Щас ухожу• Изменено 25 апреля 2024

Киевляне и киевлянки! Давайте покажем что они неправы и мы хорошие!!!

Намагаюся зменьшити контакти з людьми, які апелюють до моїх почуттів провини і сорому. Мав в носі тих, хто узагальнює або займається моралізаторством. Але не знаю, як інакше позбавитися отрути, яку я хапнув майже 30 років тому. Отрути, шо час від часу підкатує та псує мою святу віру в «українці, ви неймовірні». То було відчуття від слів французької журналістки, з якою поспілкувався ще в 90-х на вже не памʼяттю про шо семінарі. Вона чомусь в дискусії сказала так: «Українці, здається, погані люди. У вас ніде на вулиці нема людей з вадами. Я впевнена, що їх у вас не менше, ніж будь-де. Просто ви не даєте їм жити, не дозволяєте інтегруватися в суспільство. Вони всі у вас сидять по домах, бо ви не хочете їх бачити». Треба сказати, що то була не єдина причина, з якої вона вирішила, що українці погані. Ще вона вказала на заґратовані вікна, залізні двері квартир, засрані підʼїзди. На той час це не вкладалося в мою логіку. Бо для мене на той час грати на віканах та броньовані двері - це було про безпеку. А виявилося, шо для мамдмуазелі то було про те, як українці ставляться один до одного. Я почав все це розуміти тільки коли вперше потрапив за кордон. Вже з аеропорту всюди навкруги кидалася в очі кількість людей на колясках. Потім ці люди з якимось дивного виду дітьми, шо верещать та сіпаються. Чому вони всі тут, а не в якихось там інтернатах або в дурдомах?

