Курочка-чубаточка• 25 апреля 2024
Ситуація така в житті що просто не знаєш поступити..і це реальна правда
Це не вигадано хотя можливо комусь це здасця ... ситуація, чисто випадково я пересікаюсь з один дуже гарним хлопцем спочатку в одному місці,,, де ми перекинулися поглядами, потім другий раз, а на третій раз я влаштовувалася на роботу в магазин,, і блін, він заходить в той магазин,, і з приємним здивуванням дивиться на мене.....значить він в той же день купляє мені кіндери,, просто підходить і каже : це для вас....))
На другий день знову приходить і знову дарує фрукти в пакеті і купа солодкого....і так були от такі прояви уваги,, без флірту з його сторони...і тут приходить знову моя зміна після вихідних, він приходить знову...нічого не кажучи,, просто купив щось там, і пішов,, і тут за годину приходить дівчина-курєр і несе мені 55 метрових троянд,, просто шикарних..і каже там є записка, ця людина бажає вам гарного дня ...і щоб ви постійно усміхалися....ну і я написала подякувала за таку приємність,, ( для мене ніхто такого не робив, я зараз розлучаюся, і від колишнього ніколи такого не мала) він запрошує мене на побачення, ми йдемо в ресторан, потім в кіно...щоб ви розуміли я була така щаслива....ця людина принесла мені дуже багато позитивних емоцій...можу сказати більше він прям імпонує мені як чоловік, іменно такого я і хотіла..все було шикарно...
І тут не довго ця історія була,, на наступний день я йду на роботу,, і тут каже подруга а ну давай проб´єш шось про нього якусь інформацію,,і я сказала їй дату народження і ім´я і прізвище,,, і ви уявляєте вона знаходить статтю де 10 років тому ця людина задушила свою дівчину , в дорожній сумці вивіз тіло на берег ріки ,,
Боже мій я так плакала,, ви не уявляєте,, я думала просто здурію,,
Людина ідеал для мене і таке зробила....і я беру і кидаю йомц це..
Він починає казати: " так це правда...я таке зробив, мені було 20 років... У нас стався сильний конфлікт де вона мене вдарила,, я притиснув їїдо стіниі не розрахував свою силу зламав їй підязикову кістку ..я відсидів за це 8 років,, потім пішов на війну,, я все переосмислив,, я розумію що час не вернеш,, і я не можу змінити нічого...." Короче я незнаю що мені робити,, він реально дуже хороший..але я боюся йомц повірити...коли я запитала для чого він вивіз тіло ...він сказав що злякався...блін ви розумієте я закохалася,, і я незнаю що робити,, чи можна вірити людині що таке зробила? Як взагалі поступати,,, так хочеться повірити, дати шанс...я вже два рази казала не звони мені,, а потім сама де звоню і розпитуюсь за те....він все пояснює розказує,, і я кажк я нк можу вернути час...якби міг то б так не зробив ..
Короче,,, як думаєте варто дати людині шанс чи ні??
Elena_Kiev_Solomenskiy• 25 апреля 2024
вы сумасшедшая? ну, с кем не бывает.. убил человека, расчленил, отсидел, но исправился же)
175см55кг19лет (она)• 25 апреля 2024
Ужас, мне аж поплохело, люди не меняются, ещё с учетом того что он служил
Зрадорозганячка• 25 апреля 2024
Да ситуация безвыходная, остаётся только напиться и забыться, ох уж эти сельские страсти
Luxurygirl• 25 апреля 2024
Ответ дляElena_Kiev_Solomenskiy
Почему расчленил? Там сказано просто вторил тело:)))
Сундучок с каникулами• 25 апреля 2024
Автор, выключайте эмоции, у вас ломка какая-то нездоровая. А чувак похоже знает подход, как подсадить на себя..
Мюллерная• 25 апреля 2024
Если это правда, я б уже сменила место работы.. И перекрасила волосы, на всякий случай...
Elena_Kiev_Solomenskiy• 25 апреля 2024
Ответ дляLuxurygirl
т е этого вам недостаточно))
Сундучок с каникулами• 25 апреля 2024
Ответ дляLuxurygirl
в дорожній сумці вивіз тіло на берег ріки ,, Эта какая сумка должна быть?
175см55кг19лет (она)• 25 апреля 2024
Думаю если вы ему сейчас откажите то вам не поздоровится( Сочувствую вам(
Кракадэ• 25 апреля 2024
подивіться суд у Казахстані , як вбивали дівчину декілька годин. а перша дружина вбивці дуже давно якось випала з вікна. можливо зробите висновки
Luxurygirl• 25 апреля 2024
Ответ дляСундучок с каникулами
Я бы в клетчатую поместилась 😂
Я думаю автор тролль, а если нет, то…. Успехов ей
Сундучок с каникулами• 25 апреля 2024
Ответ дляLuxurygirl
Вы сериал you пересмотрели?
А откуда, по-вашему, сценаристы черпают вдохновения? Не из жизни ли? И не такое есть.. Вон балерину муж бывший недавно на куски порубил.
Замулена ріка• 25 апреля 2024
Ответ дляElena_Kiev_Solomenskiy
Нет, просто троль
Пишу вірші, дорого• 25 апреля 2024
Автор снимите розовые очки и как можно быстрее прервите ваши отношения.
Замулена ріка• 25 апреля 2024
Автор, две детали вы не доработали в рассказе:
У нас из тюрьмы на войну не забирают и с войны до конца войны не отпускают. Пока по крайней мере.
Сундучок с каникулами• 25 апреля 2024
Ответ дляЗамулена ріка
Не знаю как с таким сроком, а с условным очень даже... И он типа отсидел уже давно..
Кумедна• 25 апреля 2024
я бы даже место работы и телефон сменила бы. Убийца-зек - прям не парень, а мечта!
Кусман Сиру• 25 апреля 2024
Если предложит сходить с вами в магазин и примерить сумку, не соглашайтесь.
Замулена ріка• 25 апреля 2024
Ответ дляСундучок с каникулами
Ну да, за убийства именно условный же дают.
Помидорина• 25 апреля 2024
Ответ дляЗамулена ріка
так вроде ж он отсидел весь срок. А после тюрьмы пошел на фронт. А сейчас, как вариант, по состоянию здоровья не на передке
Кусман Сиру• 25 апреля 2024
Ответ дляСундучок с каникулами
Можно не целую тушку, а частями, сложить компактно ручки-ножки отдельно.