завтра я іду на співбесіду в поліцію!!! як пройти співбесіду?

Боже як розхвилювалась що вже я щось за все забула. Завжди хотіла працювати в поліції, але здоров"я не дозволяє нажаль, так ось натрапила на вакансію оператору кол центру, приймати звернення на лінії.
набрав чоловічок з таким голосом, наче він сам розміром із самосвал принаймні...низький пренизький голос. і серйозний. одного разу мені вже довелось було поспілкуватись із військовими при виконанні ...
ох, це хвилююче!!!
показать весь текст
8 2 1
Сунуся в чужі справи 25 апреля в 16:47
Ответ дляТримаю свічку
я сподіваюсь що вони всі в одному відділку сидять і ходять одними коридорами))
Ох,автор,не все так красиво,як в фільмах.Сама прослужила і знаю...
автор Тримаю свічку 25 апреля в 16:47
Ответ дляdulenok
предлагаю вам пойти в ’наблюдение’. там берут и женщин. Вот тут вы будете сидеть с ’молодыми, сИксуальными ’ оперативниками в раскаленных машинах и шнырять с ними злачными темными местами...Романтик!
а щоб затримувати потім як когось вислідкуємо, що я буду робити?
автор Тримаю свічку 25 апреля в 16:48
Ответ дляВиннипуховна
Здається, нікуди ви завтра не йдете. Ви взагалі далека від того, кого і як беруть працювати в поліцію))
він сказав що попередній досвід роботи не має ніякого значення.
так що я піду)
Виннипуховна 25 апреля в 16:49
Ответ дляТримаю свічку
він сказав що попередній досвід роботи не має ніякого значення.
так що я піду)
Ні, не підете
Сунуся в чужі справи 25 апреля в 16:49
Ответ дляdulenok
предлагаю вам пойти в ’наблюдение’. там берут и женщин. Вот тут вы будете сидеть с ’молодыми, сИксуальными ’ оперативниками в раскаленных машинах и шнырять с ними злачными темными местами...Романтик!
Во-во.А еще наслушаетесь кучу матов,насмотритесь кучу пьяных морд и прочей гадости...
dulenok 25 апреля в 16:49
Ответ дляТримаю свічку
а щоб затримувати потім як когось вислідкуємо, що я буду робити?
итак...распахиваете свой 5-й размер и прям на него с разбегу...и валите с ног. Ну, а там по ситуации
автор Тримаю свічку 25 апреля в 16:50
Ответ дляСунуся в чужі справи
Ох,автор,не все так красиво,як в фільмах.Сама прослужила і знаю...
ким ви служили?
ну може хоч трохи є того самого.
Щас ухожу 25 апреля в 16:50
Ответ дляТримаю свічку
ні, тільки співбесіда. що таке пфл?
І все? Чи це просто попередньо? Це атестована посада чи вільний найм?
ЗавЛабСнаб 25 апреля в 16:50
Ответ дляКарусель-весель
кукуха у вас того.. печаль
Туди таких і беруть, підійде
Щас ухожу 25 апреля в 16:50
Ответ дляТримаю свічку
але там повний відділок здоровенних сексуальних чоловіків, і сподіваюсь що симпатичних)))
Де, в коло центрі? Там же одні жінки
dulenok 25 апреля в 16:50
Ответ дляСунуся в чужі справи
Ох,автор,не все так красиво,як в фільмах.Сама прослужила і знаю...
быстро прошел запал и весь романтизЬм профессии испарился
автор Тримаю свічку 25 апреля в 16:50
Ответ дляdulenok
итак...распахиваете свой 5-й размер и прям на него с разбегу...и валите с ног. Ну, а там по ситуации
у мене 2.
dulenok 25 апреля в 16:51
Ответ дляТримаю свічку
у мене 2.
делайте 5-й
автор Тримаю свічку 25 апреля в 16:51
Ответ дляСунуся в чужі справи
Во-во.А еще наслушаетесь кучу матов,насмотритесь кучу пьяных морд и прочей гадости...
на лінії 102. там в монітор дивитись певно треба
Капуста Маша 25 апреля в 16:51
Ответ дляТримаю свічку
а також я на боці чесності, справедливості.
