Щас ухожу• Изменено 25 апреля 2024
Киевляне и киевлянки! Давайте покажем что они неправы и мы хорошие!!!
Намагаюся зменьшити контакти з людьми, які апелюють до моїх почуттів провини і сорому. Мав в носі тих, хто узагальнює або займається моралізаторством. Але не знаю, як інакше позбавитися отрути, яку я хапнув майже 30 років тому. Отрути, шо час від часу підкатує та псує мою святу віру в «українці, ви неймовірні». То було відчуття від слів французької журналістки, з якою поспілкувався ще в 90-х на вже не памʼяттю про шо семінарі. Вона чомусь в дискусії сказала так: «Українці, здається, погані люди. У вас ніде на вулиці нема людей з вадами. Я впевнена, що їх у вас не менше, ніж будь-де. Просто ви не даєте їм жити, не дозволяєте інтегруватися в суспільство. Вони всі у вас сидять по домах, бо ви не хочете їх бачити». Треба сказати, що то була не єдина причина, з якої вона вирішила, що українці погані. Ще вона вказала на заґратовані вікна, залізні двері квартир, засрані підʼїзди. На той час це не вкладалося в мою логіку. Бо для мене на той час грати на віканах та броньовані двері - це було про безпеку. А виявилося, шо для мамдмуазелі то було про те, як українці ставляться один до одного. Я почав все це розуміти тільки коли вперше потрапив за кордон. Вже з аеропорту всюди навкруги кидалася в очі кількість людей на колясках. Потім ці люди з якимось дивного виду дітьми, шо верещать та сіпаються. Чому вони всі тут, а не в якихось там інтернатах або в дурдомах?
Сиджу на вході в Metro ( супермаркет) на Григоренка. Акцентую, шо саме при вході є ресторанчик Sunshine cafe. Чому акцентую. Бо навпроти теж при вході є кавʼярня. І там багато людей. А тут я один. І тут працюють саме такі люди, що своїм виглядом трохи лякали мене в Істанбулі, Барселоні, Мюнхені, Неаполі, у Провансі. Я замовив маленьку піцу 4 сири. Вона в них рахується, як половинка, хоча вона ціла. Піца смачна, сири правильні. 60 сцуко гривень. Все дуже чисто, скромно, добре. Я сиджу тут годину і пишу цей пост, прибираючи матюки та жовч. Ніхто не заходить. Я тут вже вчетверте за мабуть місяць. Тут ніколи нікого нема. Пусто.
Вибачте
Igor Tupikin
Вибачте
Igor Tupikin
Результат:
вже голосів:
30 (49.18%)
не в киеве
24 (39.34%)
зайду
7 (11.48%)
не зайду
Сорока-ворона• 25 апреля 2024
Ответ дляНебалувана Галя
То слог такий.
Там про то що є кафе де працюють люди з синдромом ,а клієнтів у них немає,хоча піца дешева і смачна
А нормально написать нельзя было?
Вареничніца• 25 апреля 2024
Ответ дляЩас ухожу
так же они есть в Киеве просп.Степана Бандери, 26в, ТЦ “METRO”
А где именно там?
Лепешечка• 25 апреля 2024
Ответ дляСон і дрімота
Ну раз люди не ходят в это кафе , значит им там не нравится. Либо то как они готовят , либо то, как они обслуживают клиентов. Если в кафе напротив много людей , а здесь никого , значит клиентам больше нравится то кафе. Ну придут один раз люди по вашей просьбе, ну второй раз придут. А дальше что ?
ну, кто его знает, но пропробовать можно..
Щас ухожу
• 25 апреля 2024
Ответ дляВареничніца
А где именно там?
не знаю - этот адрес у них в инстаграмме и на сайте указан. есть доставка также.
Сон і дрімота• 25 апреля 2024
Ответ дляЛепешечка
Если бы жила в Киеве , зашла бы.
АлександраА• 25 апреля 2024
Зазвичай, це кафе знаходиться на виході з Метро і вхід у нього вузький. З повним возиком, аби просто взяти каву, заходити в це кафе не зручно. На відміну від кав´ярні, яка просто між касами і виходом. Тому там і стоять люди, а не в кав´ярні.
Хоча ми заходимо в цю кав´ярню іноді. Саме тому, що знаємо, що там працюють люди з інклюзією.
Але, як на мене, то значно краще, коли до всіх людей рівне ставлення. І тільки за фактом, що в кав´ярні працює: людина з інклюзією; людина із зовнішністю іншого регіону світу, людина з іншою орієнтацією, тощо - не має змушувати людей ходити туди. Вдале місце розташування і гарна пропозиція по якості і ціні - от що має значення, як на мене.
МадамОхмури• 25 апреля 2024
В кафе, где работают люди с инвалидностью, пошла бы. Если они с ментальными проблемами, нет, вдруг у них проблемы с гигиеной. Здесь неясно, так что скорее всего не пошла бы
АлександраА• 25 апреля 2024
Ответ дляВареничніца
А где именно там?
На виході. Якщо виходити із зони касс, то ліворуч. За кіоском з чохлами для телефонів.
