Вже змінили ?
Чи ще працює?
Не встигаю слідкувати за новинами 🤷♀️
Чи ще працює?
Не встигаю слідкувати за новинами 🤷♀️
Kot_v_meshke• 25 апреля 2024
Ответ дляМиззери
Отлично , такой манипуляцией можно принуждать к чему угодно
Спасибо , помним ковид , когда и в тц не пускали
🤷♀️
олена олена• 25 апреля 2024
Ответ дляnata.ant
Нікому не видають паспорти,навіть дітям 15 річним
Будуть видавати, про це вже повідомили
олена олена• 25 апреля 2024
Ответ дляnata.ant
Коли головне їх будуть видавати? Діти ж не військовозобов´язані
Про це були розʼяснення, зараз не знайду, пошукаю. Точно це буде скоро. 15 річного не треба везти в Україну за паспортом
Звёздонька• 25 апреля 2024
Ответ дляМиззери
Ваши предложения ? Воевать до последнего украинца а земля пустая пусть отходит раше ?
Ви на питання відповідаєте питаннями по москальським методичкам про останнього українця. Якщо не будемо воювати, ті паспорти які хочуть отримати втратять сенс, бо не буде України.
Чекаю на вашу відповідь, без формату запитання
Ответ дляЗвёздонька
Та я розумію, що вам на ті обов’язки як і на країну глибоко начхати. Але обов’язки такі є. Але про них усі забули.
Ще можна про людей хто в тюрмі сидить написати, що стосовно них КУ порушується, бо по КУ у нас рівні права, свободи і т.п.
Зараз КУ згадали тільки тому, що вам потрібно. А країні потрібно, щоб чоловіки стали на захист. Уклонисти порушують КУ. Держава зачинив ДП документ і припинив видачу паспортів чоловікам, які підлягають мобілізації нічого не порушує. Приізжає, ТЦК, паспорт. Немає порушень. Крапка.
« Я обязан только своим родителям и больше никому « - В. Зеленский
Ответ дляSo_so
Чужие губы тебя целуют..
Рішення МЗС України призупинити консульське обслуговування українських чоловіків не вплине на їхній статус біженців у ФРН. Відповідь берлінського сенату на запит DW.
Українці можуть залишатися у ФРН і з недійсним паспортом.
Надання або продовження українським біженцям тимчасової посвідки на проживання в Німеччині не передбачає неодмінної наявності в них чинного паспорта.
Крім того, якщо українське посольство або консульство відмовить громадянину України у видачі або продовженні його паспорта тільки на підставі непройденої ним служби в армії, то берлінське земельне управління у справах іноземців (Landesamt für Einwanderung) може видати йому для поїздок за кордон проїзний документ, що замінює паспорт.
Кулеба вже самовбився?))
Звёздонька• 25 апреля 2024
Ответ дляliss
І за це проголосували 73%
олена олена• 25 апреля 2024
Ответ дляnata.ant
Ось розʼяснення. Можете бути спокійні
Ответ дляЗвёздонька
Пожалуйста- я выехала и свой выбор сделала , что дальше в Украине должны решать украинцы которые остались
Значит это должно быть мнение большинства
Кто поддерживает воевать получает повестку вне зависимости от пола и статуса но не решает за других сидя на диване
Справедливо ?
Приму любой выбор украинцев ! Украинцев ! Не власти которая наживается
Украинцев
Большинства
Это все моем мнение -что бы решал народ а не кукловоды
Справедливо ?
Украинцев
Большинства
Irina-5d24• 25 апреля 2024
Ответ дляЗвёздонька
Разве кого-то лишают гражданства? Кого-то насильно выгнали с страны? Кого-то обижают, а Украина закрыла глаза?
А шо Зорі забанили сегодня?
Вкусныйпончик• 25 апреля 2024
Ответ дляЗвёздонька
Тим складом що зараз ми навіть вже втримати ворога не зможемо, 600000 чоловіків за кордоном, очікують що тут все без них зроблять. А ті хто роблять вже не мають ні сил, ні здоров’я
З чого ви взяли, що вони щось очікують? Люди виїхали і живуть своє, інше життя. Звісно вони вболівають, навіть донатять, але то як на футболі, вони не планують зайняти місце футболіста.
Sentjabrinka• 25 апреля 2024
Ответ дляолена олена
Ось розʼяснення. Можете бути спокійні
Так смогут получать те кто в Украине, а для проживающих за её пределами выдача приостановлена
Irina-5d24• 25 апреля 2024
Ответ дляKot_v_meshke
В Украине все можно сделать. Пусть возвращаются и получают. В чем вопрос?
А зачем тогда консульства? Женщинам и детям паспорта оформлять?
Звёздонька• 25 апреля 2024
Ответ дляМиззери
Справедливо ?
Украинцев
Большинства
Справедливо ?
Украинцев
Большинства
Після перемоги повернетесь в країну і згадаєте про КУ? Ви виїхали але користуєтесь тим, що ви громадянин. Чоловік є? Він громадянин? У нього є обов’язок. Хоче, не хоче, це закон. Закон не працює для кожного по бажанню. Чого ви вирішили за усіх хто залишився, хто вам дав ці повноваження? У вас є внутрішній паспорт, оформлюйте документи як біженці, але вже таких прав як у українця з біометричним заграном не буде, а вам потрібно. За це потрібно платити, обовʼязками.
Irina-5d24• 25 апреля 2024
Ответ дляSo_so
Чужие губы тебя целуют..
Думай-те, пане презЕ)
Бессмертный пони• 25 апреля 2024
Ответ дляЗвёздонька
Що робити? Відходити до Польщі? Хай заходять в Днепр, Одесу, Запоріжжя, Київ, хай в усіх містах буде своя Буча?
Сейчас вам расскажут , что в Буче ничего такого не было . Как и в Гостомеле , Мариуполе и так далее . Мне уже рассказывали .
Irina-5d24• 25 апреля 2024
Ответ дляPeres Lal
Что вполне логично. Поляки вернутся с Германии работать на свои предприятия, на которых украинцы работали. А украинцы займут их места в Германии.
И тут поляков задавила жаба)
Ответ дляЗвёздонька
Так я не за кого и не решаю и не хочу что б за кого-то кто-то решал
Каждый сам за себя должен решить
Вам нравится когда власть распоряжается вашей жизнью и имуществом ? Детьми ?
Мне нет
Каждый сам за себя должен решить
Мне нет
Звёздонька• 25 апреля 2024
Ответ дляВкусныйпончик
Люди виїхали і живуть як громадяни України, і хочуть мати усі права громадянина України, а країну захищати не хочуть. Біженцями офіційно не хочуть бути.