Кидстаффовка• 24 апреля 2024
Біженці а ви збираєтесь повертатися?
Сьогодні читала пост у фб ( може хтось ще читав, поправте мене якщо шо)
Дівчина пише із Швеції що вона там добре влаштувалась и отримує контракт робочій гарний і в Україну не хоче повертатися, але саме у Швеції якесь законодавство що не всіх там лишать після 2025р і вона краще закінчить життя самогубством ніж повернеться в Україну
Біженці багато хто ще хоче повернутися, чи будете влаштовуватись жити в іншій країні?
Результат:
вже голосів:
395 (43.17%)
Інше
292 (31.91%)
Ніт
115 (12.57%)
Повернусь
113 (12.35%)
Ще вагаюся
Vlada-Maria• 24 апреля 2024
Ответ дляBlinking_Star
Ніхто нічо не проголошував, одні плітки
поки що проголосили нашим зелупеням лиш таке:
Як заявила представниця Єврокомісії Аніта Гіппер, директива ЄС щодо тимчасового захисту продовжує діяти незалежно від статі і призовного статусу громадян.
’Ми взяли до уваги це оголошення. Я не маю конкретних коментарів, якщо говорити про директиву щодо тимчасового захисту. Ми не робимо розрізнення за статтю чи призовним статусом людей’, – сказала вона.
Злючкакусючка• 24 апреля 2024
Ответ дляprozerpina123
Вы бы не умничали....
Украина это страна ВОСТОЧНОЙ Европы
Украина находится в самом центре Европы .
Зачем мне умничать , если я хорошо училась в школе .
Ответ дляVlada-Maria
Правильно ❤️❤️
Ответ дляСамохвалова
Ще не виїхала, але мрію, що виїдемо і не повернемось. Нє ну може колись зміниться влада і все буде по іншому і я зміню думку. Але зараз так, відчуваю себе і своїх дітей якимось біоматеріалом в руках певних осіб. Виявляється вони вважають, що то їхні діти, а не мої.
А де ж ті люди - 73% (чи скільки) , що голосували за зелених слуг? Дивина..
А як влада зміниться, то ви тоді вже до чого? Може вже краще сидіти там, куди мріяли?
Бо зараз мріяєте про якийсь рай, який створили інші люди для себе і своїх дітей.
Злючкакусючка• 24 апреля 2024
Ответ дляprozerpina123
Вы бы не умничали....
Украина это страна ВОСТОЧНОЙ Европы
Между населёнными пунктами Деловое и Костыловка Раховского района расположен географический центр Европы, отмеченный геодезическим знаком. Он был установлен еще в 1887 году. На нем установлена надпись на латинском языке, свидетельствующая, что точка определена с помощью особого австро-венгерского прибора, фиксирующего центр континента. Ее координаты соответствуют 48 градусам и 30 минутам северной широты и 23 градусам и 23 минутам восточной долготы.
Просвещайтесь !
Ответ дляЗлючкакусючка
Просвещайтесь !
деревня Пурнушкес в 27,8 км к северу от Вильнюса, Литва[1];
точка близ Полоцка в северной части Белоруссии[2];
точка возле села Деловое недалеко от Рахова, Закарпатская область, Украина[3];
точка в деревне Крагуле около Кремницы, центральная Словакия[4];
точка в гмине Суховоля, к северу от Белостока, северо-восточная Польша[5];
несколько других, менее оправданных.
Ответ дляОксана_12
Взагалі дуже дивне визначення. Так як саме тут географічний її центр. Тобто центральніше центру придумати складно
От за що вам поставили теє рука-обличчя - взагалі не розумію. Адже справді географічний центр Європи є в Україні... Якісь у нас неграмотні люди....
forumchanka• 24 апреля 2024
Ответ дляsur_sur
наша семья вообще на выборы не ходила.но сейчас лучше зеленского мы президента не видим на горизонте.да и при чем тут влада.у людей дом свой.работа.бизнес.это наш дом.чего я должна куда то петлять.если нас и дома неплохо кормят
forumchanka• 24 апреля 2024
Ответ дляVlada-Maria
а шо там шоколадним проголосили?оглашайте уже весь список пожалуйста
Ответ дляlith_oops
Ні, ну я розумію, так історично склалось., що ці території вважаються східною європою. Але з таким пафосом, з великих літер відверту наукову нісенітницю ще треба вміти написати
Inconvenient• 24 апреля 2024
Ответ дляМимо_шла
Мои знакомые которые выехали в Европу уже все работают, возвращаться наверное не будут т.к. уже нашли работу, сняли жилье и настроили быт, а вернуться в Украину что бы что? Работу заново искать и заново быт настраивать?
