маминаБубочка• 25 апреля 2024

Хорошая вафельница - посоветуйте плиз

Какая у вас?
Что бы было хорошее покрытие и не липли вафли без масла
Ширли-Мырли• 25 апреля 2024
100%• 25 апреля 2024
О, в мене така сама. Ну що сказати, я її розбирала і регулювала реле часу, бо одна вафелька пеклось 6! хвилин. Після регулювання пече швидко. Оте ’подарункове’ верхнє покриття злазить від кухонної губки). Якщо вирішите брати таки її, то беріть звичайне покриття. А взагалі загугліть вафельницю для тонких вафель і візьміть одразу з антипригарним покриттям.
Мама Карло• 25 апреля 2024
Ви не про те турбуєтесь. Зараз всі не липнуть, навіть в найдешевших, а тим більше, що в тих вафлях є жир. Головне: це потужність, щоб пропікались швидко. У моєму мультипекарі, наприклад , вафлі не пропікаються, хоч ти трісни, він слабкий, дешевий, потрібна потужність
Мама Чели• 25 апреля 2024
В мене Мажіо червона,не липне,але потрібно приловчитись самому з виставлянням температури.
mamadoma• 25 апреля 2024
у меня панели дополнительные для электрогриля Тефаль - вафли идеальные, темп.250град, печь 3 минуты
автор маминаБубочка • 25 апреля 2024
Ответ дляmamadoma
вауууууууууууууууууууууу
Мафиозная• 25 апреля 2024
Ответ дляmamadoma
А Вы на каком режиме их готовите?
mamadoma• 25 апреля 2024
Ответ дляМафиозная
А Вы на каком режиме их готовите?
на ручном, выставляю температуру, время таймером на телефоне засекаю, рецепт вафель там очень удачный, вкусные получаются, уже раз 15 делала и не надоедают
Мафиозная• 25 апреля 2024
Ответ дляmamadoma
Спасибо) рецепт, хороший, соглашусь, просто за ними следить надо.
Мафиозная• 25 апреля 2024
Ответ дляmamadoma