Ой, яколись за справкою по несудимості в поліцію ходила, мені там її видавала бариня така... Мабуть як ви )))) Бо вона таке чудо зефірно-рожеве, блонда з кудрями, рожева блузка, що просвічується, міні-спідниця, каблуки як у стрептизерки ))) Такий персонаж ))) От реально вона там влаштуваласья щоб красівих-здоровєнних перебирати ))) Це було дуже видно навіть по її манері розмовляти. Я чомусь думала що там мають навіть жінки у формі бути, але ні)
Капуста Маша 25 апреля в 16:51
Ответ дляСунуся в чужі справи
Так автор,оперативний відділ не має відношення до колл-центру.Це різні служби
В курілці перетнуться )))
автор Тримаю свічку 25 апреля в 16:51
Ответ дляЩас ухожу
І все? Чи це просто попередньо? Це атестована посада чи вільний найм?
вільний найм. адже просто приймати від громадян звернення
Сунуся в чужі справи 25 апреля в 16:52
Ответ дляdulenok
быстро прошел запал и весь романтизЬм профессии испарился
Ну романтизму й не було,а запал да...автор просто Фантазерка
автор Тримаю свічку 25 апреля в 16:52
Ответ дляЗавЛабСнаб
Туди таких і беруть, підійде
я влаштуюсь на роботу))
автор Тримаю свічку 25 апреля в 16:52
Ответ дляЩас ухожу
Де, в коло центрі? Там же одні жінки
кол центр окремо від основного відділку?
Щас ухожу 25 апреля в 16:52
Ответ дляТримаю свічку
може бути, він нічого за це не казав. ви в темі щодо цього? можна детальніше?
Тести це на знання законодавства України, Конституція, Закон про поліцію, Кримінальне, кримінально-процесуальне, антикорупційне законодавство, тести на логік, ще й медкомісію потрібно пройти
автор Тримаю свічку 25 апреля в 16:52
Ответ дляdulenok
делайте 5-й
де ізяти гроші?
Щас ухожу 25 апреля в 16:53
Ответ дляТримаю свічку
оперативний відділ! вони мають бути в спортивній формі щоб бігати за порушниками
Ви така далека.... Змішали все в одну кучу, колл центр, опервідділ, ви навіть не розумієте що це. Яка спортивна форма, ви що!
Вишиванка 25 апреля в 16:53
Ответ дляТримаю свічку
ні, тільки співбесіда. що таке пфл?
Автор, а кколцентр в каком городе и какая зп?
автор Тримаю свічку 25 апреля в 16:54
Ответ дляКапуста Маша
Ой, яколись за справкою по несудимості в поліцію ходила, мені там її видавала бариня така... Мабуть як ви )))) Бо вона таке чудо зефірно-рожеве, блонда з кудрями, рожева блузка, що просвічується, міні-спідниця, каблуки як у стрептизерки ))) Такий персонаж ))) От реально вона там влаштуваласья щоб красівих-здоровєнних перебирати ))) Це було дуже видно навіть по її манері розмовляти. Я чомусь думала що там мають навіть жінки у формі бути, але ні)
ні, я не така. і що мене тепер не візьмуть через це чи що...
автор Тримаю свічку 25 апреля в 16:54
Ответ дляКапуста Маша
В курілці перетнуться )))
оп...тре починати палити
автор Тримаю свічку 25 апреля в 16:54
Ответ дляСунуся в чужі справи
Ну романтизму й не було,а запал да...автор просто Фантазерка
так. тільки не говоріть мені що там одні Гнєзділови працюють , заради бога!
Аноним Советчик 25 апреля в 16:55
Ответ дляТримаю свічку
але там повний відділок здоровенних сексуальних чоловіків, і сподіваюсь що симпатичних)))
Ви будете сидіти в кол центрі з купою бабів, а не з сексуальними чоловіками.
А взагалі, чергова тема від збоченця/збоченки.
Щас ухожу 25 апреля в 16:55
Ответ дляТримаю свічку
я сподіваюсь що вони всі в одному відділку сидять і ходять одними коридорами))
Звісно що ні!
автор Тримаю свічку 25 апреля в 16:55
Ответ дляЩас ухожу
Тести це на знання законодавства України, Конституція, Закон про поліцію, Кримінальне, кримінально-процесуальне, антикорупційне законодавство, тести на логік, ще й медкомісію потрібно пройти
для того щоб на телефоні сидіти? я цього всього не знаю..