А еще половина моих знакомых в Украине и не выезжали по причине невыезда мужей,так вот они ждут когда откроют границу чтобы свалить
Как они свалят, если не будет предоставляться временная защита и не будет возможности работать? Это сейчас жены могут выехать, найти работу, и потом потом перетащить мужей по воссоединению семей. И почему вы считаете, что границы сразу откроют?
Ответ дляHаташа
несколько других, менее оправданных.
Ну впринципі весь регіон, який називають східною європою по факту її центр.
Ответ дляdrive105
Когда нибудь заеду, чтобы продать недвижимость. Если будет, что продавать к тому времени.
Жить возвращаться не планируем. Земля большая. Не оставит одна страна, всегда примет другая. Выехали всей семьёй.
автор, замутите голосовалку, кто платил за выезд, будет познавательнее
Ответ дляforumchanka
Не ходити на вибори - такий собі варіант.
Та я ніби не вам і відповідала.
Ответ дляРомашкинная
Хотіла би повернутися. Але немає куди. А повернутися і скитатись все життя з мінімальною зарплатою? Ні. Зараз є можливість заробити і щось купити за кордоном
цікаво як так - в Україні ви претендуєте лише на мінімальну зп, а за кордоном навіть житло є можливість купити.
поясніть будь ласка
lekon-lekon• 24 апреля 2024
Ответ дляRaminaSonne
Скинуть людожерську владу, відмінять людожерські закони аля Північна Корея - то чом би й ні, не виключаю можливості повернення.
Але, звісно, особливих сподівань нема.
Це про кацапстан? Чи звідки ви
Ответ дляContento
В Швейцарии это не так. Думаю и в других некоторых странах работы недостаточно , чтобы поменять статус защиты на ПМЖ. Иначе тем , кто раюботает, дали бы уже другой статус.
Швейцарія не є членом ЄС. Можливо, в умовній Уганді теж не можна мати статус прихистку.
Але в ЄС все буде як прийме рада ЄС.
Ответ дляlith_oops
Але в ЄС все буде як прийме рада ЄС.
Самое главное здесь ЕСЛИ рада ЕС примет закон о том, что и после войны украинские беженцы могут остаться в ЕС. Пока в большинстве европейских стран у украинцев статус временной защиты на время войны. И статус работающих и неработающих украинцев не отличается. Работающим украинцам в большинстве случаев не дают другой статус. Всё остальное просто фантазии и надежды.
Ответ дляContento
Я збираюсь залишитись в Європі, але я вам чесно скажу, всі нормальні люди чекають, поки війна закінчиться. Най відміняють що хочуть, аби цей жах припинився. Тоді можна буде повернутися, і зі знанням принаймні мови і ринку праці, будь-яким іншим шляхом легалізовуватись за потреби. Або легалізуватись зараз. Це все не має значення. Принаймні для мене.
Якщо ми говоримо про час, коли війна закінчиться, то ви праві. Звісно, дадуть якийсь час на легалізацію, а потім попросять на вихід. Я думала. це всім зрозуміло. Я писала про закінчення дати прихистку - після цього ніхто нікого не вижене, бо в Україні війна. А от як війна закінчиться - тоді так.
Ответ дляvidivan
Дівчата,,а що там по країнам ЄС. Є вже інфа, що і як після весни 25? Ось читаю, Німеччина вже щось проголосила. Чехія наче теж) А що решта країн?
Польща анонсувала перехід з прихистку на побут, Словаччина також. Але поляки всім, словаки - тим, хто працює.
Ответ дляkapira
поясніть будь ласка
Ви думаєте що після війни у нас буде така економіка, що дозволить людям які все втратили, заробити на житло? Щось мало віриться
Vlada-Maria• 24 апреля 2024
Ответ дляforumchanka
кума спитайте))) як, стирив вже у Порошенка на фабриці три горішки для ’попелюшки’-куми, аби спробувала нарешті омріяні і пустило її?
Ответ дляInconvenient
А почему вы считаете, что потом украинцы не смогут получить разрешение на работу?
И почему вы считаете что границу не сразу откроют?
Liebelebenn• 24 апреля 2024
Мені 45, Німеччина, працюю, себе і доньку забезпечую на 100%. Дитина вчиться в 5му класі гімназії, 11 років. Її налаштовую вчитися, лишатися тут. Дома гарний новий дім, Київщина. Сподіваюся я повернуся, але дитина розуміє що її майбутнє в Німеччині .
Сину 25, він в Україні ,найбільше він шкодує що не лишився в Данії після студентської практики. Як тільки зможе виїхати, хоче їхати як можна далі.
От таке наробили ’прікалісти’, молодь не хоче жити і планувати щось в Україні. Молоді воїни, товариші сина, що зараз боронять державу, теж хочуть їхати, якщо виживуть