Карапулька• 25 апреля 2024
Я якась не така?
Після розлучення (пройшло вже 10 років) ніяк не можу завести нові відносини. Перший рік після розлучення було важко, одна з дитиною на орендованій квартирі, працювала багато щоб було за що жити. Згодом познайомилася на роботі з чоловіком, він був моїм клієнтом, запросив в кафе, стали спілкуватися, ніби все добре, потім виявилось одружений. Звісно після цього розпрощалася з ним. Потім в інтернеті познайомилась з іноземцем, але я його жодного разу не бачила, він допомагав мені фінансово багато і часто. Спілкувалися як пара, але за довгий час нічого не трапилось, так і не зустрілися. Як почалась війна я виїхала в іншу країну. Тут познайомилась з мужчиною, все добре, стали спілкуватися, ходити в кафе і потім знову дізнаюсь що одружений. Через деякий час знову познайомилася з хлопцем, знову все добре, була щаслива з ним до метеликів в середині. Але знову одружений. Невже я якась не така? Чому в мене так складається? Невже я не гідна на нормальні відносини, невже моя судьба так і залишатись самою? Останнім часом помітила за собою, що я боюсь чоловіків, не можу їм довіряти
Рассказница• 25 апреля 2024
Вы при чем? Просто кобели и возраст скорее всего уже такой, что многие женаты. Вот и все..
БезПаспортаНеПродаю• 25 апреля 2024
Не придумуйте. Справа не в вас. Жонатих, які шукають пригод, забагато.
ХвостПистолетом• 25 апреля 2024
Нормальная Вы, молодец что отшиваете женатиков. Найдете все свое)
КапитанльнаЯ• 25 апреля 2024
Ответ дляЗлюка бобер
Чому ви одразу не питаєте чоловіка одружений він чи ні?
А мужчина прям сразу признается
Рассказница• 25 апреля 2024
Ответ дляЗлюка бобер
Так они и сказали
Вишнёвая Леди• 25 апреля 2024
Если вы хотите серьезных отношений, чтобы мужчина был не женат - то почему это не выясняете сразу? Или мужчины скрывают?
Карапулька
• 25 апреля 2024
Ответ дляКапитанльнаЯ
А мужчина прям сразу признается
В останнього запитала з самого початку. Хто ж скаже правду
Леннон_Жив!• 25 апреля 2024
Вам треба до психолога треба розібратися в собі. Автор я серйозно знайдіть людину що вислухає вас і дасть пораду. Інакше ви так і залишитися в ракушці все життя будете боятися і нових відносин і чоловіків. Вам треба зрозуміти що ви найбільше заслуговуєте щастя.
Дозвольте собі секс з чоловіком без обов´язкового одруження просто секс друг дуже допомагає щоб зрозуміти що ви найкраща!
Рассказница• 25 апреля 2024
Ответ дляКарапулька
Автор, а сколько вам и мужчинам? То есть возраст +- уже подразумевает. Надо какие-то более наводящие вопросы и ситуации создавать, чтобы отсеивать таких сразу, как можно быстрее.
Карапулька
• 25 апреля 2024
Ответ дляРассказница
Мені 36, останній був на рік старший. Інші 7-8 років старші
КапитанльнаЯ• 25 апреля 2024
Ответ дляКарапулька
Вот именно
ТихоЯ• 25 апреля 2024
Ответ дляКарапулька
И не было никаких признаков? Отсутствие по вечерам и выходным, не берет трубку в ’семейное время’, прячет вас от своих родственников?
Я не осуждаю вас, но обычно, что то из этого есть, надо внимательно смотреть.
Рассказница• 25 апреля 2024
Ответ дляКарапулька
Ну так, собсвенно..сами понимаете многие женаты, в лучшем случае в разводе, но в основном в недоразводе или прогуливают. Просто многих это не останавливает и они с ними встречаются, вот в чем дело.
Бадабум• 25 апреля 2024
Будете друга дружина чи третя) життя воно таке) це вам знаки. А якщо без жартів, то від козликів ніхто не застрахований
Рассказница• 25 апреля 2024
Ответ дляЗлюка бобер
А хіба це державна таємниця?
Да. Кто вам даст такую инфу? Если только у вас нет близкой подруги в ЗАГСе, что нарушит инструкцию должностную.
Карапулька
• 25 апреля 2024
Ответ дляТихоЯ
Ні, не було. Жили в різних містах за 200 км, приїздив кожен тиждень, спілкувалися цілодобово
Рассказница• 25 апреля 2024
Ответ дляТихоЯ
Я вам расскажу про признаки)) У меня к соседке хахаль ездит каждый день и по праздникам и в выходные)
БезПаспортаНеПродаю• 25 апреля 2024
На мою думку варіант знайомитися у середовищі, де у вас з потенційним кавалером є спільні контакти/зв´язки, - найнадійніший. Тобто це робота, де по-любому його знають не тільки ви, а й інші, компанії по інтересам, хоббі об´єднання і т.п. Добре, коли є у кого спитати про людину. А інтернет-знайомства.. Ну такє.. Не сперечаюся, що багатьом там пощастило , але ризик великий.
Злюка бобер• 25 апреля 2024
Ответ дляРассказница
Їх дають самі чоловіки, я справді не зустрічала нікого,хто б не казав. Але були такі,що розповідали,що шлюб- це просто формальність,з жінкою не живе та інше
ТихоЯ• 25 апреля 2024
Ответ дляРассказница
Может жена за границей?
Нет,я не спорю что всякое бывает. Но в таких случаях, скорее вариант оба живут своей жизнью и не следят друг за другом.
Рассказница• 25 апреля 2024
Ответ дляТихоЯ
Может жена за границей?
В жизни много удивительного, не буду описывать, все равно же не поверят.
КапитанльнаЯ• 25 апреля 2024
Ответ дляТихоЯ
Ну вот мне в юности довелось побывать любовницей женатого мужчины. Он был приезжим на заработки из другого региона. Его семья находилась там. Поэтому он мог видеться со мной даже вечером, даже в выходные, брать трубку даже вечером
Смажена полуничка• 25 апреля 2024
Ответ дляЛеннон_Жив!
Из вашего мужа можно сделать секс-друга для меня? )))
Мне много не надо, раз в неделю, можно реже
Карапулька
• 25 апреля 2024
Ответ дляБадабум
Значить мені все життя залишатися самою? Мені таж хочеться мати сімʼю
Клевотница• 25 апреля 2024
Ответ дляКарапулька
Таких як ви багато, повірте . Я така сама