвідка Штатів попередила завчасно. Чому ви їм не повірили? Чому не повірили донецьким, які бігли у 2014 та говорили про пекло, які коять кацапи?
olgabaluta• 22 апреля 2024
Ирина, я никогда не просила Советчиц спасать ни моих животных, ни моего свекра.
Ирина-bbd0• 22 апреля 2024
Ответ дляFalcon82
Удалено администрацией...
Falcon82• 22 апреля 2024
Ответ дляYaska yana
Вони йому вдячні, що виїхали і хочуть продовження
Lusik 26• 22 апреля 2024
Ответ дляКросівки оригінал
Винна влада, ці смерті їх рук справа
Вони були попереджені і знали шо все це станеться
Дивлюсь розслідування на каналі шоубісики, я була в шоці скільки з-за дезінформації Маляр померло наших воїнів, самі своїх розстрілювали і не раз. І вона собі спокійно живе далі
Ви не праві! Наша влада безумовно винна у провалі підготовки до війни та у окупації територій! АЛЕ не у різні і смерті мирних жителів....розумієте різницю??? Ви можете звинувати всіх причетних за те, що у ваш дім захопив терорист, але ви не можете звинуватити за ТЕ, як цей терорист поводить себе.
Ирина-bbd0• 22 апреля 2024
Ответ дляforumchanka
Удалено администрацией...
Tammy21• 22 апреля 2024
Ответ дляSunny Hanny
Це у вас якраз спроба відмазати владу від відповідальності. Різню влаштувала русня. І тут з них цю відповідальність ніхто не збирається знімати чи ділити .
Але влада нічого не зробила для того, щоб захистити. Не укріплювалися кордони, розміновувалися, людей запевняли , що все добре, сидіть вдома .
І це також причина, чому так багато загиблих. Чому так швидко дійшли майже до Києва.
Тому у русні своя відповідальність, а у нашої влади своя . Це абсолютно різні речі. Хоч і про одну подію
Влада наша настільки ж відповідальна як і виборці. При тому усі, а не тільки ті, хто за владу голосував. Ви дійсно це не розумієте?

Falcon82• 22 апреля 2024
Ответ дляИрина-bbd0
Удалено администрацией...
Юля Неюля• 22 апреля 2024
Ответ дляFalcon82
Світла пам´ять.
Ось до чого привела байдужість влади. Не попередити людей - це злочин, який на їх совісті як і на рашистах
Предупредить это значит лишиться всех мужчин призывного возраста. Воевать кому?
Falcon82• 22 апреля 2024
Ответ дляИрина-bbd0
Удалено администрацией...
автор forumchanka • 22 апреля 2024
Ответ дляLynx_1992
Буча була захоплена на третій день - 26.02.
Якщо люди звідти не виїхали за 24 і 25, коли війна уже йшла, то з чого б їм виїхати від того, що про напад попередили?
Не виїхала б більшість, як не попереджай. Я з Ірпеня, у нас ТРО уже під час боїв у місті вмовляли виїжджати, і то люди казали що ’якось пересидимо, ми ж не військові, чого їм нас чіпати’, ’а куди їхати? хто нас чекає’.
Не там ви винних шукаєте.
Саме так.Бачила відео
Irina-5d24• 22 апреля 2024
Ответ дляYaska yana
О, уже удалили)))) Да, именно так и есть. Ярые патриотки только там)
автор forumchanka • 22 апреля 2024
Ответ дляМиззери
Каждый раз когда власть будет обещать и успокаивать вспоминайте как Мариуполю шашлыки обещали
Поэтому вся эта х-ня про -студентов не призываем , многодетных не призываем , женщин не призываем это слова лживых и продажных морд которые в любой момент изменятся
Вы оправдываете свой бессмысленный выезд.Вы уже 50 тыс евро отдали чужому дяде,в трубу,выброшенные деньги на аренды,на жизнь не дешевую там ,А могли бы ребенку квартиру купить.
Irina-5d24• 22 апреля 2024
Ответ дляTammy21
А ви думаєте я не бачила, що не під анонімом?) Я вам питання задала. Очікую відповіді, але щось підказує, що її не буде:)))
автор forumchanka • 22 апреля 2024
Ответ дляYaska yana
Вы ходите и считаете всех?
Tammy21• 22 апреля 2024
Ответ дляIrina-5d24
Ні, з чого ви це взяли? Я ж ясно написала що не стрималися)
Ви не задавали жодного питання. Взагалі. Як і завжди, коли мені пишете)
Sunny Hanny• 22 апреля 2024
Ответ дляTammy21
В тому то й біла, що більшість не розуміють, що оце все це частково тому, що ходять на вибори по приколу. Не хочуть думати, брати на себе відповідальність. Більшість хочуть чарівну таблетку , яку випив і все , життя прекрасне. Чарівника, який помахом палички ( чи в нашому випадку членом по роялю) махне і все, війна закінчилася, люди стали різко багаті. Тільки так не буває. Іноді, щоб досягти процвітання, треба дофіга прикласти зусилля. Війну ’ просто перестать стрєлять’ не зупинити. І багато чого ще.
І саме гидке, що так блін і не дійшло. Все вірять в доброго чарівника, з народу на лісапєдє
Ирина-bbd0• 22 апреля 2024
Ответ дляLusik 26
Та я уже читала тут дерьмо от бегущей с мужиком своим -ВСУ плохо защищали.не туда стреляли.
На мой вопрос почему муж не присоединился и не помог правильно истерика с хамством
Ага.ее ж мужик не дурак.ее мужик на запад чкурнул