Сиджу на вході в Metro ( супермаркет) на Григоренка. Акцентую, шо саме при вході є ресторанчик Sunshine cafe. Чому акцентую. Бо навпроти теж при вході є кавʼярня. І там багато людей. А тут я один. І тут працюють саме такі люди, що своїм виглядом трохи лякали мене в Істанбулі, Барселоні, Мюнхені, Неаполі, у Провансі. Я замовив маленьку піцу 4 сири. Вона в них рахується, як половинка, хоча вона ціла. Піца смачна, сири правильні. 60 сцуко гривень. Все дуже чисто, скромно, добре. Я сиджу тут годину і пишу цей пост, прибираючи матюки та жовч. Ніхто не заходить. Я тут вже вчетверте за мабуть місяць. Тут ніколи нікого нема. Пусто.
Вибачте
Igor Tupikin
Результат:
вже голосів: 61
30 (49.18%) не в киеве
24 (39.34%) зайду
7 (11.48%) не зайду
автор Щас ухожу • 25 апреля 2024
https://www.instagram.com/sunshine_cafe_ua/
Душа компанії• 25 апреля 2024
Бачила оголошення про нього. Якби було ближче і бувала в тому районі - зайшла б обов´язково.
Elena_Kiev_Solomenskiy• 25 апреля 2024
я не поняла.. нужно увеличить количество клиентов чи шо
Небалувана Галя• 25 апреля 2024
Ого,не знала.
Тре поїхати підтримати
автор Щас ухожу • 25 апреля 2024
так же они есть в Киеве просп.Степана Бандери, 26в, ТЦ “METRO”
Коник-стрибунець• 25 апреля 2024
Это кто дочитал до конца?
автор Щас ухожу • 25 апреля 2024
Ответ дляElena_Kiev_Solomenskiy
ну да чтоб они не думали что своей недосконалистью видлякують.
я пиццу не ем но каву б купила. чому ни.
Небалувана Галя• 25 апреля 2024
Ответ дляElena_Kiev_Solomenskiy
Люди з синдромом Дауна та інш.
Немає ’посетителей’,так
Ряженка• 25 апреля 2024
Можно в двух словах? Такой тяжелый слог, даже на хочется продолжать чтение
Elena_Kiev_Solomenskiy• 25 апреля 2024
Ответ дляНебалувана Галя
Люди з синдромом Дауна та інш.
Немає ’посетителей’,так
я думаю, они очень стараются. пусть люди туда ходят.
Мотористка• 25 апреля 2024
Ответ дляРяженка
Люди не хочуть ходити у заклад, де працюють люди з інвалідністю.
Ряженка• 25 апреля 2024
Ответ дляМотористка
Ого… ладно, осилю пост
Теща дочки• 25 апреля 2024
Все інше я підтримую
Небалувана Галя• 25 апреля 2024
Ответ дляМотористка
Ну чому ж.
Я б підтримала раніше
Просто не знала ,що у нас такі кафешки є
Elena_Kiev_Solomenskiy• 25 апреля 2024
Ответ дляМотористка
так странно. нужно попросить каких-то известных блоггеров осветить эту тему и люди пойдут
Мотористка• 25 апреля 2024
Ответ дляНебалувана Галя
Ну чому ж.
Я б підтримала раніше
Я б теж пішла. То я коротко переповіла зміст теми.
Мрії у вирії• 25 апреля 2024
Чому я нічого не зрозуміла, крім того, що сказала француженка? Щось мав у носі, десь сидить, піца...що кому показати
Я пані прохана...• 25 апреля 2024
Ну,на жаль,доля правди є. Людям з обмеженими можливостями у нас складно
Небалувана Галя• 25 апреля 2024
Ответ дляМрії у вирії
То слог такий.
Там про то що є кафе де працюють люди з синдромом ,а клієнтів у них немає,хоча піца дешева і смачна
Пишу вірші, дорого• 25 апреля 2024
Ответ дляНебалувана Галя
Люди з синдромом Дауна та інш.
Немає ’посетителей’,так
Я якось туди защирнула, думала, що там стара столовка на кшталт Пузатої хати. Побачила що не вона і пішла. На людей не звернула увагу. Напевно когось засмутила 😞
Мамина корзиночка• 25 апреля 2024
Ответ дляМотористка
Можливо, просто не знають, що є таке кафе.
Цікаво би було послухати ту журналістку після погромів у Франції...
Мрії у вирії• 25 апреля 2024
Ответ дляНебалувана Галя
То слог такий.
Аааа, господи. Навпаки, бачила в інсті (здається у Дрімі) кав´ярня, де на колясках люди працюють - так там аншлаг прямо.
Зам. зав. Анонима• 25 апреля 2024
Автор, Ви молодець! Рідкісний випадок, коли тема корисна!
Коли буду в Києві, - зайду обов´язково.
Сон і дрімота• 25 апреля 2024
Ну раз люди не ходят в это кафе , значит им там не нравится. Либо то как они готовят , либо то, как они обслуживают клиентов. Если в кафе напротив много людей , а здесь никого , значит клиентам больше нравится то кафе. Ну придут один раз люди по вашей просьбе, ну второй раз придут. А дальше что ?
Бяки-козяки• 25 апреля 2024
Ответ дляРяженка
Пропонують відвідати кафе, де працюють люди із синдромом дауна, маніпулюючи найболючішим: що європейці скажуть
Комиссия50%• 25 апреля 2024
Ответ дляСон і дрімота
А ещё замечала, что многие ведутся на к-сво посетителей (если много то идут тоже туда, если мало - то наоборот не доверяют заведению). А так есть шанс, что может попробуют и понравится, будут заходить иногда
Як_наготую...• 25 апреля 2024
в броварах таке кафе давно, ходять люди з радістю
Сон і дрімота• 25 апреля 2024
Ответ дляКомиссия50%
Всё может быть.
автор Щас ухожу • 25 апреля 2024
Ответ дляСон і дрімота
это понятно что не нравится - и рядом может уютнее и веселее. и многие расстраиваются видя инвалидов или людей с синдромом дауна - а мы кофе идем пить не для того чтоб расстраиваться. речь не об этом . если вам это нужно обьяснять...
Уси Пуси• 25 апреля 2024
Ответ дляРяженка
Реклама кафе