Стрекозей• Изменено 25 апреля 2024

Інтимне питання до жінок

Вибачаюся за таке делікатне питання. Раз на рік проходжу обстеження, і кожен раз для мене огляд у кріслі це мука. Дуже боляче. Лікарі просто дивуються, діагноз вагініт не ставлять (мабуть, по віку - мені 34 - не підходжу). Просять розслабитися, потерпіти, а я плачу від болю.
Тим, хто хоче запитати, чи боляче мені при статевому акті - вже два роки без сексу. Коли був чоловік, то в першу хвилину могло бути неприємно. Але це не те, що в кріслі. Тим більше при огляді дзеркалом гель не використовують.
І, власне, питання: що б ви порадили перед візитом до лікаря? Чи є сенс придбати штучний член чи типу того. Прохання не сміятися.
Леди_на_драндулете• 25 апреля 2024
Співчуваю. Ви напружені занадто, та ще психологічний стрес.
Привіт з ботойбіччя• 25 апреля 2024
С искусственным членом к гинекологу? А Вы затейница
So_so• 25 апреля 2024
Я бы посоветовали найти деликатного доктора в частной клинике, по отзывам. Прямо предупредить, что есть проблема и вариант расслабиться не Ваш.
Меня в Праге смотрела доктор металлическим зеркалом с гелем, я вообще ничего не почувствовала. А у нас мне больно.
Миллениалка• 25 апреля 2024
Я с собой к врачу брала смазку и сразу говорила, что мне больно, потому прошу обязательно использовать смазку для зеркала и осмотра. А у них и своя есть. По запросу. Я плачу за это деньги, так что делают по-моему. Да и вообще давно не встречала гинекологов, что смотрят неаккуратно
дякую аж підскакую• 25 апреля 2024
А как вам поможет искусственный член перед осмотром?
Попробуйте поменять доктора
Я_не_аноним_100%• 25 апреля 2024
Сорян, не поняла. Самотык вам зачем у гинеколога? Вам бы лучше накатить, чтоб расслабиться.
БезПаспортаНеПродаю• 25 апреля 2024
Ответ дляМиллениалка
А как мазок берут?
Язикувата Хвеська• 25 апреля 2024
Ответ дляМиллениалка
А как же мазки со смазкой?
Миллениалка• 25 апреля 2024
Ответ дляБезПаспортаНеПродаю
А как мазок берут?
Не было вопросов и проблем с этим
автор Стрекозей • 25 апреля 2024
Ответ дляSo_so
Я завжди ходжу в приватні клініки, попереджаю, що мені боляче. Один раз у лікаря не було дзеркала розміру S, я там ледь не вмерла з розміром M.
В іншій клініці вже був розмір маленький, але легше від того не стало. Одни лікар дуже нервувала, бо не могла ввести.
БезПаспортаНеПродаю• 25 апреля 2024
Ответ дляМиллениалка
Не было вопросов и проблем с этим
Диво дивное(((
автор Стрекозей • 25 апреля 2024
Ответ дляМиллениалка
Дякую, що сказали. Я не знала, що можуть використовувати змазку. Дивно, що лікарі, бачачи ситуацію, самі цього не робили.
Миллениалка• 25 апреля 2024
Ответ дляБезПаспортаНеПродаю
Диво дивное(((
Ну как-то живу 20 лет с таким подходом и мазок берут
автор Стрекозей • 25 апреля 2024
Ответ дляЯ_не_аноним_100%
Я приймала навіть заспокійливе - гідазепам чи якось так, не допомогло зовсім.
Штучний член, щоб підготуватись за якийсь час, за тиждень до візиту.
Язикувата Хвеська• 25 апреля 2024
Мне тоже у гинеколога больно. Но у меня низкий болевой порог, меня в жар сразу бросает, в голове шумит. Как спираль ставили я орала на все отделение, муж в другом конце коридора слышал. Ну я нашла гинеколога, мега аккуратная, но все равно . Мне и тампоны мега неприятно.
So_so• 25 апреля 2024
Ответ дляСтрекозей
Ой, у меня отличный гинеколог, в инсте у неё написано ’со мной не больно’, ага, как же, больно аж писец.
Так что нужен не просто приватный, а заранее выяснять этот момент
60 метрів сметани• 25 апреля 2024
Ответ дляЯзикувата Хвеська
А как же мазки со смазкой?
Ви думаєте, там наливають повну вагіну змазки?))
Язикувата Хвеська• 25 апреля 2024
Ответ дляСтрекозей
Смысл, у меня секс чаще, это не помогает.
Водійка хімарса• 25 апреля 2024
Якщо в Києві, можу запропонувати вам справжній, а не штучний
Я_не_аноним_100%• 25 апреля 2024
Ответ дляСтрекозей
Не выдумывайте. Искусственный член вам не поможет аж никак. Все дело в голове.
Язикувата Хвеська• 25 апреля 2024
Ответ для60 метрів сметани
Не в этом смысле, мазок не информативный наверное будет.
Заела_пластинка• 25 апреля 2024
У меня началась боль после того как было долгое воздержание от секса. Вот пришла недавно на колькоскопию и в уме молилась, чтобы скорее врач закончила осмотр.
автор Стрекозей • 25 апреля 2024
Ответ дляЯ_не_аноним_100%
Коли було статеве життя две роки тому, то було боляче, але не настільки, як зараз. Може, у мене збільшилася тривожність.
Але я справді розслаблялася, не була напружена, але лікар не могла вставити, дивилася на мене здивовано і роздратовано.
автор Стрекозей • 25 апреля 2024
Ответ дляЗаела_пластинка
У мене не було сексу два роки.
Іграшок типу штучні члени немає.
Я_не_аноним_100%• 25 апреля 2024
Ответ дляСтрекозей
Ви взагалі отримуєте задоволення від статевого життя?
автор Стрекозей • 25 апреля 2024
Ответ дляЯ_не_аноним_100%
Так, і досить швидко.
Заела_пластинка• 25 апреля 2024
Ответ дляСтрекозей
У мене не було сексу два роки.
Іграшок типу штучні члени немає.
И у меня 2 года. Может это как-то влияет. Может надо чаще этим заниматься и оно само пройдет
автор Стрекозей • 25 апреля 2024
Я знайшла в інтернеті якийсь набір для жінок з атрофічним вагінітом, який з´являється в менопаузі.
В інструкції написано, що допомагає при болісному вході при інтимі.
Там три інструменти різного діаметру. Але коштує набіо більше 2000 грн.
Якби воно було не таке дороге, я в б спробувала. Не хочу витратити гроші на те, що не допоможе.
Банка з медом• 25 апреля 2024
Удалено администрацией...
автор Стрекозей • 25 апреля 2024
Ответ дляБанка з медом
Удалено администрацией...