Ряженка• 25 апреля 2024
Я не против ходит в такие кафе, но это далеко от меня. Кофе взяла бы, пиццу нет. Пиццерия у нас давно проверенная, нет желания пробовать где-то еще
Научительница• 25 апреля 2024
Ответ дляЯ пані прохана...
Ну,на жаль,доля правди є. Людям з обмеженими можливостями у нас складно
Їм кругом складно, і за кордоном до них ставляться так, як і в нас. Просто потрібно ще раз обісрати країну і українців, заголовок автор українською не осилила, щоб зайшли ті, кому Україна поперек горла...
АлександраА• 25 апреля 2024
Ответ дляМадамОхмури
Там у кожного такого працівника є наставник. Він контролює що і як людина робить.
Іноді буває трішки довше каву роблять, але ми з чоловіком можемо почекати. Не велика справа. Проте, нам, майже ніде, так щиро не дякують, що просто купили чашку кави.
МадамОхмури• 25 апреля 2024
Ответ дляАлександраА
А если он не помоет руки после туалета или помоет плохо?
Щас ухожу
• 25 апреля 2024
Ответ дляМадамОхмури
а что если человек без ментальных проблем - хотя где таких найти - не помоет руки...
МадамОхмури• 25 апреля 2024
Ответ дляЩас ухожу
Такое тоже возможно.
Но есть опыт знакомых с умственно отсталыми родственниками. Человек может совсем не мыться и не стирать вещи.
На мой взгляд, для них хорошей работой было бы производство чего-то несложного, например, игрушек
Тра Ля Ля• 25 апреля 2024
Ответ дляМотористка
Люди не хочуть ходити у заклад, де працюють люди з інвалідністю.
Это их полное право не ходить, не каждый готов пить кофе и чувствовать себя не в своей тарелке.
Мотористка• 25 апреля 2024
Ответ дляТра Ля Ля
Я не проти, дівчина попросила коротко переповісти зміст теми, я просто переповіла.
СамавиховуюКота• 25 апреля 2024
Ответ дляСорока-ворона
А нормально написать нельзя было?
там тіки останній абзац тре прочитати
Кондуктор маршрутки• 25 апреля 2024
Дуже дивний пост, якщо чесно. Схоже, що автор взагалі не зрозумів, що йому намагалася донести європейка. В Європі норма коли люди з інвалідністю працюють всюди, інтегровані в суспільство як звичайні люди. І наявність ОКРЕМО чітко означеного місця для «нетаких» взагалі ніякого відношення не має до того, що вона хотіла донести
Значит надо• 25 апреля 2024
Бачила цей допис в Фб, вже запланувала зайти туди, оскільки живу якраз на Позняках
Зараз все скажу• 25 апреля 2024
Ответ дляНебалувана Галя
То слог такий.
спасибо,что объяснили,а то у меня мозг выкрутился , и вроде не инвалид
Ошеламиссимо• 25 апреля 2024
Уже 2 роки живу за кордоном. Таких людей та дітей багато видно, але ніхто з них не працює. Отримують соціал і живуть собі.
Зараз все скажу• 25 апреля 2024
я не слышала про такое кафе, но инвадид-не инвалид меня не отталкивает, возможно сейчас у людей мало денег и вообще мало кто ходит в кафе
Конфиденциальность• 25 апреля 2024
Ответ дляОшеламиссимо
У них есть разная степень инвалидности, у тех у кого маленькая-работают.
И в обычных школах они учатся и друзья у них с обычной школы.
Щас ухожу
• 25 апреля 2024
Ответ дляЗараз все скажу
там написано что рядом в кафе толкутся очереди а в этом никогда никого(
Я пані прохана...• 25 апреля 2024
Ответ дляНаучительница
За кордоном їм легше- пандуси,транспорт адаптований до їх потреб, і ставлення стриманіше
АлександраА• 25 апреля 2024
Ответ дляЩас ухожу
По-перше, те, що поруч - то не кафе, як таке, а невеличка стійка і, от прям черг, я там не спостерігала. Максимум: три-чотири людини. Чому? Тому що, як на мене, Метро - це магазин, куди люди приїжджають, аби суто скупитися. Часто - багато скупитися. По Метро не гуляють, не вивозять в нього родину на прогулянку, не відпочивають там. Тому, суто виходячи з цільової спрямованості місця, перехопити каву на ходу - саме воно. А ’на ходу’ - це по дорозі - раз, з мінімальною втратою часу - два. Натовпу біля тієї стійки, за логікою бути не може. Люди, в своїй більшості, в Метро на автівках приїжджають і, маючи вибір: постояти в натовпі в черзі (особливо після черги на касі, ага) чи сісти в авто і проїхати 10 хвилин до найближчої кав´ярні чи кіоску з кавою, з більшою вирогідністю, оберуть друге.
А в кафе, про яке написано в пості, взагалі, можуть жодного разу і не зазирнути.
ТихоЯ• 25 апреля 2024
Ответ дляМрії у вирії
Чому я нічого не зрозуміла, крім того, що сказала француженка? Щось мав у носі, десь сидить, піца...що кому показати
І це типу журналіст писав.
Маніпулятивна бридотна замітка. Українці - гімно, хранцуженка з ґратами, хай бог милує)))))
Якщо це реклами псто, то автору треба убитися нафіг))